Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracowników Dawidek47, maciejka47 oskarżony przez Alvnek^^.


Alvnek^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Dawidek47 napisał:

Skoro niczym się nie różnisz od prezentera mogłeś wybrać inne miejsce do "czekania na kolegę" w tym przypadku parking. Czekamy na decyzję zarządu, pozdrawiam

ale ty dla mnie jesteś nikim, wiec nie będziesz mi mówił jak mam grać, gdzie stawać pojazdem itp, nie było znaku który ukazywał „grozi odholowaniem” wiec nie mogłeś mi tego pojazdu zabrać:) skoro mieliście sto tysięcy innych zgłoszeń to trzeba było się nimi zająć, a nie mną który nikomu życia nie uprzykrzał

a i dodam, że jeśli faktycznie mieliście ten natłok zgłoszeń to twój kolega by nie biegał bezsensownie po parkingu i by nie zbierał randomowych aut

 

takze jeszcze z prośbą do osoby która będzie sprawdzać tą skargę, proszę o sprawdzenie logow z tamtej sytuacji i czy faktycznie zwolniło go to od odgrywania RP w NIEZATŁOCZONYM miejscu

Edytowane przez Alvnek^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alvnek^^ napisał:

ale ty dla mnie jesteś nikim, wiec nie będziesz mi mówił jak mam grać, gdzie stawać pojazdem itp, nie było znaku który ukazywał „grozi odholowaniem” wiec nie mogłeś mi tego pojazdu zabrać:) skoro mieliście sto tysięcy innych zgłoszeń to trzeba było się nimi zająć, a nie mną który nikomu życia nie uprzykrzał

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, osoba była w pojeździe, w momencie odholowywania został poproszony o opuszczenie pojazdu, niestety tego nie zrobił. Podsumowując, nie wydaje mi się, żebym wspominał tutaj o samej kulturze gracza, jednak nie był to poziom godny dyskusji
 

Cytat

[2022-08-18 16:33:07] [Output] : Alvnek^^ [407]: nie ma zakazu mordo
[2022-08-18 16:33:12] [Output] : Alvnek^^ [407]: wiec idz scigac inne furki

[2022-08-18 16:33:49] [Output] : Alvnek^^ [407]: xddddddd
[2022-08-18 16:34:01] [Output] : Alvnek^^ [407]: reportuj kozaku
[2022-08-18 16:34:23] [Output] : Alvnek^^ [407]: bo ja ci zaraz lawete zawine

nie wypowiem się co do drugiego adepta, lecz nadal jestem pewny, że gdybym nie założył blokady to stalibyśmy tam w nieskończoność i tak czy inaczej zostałby odholowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dawidek47 napisał:

Tak, osoba była w pojeździe, w momencie odholowywania został poproszony o opuszczenie pojazdu, niestety tego nie zrobił. Podsumowując, nie wydaje mi się, żebym wspominał tutaj o samej kulturze gracza, jednak nie był to poziom godny dyskusji
 

nie wypowiem się co do drugiego adepta, lecz nadal jestem pewny, że gdybym nie założył blokady to stalibyśmy tam w nieskończoność i tak czy inaczej zostałby odholowany. 

Chłopie ty nawet ze mną nie pisales, wiec nie powinieneś się wypowiadać na temat poziomu dyskusji bo wielce byłeś zapracowany a w 5 sekund zjawiłeś się i załadowałeś pojazd bez RP i jak gdyby nigdy nic odjechałeś, więc skoncz swoje fanaberie i czekaj na werdykt bo twoje tłumaczenie jest już zbedne

Edytowane przez Alvnek^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

§3. W skardze należy zachowywać kulturę osobistą. ~ Regulamin skarg

Przeczytaj, później zacznij dyskutować, nie jestem twoim kolegą i nie życzę sobie żebyś pisał do mnie w taki sposób. Skończ już pisać niepotrzebne komentarze proszę cię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dawidek47 napisał:

Przeczytaj, później zacznij dyskutować, nie jestem twoim kolegą i nie życzę sobie żebyś pisał do mnie w taki sposób. Skończ już pisać niepotrzebne komentarze proszę cię. 

nie obrażam cię nigdzie, to ze napisałem żebyś skończył swoje fanaberie, to nie jest nic obraźliwego, jeśli jednak nie znasz definicji słowa „fanaberie” to masz 

fanaberia

1. «dziwactwo»

2.  «rzecz wyszukana, wymyślna»

i ja również nie jestem waszym kolegą wiec odzywki „a ty co” również nie są na miejscu

nie wytykaj mi czegoś co sam robisz bo sobie kopiesz dołki pod sobą

Moje słowo jest tu ostatnie, wiec skoncz mnie prowokować swoimi komentarzami które latają mi koło poważania.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alvnek^^ napisał:

nie wytykaj mi czegoś co sam robisz bo sobie kopiesz dołki pod sobą

na koniec dodam, że nigdy nie napisałem w twoją stronę "a ty co" a czytanie ze zrozumieniem nie boli, nie jest to w żaden sposób prowokowanie tylko odpowiedzi. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dawidek47 napisał:

na koniec dodam, że nigdy nie napisałem w twoją stronę "a ty co" a czytanie ze zrozumieniem nie boli, nie jest to w żaden sposób prowokowanie tylko odpowiedzi. :>

to skończ odpowiadać, wziąłeś odpowiedzialność za kolege to kieruje to tez i do ciebie i wcale mówieniem „CzYtAnIe ZeZrOzUmIeNiEm NiE BoLi” nie prowokujesz nikogo. Skoncz i czekamy na decyzje zarządu co do was

Edytowane przez Alvnek^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiliśmy odholować pojazd ze względu na brak reakcji gracza na prośby o przeparkowanie czy odjechanie, moim zdaniem zbędne są rozmowy, które ciągną się w nieskończoność z upartym graczem, który zna lepiej przepisy i regulaminy niż sam pracownik czy w tym wypadku adept.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dawidek47 napisał:

Postanowiliśmy odholować pojazd ze względu na brak reakcji gracza na prośby o przeparkowanie czy odjechanie, moim zdaniem zbędne są rozmowy, które ciągną się w nieskończoność z upartym graczem, który zna lepiej przepisy i regulaminy niż sam pracownik czy w tym wypadku adept.

nikt mnie nie prosił o przeparkowanie, twój kolega walił do mnie nieodpowiednim tonem, nie przywitał się nawet bindem tylko wyleciał jak do psa „a ty co?” „radzę odjechać”, gdzie tu jest jakaś prośba? Zarzucił mi nakaz od góry, jakby był niewiadomo kim. Jakby ktokolwiek mnie normalnie poprosił o odjechanie to bym to zrobił, ale nie będę tolerował zachowania do mnie jak do jakiegoś psa, jeśli myślicie obydwoje ze bycie we frakcji upoważnia was w jakikolwiek sposób do ego topu to przykro mi nie tym razem

Edytowane przez Alvnek^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Masellko napisał:

jeżeli osoba przebywała cały czas w pojeździe, to odholowanie w tym przypadku nie było słuszne. Proszę zwrócić koszt wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego.

Osoba nie dodała zrzutu ekranu kwoty za jaką wyjmuje pojazd z PP, więc oczekuje na screena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin