Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Administratorem NexiV!


Katexiaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W8wuajmvS-g1CF6ioVmwHFqF0zA37QH9y7nK1vg5vsbXuXd80nj2dOe4kVjf8Jk_-8q0X_gS59mGHuadd0uGJYs4IABtoOqUBQP1Sq4XWRQn9-SHIByR4u9qVAYbmVMXPiMFsDYNZ96HL-vWxiW-y70

Witam, z tej strony Młodsza Redaktorka @Katexiaa z Redakcji 4Life News.

Z przyjemnością pragnę zaprosić wszystkich do przeczytania wywiadu, który przeprowadziłam z Administratorem @NexiV.

Miłego czytania!

y7nV55Gu-t-MjIb3SiWTJewnGYfzHvabIFtRfkFSpJhyZZ54sy6kI9iuaxAVYdBRBPg34ArvkCb5swLVUd3f9tfsyp9SYVSHIZVj_NUujOsLR8pXNpo11RXdB1MvS4gSluLA4ZYRx6C2WJn9yvrY2co

7.png?width=858&height=473

y7nV55Gu-t-MjIb3SiWTJewnGYfzHvabIFtRfkFSpJhyZZ54sy6kI9iuaxAVYdBRBPg34ArvkCb5swLVUd3f9tfsyp9SYVSHIZVj_NUujOsLR8pXNpo11RXdB1MvS4gSluLA4ZYRx6C2WJn9yvrY2co

Katexiaa: Hejka, z tej strony Młodsza Redaktorka Katexiaa z Redakcji 4 Life News! Mogłabym Ci zająć chwilkę i zadać kilka pytań? 
NexiV: Hejka, jasne z chęcią odpowiem na Twoje pytania.

Katexiaa: Świetnie, w takim razie zaczynajmy! Opowiesz nam coś o sobie, żeby czytelnicy mogli Cię lepiej poznać?
NexiV: Jasne, mam na imię Kamil, mam 17 lat. Pochodzę z województwa wielkopolskiego. Wieczory lubię spędzać ze znajomymi, wychodząc na miasto, lub też szukając duchów w grach komputerowych. Lubię od czasu do czasu wyjść na boisko pograć w piłkę nożną, hobbistycznie. Po wakacjach będę uczęszczał do 3 klasy liceum.

Katexiaa: O ciekawie, a jaki profil liceum wybrałeś? Czujesz już lekki stresik zbliżającą się matura?
NexiV: A więc jestem na profilu geo-ang-wos. Wybrałem ten profil ze względu na to, że wydawał mi się najłatwiejszy, nie lubię matematyki. Nie wiąże z nim za bardzo przyszłości, mam inne plany co będę robił po ukończeniu szkoły średniej. Niektóre zaczynam już powoli wdrażać, jednak jeszcze przez rok, będzie mnie ograniczał dość mocno wiek, gdyż do większości rzeczy, które mam w planach potrzebuje mieć skończone 18 lat. Nie chce, póki co zdradzać co to, gdyż nie wiem nawet, czy to wypali i nie skończy się to tylko na planach. Co do matury to dużego stresu nie ma, jest jeszcze trochę czasu i za bardzo, na razie o tym nie myślę. Jestem również nastawiony na to, że jak nie zdam to się nic nie stanie.

Katexiaa: No właśnie wakacje prawie za nami, jak spędziłeś te dwa miesiące? 
NexiV: W czerwcu byłem już na wyjeździe nad polskie morze, dokładniej do Mielna. Spędziłem tam tydzień, porządnie odpocząłem. Przez pozostały okres wakacji lipiec/sierpień żaden dłuższy wyjazd mi się nie trafił, raz na jakiś czas spontaniczny wypad ze znajomymi nad jezioro, lub jakiś grill na działce. Generalnie uważam, że mogłem spożytkować lepiej ten czas, ale czasu już niecofne.

y7nV55Gu-t-MjIb3SiWTJewnGYfzHvabIFtRfkFSpJhyZZ54sy6kI9iuaxAVYdBRBPg34ArvkCb5swLVUd3f9tfsyp9SYVSHIZVj_NUujOsLR8pXNpo11RXdB1MvS4gSluLA4ZYRx6C2WJn9yvrY2co

Obraz

y7nV55Gu-t-MjIb3SiWTJewnGYfzHvabIFtRfkFSpJhyZZ54sy6kI9iuaxAVYdBRBPg34ArvkCb5swLVUd3f9tfsyp9SYVSHIZVj_NUujOsLR8pXNpo11RXdB1MvS4gSluLA4ZYRx6C2WJn9yvrY2co

Katexiaa: No to fajnie, przejdźmy do świata wirtualnego. Jak zaczęła się twoja przygoda z 4Life?
NexiV: Na MTA natrafiłem w 2016 roku, jeśli dobrze pamiętam, zacząłem grać ze znajomymi, oczywiście wtedy nie traktowałem tego na poważnie. Sporadycznie wchodziliśmy na serwery typu FFS. Na początku 2019 roku zalogowałem się na 4life po raz pierwszy, spodobała mi się struktura serwera, zasady i w ten sposób zostałem do dziś.

Katexiaa: Okej, a grasz na jakiś innych serwerach lub w jakieś inne gry?
NexiV: Na innych serwerach raczej nie gram, w inne gry natomiast lubię pograć. Przykładowo sporo gram w F1 22, Rocket League, Phasmophobia czy Euro Truck Simulator 2.

Katexiaa: Dobra wróćmy na platformę MTA. W przeciągu twojej 3-letniej rozgrywki na serwerze przegrałeś ponad 3000 godzin! Kupa czasu.. Czy nie żałujesz tylu przegranych godzin?
NexiV: Czasu spędzonego nie żałuje, poznałem mnóstwo wspaniałych osób, spędziłem dużo świetnych chwil. Setki jak nie tysiące godzin spędzonych na służbie. W gronie świetnych osób czas leci bardzo szybko, nie odczułem tych ponad 3000 godzin w ciągu 3 lat. Niedługo minie mi rok na randze, w ekipie serwera. Natomiast uważam, że mógłbym przez ten czas robić dużo bardziej pożyteczne rzeczy, jestem jednak na to chyba zbyt leniwy.

Katexiaa: Przesadzasz, pamiętajmy, że to tylko gra. Wspomniałeś o służbie, domyślam się, że chodzi o frakcje San Andreas Police Department. Dlaczego postanowiłeś odejść?
NexiV: Nad odejściem z frakcji myślałem naprawdę bardzo długo, sentyment, poznane tam osoby, z niektórymi do dzisiaj mam bardzo dobry kontakt, naprawdę ciężko mi się to pisało. Niestety brak chęci, moja aktywność nie była powalająca, stąd taka, a nie inna decyzja. Oczywiście nie mówię, że nigdy nie powrócę, jak już wielokrotnie powtarzałem, nie wykluczam opcji powrotu po wakacjach.

Katexiaa: Nie brałeś pod uwagę innej frakcji?
NexiV: Na razie się nie wybieram do innej frakcji, byłem kiedyś w SAMD, SAFD, jednak mimo wszystko najwięcej czasu poświęciłem na frakcje SAPD i to właśnie tam bym się udał, jeśli miałbym ponownie wracać na służbę.

Katexiaa: No dobra, rozumiem. A ile wynosi twój majątek na ten moment?
NexiV: Większość mojego majątku to samochody, posiadam ich 6. Walton na id, Elegy, Cheetah, Phoenix, Zion, Stallion. Myślę, że ich wartość nie przekracza 4kk. Oprócz tych samochodów mam 100k w gotówce.

Katexiaa: Wydaje mi się, że całkiem sporo :)). Masz jeszcze jakieś cele, które chciałbyś osiągnąć na serwerze?
NexiV: Jestem obecnie zadowolony z pozycji na serwerze, pełnię funkcję członka Komisji Spraw Frakcyjnych, jestem w administracji. Oczywiście, chciałbym awansować wyżej, jednak trzeba na to odpowiednio zapracować. Na serwerze chciałbym również powiększyć swój majątek, dążę do tego.

y7nV55Gu-t-MjIb3SiWTJewnGYfzHvabIFtRfkFSpJhyZZ54sy6kI9iuaxAVYdBRBPg34ArvkCb5swLVUd3f9tfsyp9SYVSHIZVj_NUujOsLR8pXNpo11RXdB1MvS4gSluLA4ZYRx6C2WJn9yvrY2co

Obraz

y7nV55Gu-t-MjIb3SiWTJewnGYfzHvabIFtRfkFSpJhyZZ54sy6kI9iuaxAVYdBRBPg34ArvkCb5swLVUd3f9tfsyp9SYVSHIZVj_NUujOsLR8pXNpo11RXdB1MvS4gSluLA4ZYRx6C2WJn9yvrY2co

Katexiaa: Właśnie!! Jakiś czas temu awansowałeś na rangę Administratora, z czego ci serdecznie gratuluje. Jakie emocje tobie towarzyszyły? Spodziewałeś się?
NexiV: Dziękuje bardzo za gratulacje. No emocje były ogromne, strasznie się cieszyłem. Przeżywałem to wraz z osobą, która również dostała awans @Veon.ogf. Nie pamiętam, co tam mówiliśmy, wiem, że nie obyło się bez dużej ilości przekleństw, krzyków itp. Odnośnie pytania, czy się spodziewałem, po cichu liczyłem na awans, jednak wiadomo, nie ode mnie to zależy i wszystko się mogło wydarzyć. Niemniej jednak podsumowując, jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy.

Katexiaa: Skąd decyzja na dołączenie do Komisji Spraw Frakcyjnych?
NexiV: 20 kwietnia otrzymałem propozycję dołączenie do Komisji Spraw Frakcyjnych, na stanowisko opiekuna SAMD. Zgodziłem się, zapoznałem się z zasadami, szybko się wdrożyłem. Od razu złapałem dobry kontakt z członkami frakcji SAMD, dogadujemy się i świetnie nam się razem współpracuje.

Katexiaa: Rozumiem, a z ciekawości. Czemu NexiV? Hahaha.
NexiV: Większej historii związanej z tym nie ma, pewnego dnia stwierdziłem, że chciałbym zmienić Nick, długo nie musiałem się zastanawiać, przeczytałem od tyłu swój login, zmieniłem i tak o to do dzisiaj został NexiV :).

Katexiaa: No dobra, moja ciekawość zaspokojona. Nasz wywiad dobiega końca, chciałbyś kogoś pozdrowić?
NexiV: @Veon.ogf, @Bilu.sus, @Kubula, @japkooo., @Via, @Sowkaa.sus, @Franczesko.drip, @LuKi16, @Julek71, @Artizo, @Coherent., @Voxber, @Penomeco, @L4MP3K.@Lisa_, @veeniX, @Argen, @JulciaShaforostov, @Reksio*, całą frakcję SAPD, KSF, administrację oraz organizację Olimp, również Ciebie!

Katexiaa: Przyłączam się do pozdrowień oraz dziękuje Ci, że zgodziłeś się udzielić mi wywiadu!

y7nV55Gu-t-MjIb3SiWTJewnGYfzHvabIFtRfkFSpJhyZZ54sy6kI9iuaxAVYdBRBPg34ArvkCb5swLVUd3f9tfsyp9SYVSHIZVj_NUujOsLR8pXNpo11RXdB1MvS4gSluLA4ZYRx6C2WJn9yvrY2co

yhsBSZA.png

Autoryzował: @Sheeker

f9Q-8QYnCPraUi8NtMKYn2PPtEW1L2A1JyUP7WYU7Pt5V9pRguPMH4KgYdwKbuQSodWGPGQ92DeFAnCcneaeqXDq_f2FofvZPue2eivoMWijmzxDezwcUd-ORGwsQ3qM9m_AlxYF-jT7x9PJCWAs1H4

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin