Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Moja Skromna Kolekcja Pojazdów


NukeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie auta zostały wystawione poglądowo, ale istnieje możliwość ich sprzedaży, oczywiście za odpowiednia dla mnie cenę

Oferty proszę pisać tutaj w wątku, na prywatne wiadomości nie odpowiadam

Model: 5227
ID: Sultan 
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg pojazdu: 89187,3km
Dodatki: atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1096), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (DC 5227 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), Bak 100L Lpg 75L (W skrócie wszystko co możliwe oprócz zbednego vizu)
Cena: Offy. (Ostatnie oferty jakie mialem to 8.5kk i max 10.5kk)
Coś od siebie: Piękny Sultan w wersji RS na ładnym niskim ID ,19'sty Sultan na serwerze (Mieści się jeszcze na pierwszej stronie z Sultanami B) ) Z unikatowych dodatków to Lampy i licznik bursztynowe, Bak benzyny 100L. Na ten moment jest to 1 z 2 Sultanów na tej lampie, 3 Sultan siedzi na permie ;/

Model: Elegy 
ID: 33152
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg pojazdu: 44893km
Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1084), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( RB20DE ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), Bak 90L, Lpg 75L
Cena: Offy
Coś od siebie: Ładna Elegy na w miare fajnym id (Lepsze 30k id niz 100k xd). Najwieksza offa 1.05kk. Lampy i Licznik Lagunowe

Model: Tornado 
ID: 45180
Pojemność silnika: 1600cm3
Przebieg pojazdu: 5669km
Dodatki: hydraulika, felgi (1073), wydech (1136), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( ghetto ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), Bak 35L, Lpg 75L
Cena:  offy
Coś od siebie: Ładne Tornado, w miare rare fura, fajnie skacze, ogolnie szefik fajny. Najwieksza offa 730k. Lampy Herbaty, Licznik chyba Cyklamen 

Model: Solair 
ID: 61915
Sprzedany

Model: Infernus 
ID: 62792
Sprzedany

Model: Uranus 
ID: 69604
Sprzedany

Model: Faggio 
ID: 29645
Pojemność silnika: 1600cm3
Przebieg pojazdu: 43594,2km
Dodatki:  W sumie to nic xd
Cena:  Offy
Coś od siebie: Elegancki Ścigacz w barawch Biało-Czerwonych.

Model: Sadler 
ID: 84003
Pojemność silnika: 1600cm3
Przebieg pojazdu: 309,1km
Dodatki:  felgi (1079), kolor felg (███) + Wariant Czarna paka z lotka.
Cena: Offy
Coś od siebie:  Nieudany projekt, który teraz jedynie to stoi w przecho ;//

SS

 SS sadlera
Edytowane przez NukeR
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam muj nick pseudonim to: bombel15, mam stulejke, chuck norris, husajn, osana biladen i zglaszam swojom kandydature na wlasciciela pojazdu infernus. mojom ofertom podziele sie z wami. moja oferta brzmi nastempujonco: 3 i puł miliona w goroncej jak twoja sonsiadka gotuwce. pozdrawiam i mam nadzieje ze sie dogadamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bombel15 napisał:

witam muj nick pseudonim to: bombel15, mam stulejke, chuck norris, husajn, osana biladen i zglaszam swojom kandydature na wlasciciela pojazdu infernus. mojom ofertom podziele sie z wami. moja oferta brzmi nastempujonco: 3 i puł miliona w goroncej jak twoja sonsiadka gotuwce. pozdrawiam i mam nadzieje ze sie dogadamy 

Nie jest zle ale moze byc lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin