Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na PanDa.., kondziolek, umefor oskarżony przez frytka6


frytka6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: frytka6
Nick osoby oskarżonej:  @PanDa.. @umefor @kondziolek

Stopień osoby oskarżonej: Plutonowy PanDa, szeregowy umefor, szeregowy kondziolek

Data zaistniałej sytuacji: 12.08

Opis sytuacji: Jadę w stronę mechanika a oni zahamowali do zera i stuknąłem w ich auto. Oni wysiedli z auta i rozbili mi 2 opony . Domagam się zwrotu kasy za opony.

Dowody: https://imgur.com/a/DxQ534B
Ja frytka6  zaznajomiłem się z wiadomościami przedstawionymi w temacie o skargach i jestem świadom odpowiedzialności za fałszywe skargi.

Edytowane przez frytka6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Plutonowy PanDa..
Prosiłbym o nie mieszanie szeregowych w skargę, ponieważ to ja strzelałem, nie oni.

Chciałbym spytać, czy posiadasz może nagranie z wcześniejszych "akcji"

Morderator @RIPSONx jest świadkiem Waszego zachowania.

Zgodnie z regulaminem, mogę dokonać odstrzału po którymś z kolei taranie. 
Na nagraniu widoczny jest jedna stłuczka, aczkolwiek wcześniejszego vdm oraz odwalania nie wstawiłeś?


Sytuacja wygląda tak:

Wczoraj odbyło się dodanie do panelu biznesowego, z racji, iż szeregowi nie mogą jeździć Rancherem Longiem wziąłem ich na patrol.
Zostaliśmy staranowani, dlatego też poruszaliśmy się bez pojazdu, bo wpadł on nam do wody.
Z LV do LS biegliśmy sobie, w ramach czekania na pojazd, który znajdzie się w PP.
W Los Santos, razem z kolegami zastaliście nas i postanowiliście nam przeszkadzać, biegliście za nami, taranowaliście nas oraz tworzyliście kółeczko aby szeregowi nie mogli dalej biec.
Po tych sytuacjach został napisany report, którego przyjął Moderator Ripson, jedna osoba otrzymała kare mute oraz zabrane prawo jazdy, a wy biegliście za nami dalej.
Po spectowaniu nas, moderator prosił Was o zaprzestanie tego co robicie, a wy zakpiliście z tego i zaczeliście robić bind i wysyłać cały czas, ponieważ napisał "Utrudniacie im"

Więc dlaczego piszesz skargę? Czyżby Ci się nie spodobało to, że użyłem w Twoją stronę broni palnej?
Myślisz, że nam się podobało to, że nie mogliśmy normalnie dobiec do parkingu policyjnego, a gdy już dobiegliśmy zaczeliście wsiadać na g i taranować nas sweeperami.

Prosiłbym o zgodę na wypowiedź @RIPSONx, który był świadkiem jako moderator, jeżeli będzie to konieczne

Edytowane przez PanDa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nagraniu wyraźnie widać strzały z twojej strony jak i od twoich kolegów.
Inne akcje RP nie powinny być mieszane do tej. Zrobiliście dziwną akcję i trzeba wyciągnąć konsekwencje.
Chciałem też dodać, że  przy wyjeździe z przechowywalni zostałem przez was stuknięty bo się taranowaliście z jakimś perenialem.

Edytowane przez frytka6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, frytka6 napisał:

Na nagraniu wyraźnie widać strzały z twojej strony jak i od twoich kolegów.
Inne akcje RP nie powinny być mieszane do tej. Zrobiliście dziwną akcję i trzeba wyciągnąć konsekwencje.
Chciałem też dodać, że  przy wyjeździe z przechowywalni zostałem przez was stuknięty bo się taranowaliście z jakimś perenialem.

Tak? Od moich kolegów? Tutaj jest kolejne potwierdzenie, że piszesz skargę na siłę. (Osoby z biznesu wiedzą coś o broniach szeregowych)

Poszukam nagrania, na którym ewidentnie widać, że utrudniasz nam pracę i wtedy za to odpowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Jako iż jestem oznaczony, może się wypowiem. Szkoda trochę że nie nagrałeś też wcześniejszych akcji które robiliście, ciągle nas taranowaliście, otaczaliście nas w kółko byśmy nie mogli biec. Ciekaw kto wchodził ciągle nam do auta i utrudniał jazdę. Poza tym co najśmieszniejsze na nagraniu widać doskonale jak hamujemy dużo przed tobą a ty w nas wjechałeś, z prędkością którą jechałeś spokojnie byś wyhamował. Przypadek? Jeśli się nie mylę moderator 2 razy wam mówił abyście nas zostawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam, z tej strony Szeregowy kondziolek

58 minut temu, frytka6 napisał:

Na nagraniu wyraźnie widać strzały z twojej strony jak i od twoich kolegów.

Nie strzelałem do ciebie i osoby z biznesu wiedzą dlaczego. 

Godzinę temu, frytka6 napisał:

Jadę w stronę mechanika a oni zahamowali do zera i stuknąłem w ich auto.

Na nagraniu widać, że Panda.. Nie zahamował do zera oraz widać, że nawet nie próbowałeś hamować. 

31 minut temu, umefor napisał:

ciągle nas taranowaliście, otaczaliście nas w kółko byśmy nie mogli biec.

Dodam do tego, że nas prowokowaliscie. 

Według mnie skarga jest na siłę. 

Pozdrawiam 

Edytowane przez kondziolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, umefor napisał:

A i dodam, na nagraniu dobrze widać jak przyśpieszasz w naszą stronę. Czemu nawet nie przestałeś?

Jechałem normalnie a wy gwałtownie zatrzymuje się się.

 

Godzinę temu, kondziolek napisał:

 

Na nagraniu widać, że Panda.. Nie zahamował do zera oraz widać, że nawet nie próbowałeś hamować. 

Dodam do tego, że nas prowokowaliscie. 

Chodziło o to że gwałtownie się zatrzymał a jeżeli chodzi o prowokacje to nie ma powiązania co do tej stłuczki bo to wy zatrzymaliście się gwałtownie .

Skarga nie jest pisana na siłę i oczekuje zwrotu kasy za opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
14 minut temu, frytka6 napisał:

Jechałem normalnie a wy gwałtownie zatrzymuje się się.

Popatrz niżej i odpowiedz mi na to, lub obejrz dokładnie film

 

Godzinę temu, umefor napisał:

A i dodam, na nagraniu dobrze widać jak przyśpieszasz w naszą stronę. Czemu nawet nie przestałeś?

Godzinę temu, umefor napisał:

Poza tym co najśmieszniejsze na nagraniu widać doskonale jak hamujemy dużo przed tobą a ty w nas wjechałeś, z prędkością którą jechałeś spokojnie byś wyhamował. Przypadek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
15 minut temu, frytka6 napisał:

a jeżeli chodzi o prowokacje to nie ma powiązania co do tej stłuczki bo to wy zatrzymaliście się gwałtownie .

Aha czyli możesz nas prowokować a gdy, coś ci ktoś zrobił za to od razu masz problemy?? Wyszliśmy do was bo już przesadzaliście z tym a teraz piszesz że "jeżeli chodzi o prowokacje to nie ma powiązania co do tej stłuczki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, frytka6 napisał:

Jechałem normalnie a wy gwałtownie zatrzymuje się się.

 

Chodziło o to że gwałtownie się zatrzymał a jeżeli chodzi o prowokacje to nie ma powiązania co do tej stłuczki bo to wy zatrzymaliście się gwałtownie .

Skarga nie jest pisana na siłę i oczekuje zwrotu kasy za opony.

Zwrot za opony otrzymasz dopiero, jeśli administracja tego zażąda, ponieważ moje działania zostały odpowiednio uzasadnione. 


Nie zahamowałem specjalnie gwałtownie, tylko powoli, ponieważ zbliżałem się do skrętu. Zgodnie z KRD dostępnym w dziale SAPD, powinienem zachować szczególną ostrożność podczas takich manewrów. 

Nie mam więcej do dodania. Sztab otrzyma nagrania z twoim udziałem, gdzie wystąpiła prowokacja, utrudnianie działań. 
Niestety większość powtórek gdzie Ty staranowałeś nasz pojazd biznesowy oraz vdm'owałeś gdy biegliśmy na parking policyjny, nie zapisały się w prawidłowy sposób, co jestem w stanie udowodnić, a nie pisze sobie "bo tak mi się podoba" ponieważ powtórki zapisuje systemową nagrywarką Win+G i często nagrywa się czarny ekran zamiast powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, frytka6 napisał:

Stopień osoby oskarżonej: Macie nie aktualne stopnie wgl ich znalesć nie mogłem jakie stopnie mają

Obawiam się, że wgl też nie znajdę czasu na rozwiązanie tej skargi. Popraw to, stopnie są wypisane w składzie tak jak w każdej frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przechodząc do senda.

W całej sprawie dziwi mnie fakt twojego żalu i skierowania sprawy na forum, przecież świetnie się bawiłeś utrudniając życie oskarżonym przez Ciebie żołnierzom. Liczyłeś, że będziesz robił sobie ich kosztem rozrywkę, a oni będą tylko czekali co nowego Ty i twoja grupa wymyślicie?

Co do samego dowodu który wstawiłeś, według Kodeksu Ruchu Drogowego, żołnierze mieli obowiązek zachować szczególną ostrożność oraz upewnić się czy mają możliwość skrętu bez utrudniania ruchu, z lewej jechał pojazd który miał pierwszeństwo w przypadku jazdy na wprost. Odpowiednim zachowaniem więc było zwolnienie i upewnienie się czy pojazd z pierwszeństwem skręca, czy jedzie prosto. Ty natomiast miałeś obowiązek zachować bezpieczny odstęp, a patrząc na dowód, zamiast hamować, przyśpieszałeś. Daje to podstawy do wniosku, iż taran był celowy. A według zasad BLOS mamy prawo w takim przypadku na ostrzał.

Podsumowując, pierw ich prowokowałeś, a jak przyszło co do czego i otrzymałeś celną odpowiedź to chciałeś jeszcze dodatkowo narobić im większych problemów, nieskuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin