Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Cała moja kolekcja pojazdów - Remington, Comet, Manana Electric, Stafford, Broadway, Quad, Greenwood, Feltzer, Infernus. Głównie niskie ID/unikatowe lampy!


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Remington
ID: 581
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 8 600 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, modułu ABS, niektórych drobnych dodatków typu CB radio bądź stereo. Lampy/licznik (███)
Cena: Najwyższa oferta pod poprzednim tematem wynosi 8kk, interesuje mnie gotówka/wymiana.
Coś od siebie: Remington z bardzo niskim 3-cyfrowym ID. Ogólnie jest to pierwszy Remington na serwerze, a tak poza tym - pierwszy lowlider na serwerze. 
SS’y: noIuTQg.png

Model: Comet
ID: 988
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 1 050 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, modułu UP4, modułu ABS oraz przyciemnianych szyb. Lampy (███)
Cena: Najwyższa oferta pod poprzednim tematem wynosi 7.5kk, interesuje mnie gotówka/wymiana.
Coś od siebie: Comet z bardzo niskim 3-cyfrowym ID. Ogólnie jest to trzeci na serwerze, z czego drugi aktywny/dostępny dla graczy. Pojazd posiada zamontowane unikatowe lampy, kolor: bursztynowy.
SS’y: TNLKTxl.png

Model: Manana Electric
ID: 1000
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: ~ 800 km
Dodatki: FT bez modułu UP4, modułu ABS oraz niektórych zbędnych dodatków typu wykrywacz fotoradarów bądź stereo. Lampy/licznik (███)
Cena: Najwyższa oferta pod poprzednim tematem wynosi 3.3kk, interesuje mnie gotówka/wymiana.
Coś od siebie: Jedna z trzech elektrycznych Mananek na serwerze, z czego tylko dwie są dostępne dla graczy - łącznie z tą. Pojazd posiada zamontowane unikatowe lampy, kolor: niebieski (jasny). Bak benzyny - 50 dm3, niedostępny do zamontowania w pojazdach elektrycznych, bateria również jest 175aH, a nie 150aH… jak standardowo. 
SS’y: PyxKlxk.png

Model: Stafford
ID: 3782
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 3 900 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, niektórych drobnych dodatków typu CB radio. Lampy/licznik (███)
Cena: Najwyższa oferta pod poprzednim tematem wynosi 14kk, interesuje mnie gotówka/wymiana.
Coś od siebie: Stafford z bardzo niskim, czterocyfrowym ID - jest to drugi pojazd tej marki na serwerze, a pierwszy dostępny do kupna (poprzedni, który w bazie pojazdów widnieje jako pierwszy, to jest na zbanowanym koncie i na 99% nie będzie w obiegu).
SS’y: S9izBLC.png

Model: Broadway
ID: 3964
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 36 500 km
Dodatki: progi (1042), hydraulika, felgi (1075), wydech (1043), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: Najwyższa oferta pod poprzednim tematem wynosi 4kk, interesuje mnie gotówka/wymiana.
Coś od siebie: Broadway z bardzo niskim 4-cyfrowym ID. Ogólnie jest to drugi pojazd tej marki na serwerze, a tak poza tym pierwszy aktywny/dostępny dla graczy (raczej nic się nie zmieni - gracz pierwszego nie dostanie UB na 99%). 
SS’y:
Frw0MjS.png

Model: Quad
ID: 12664
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~ 4 400 km
Dodatki: hydraulika, stereo, felgi (1073), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB
Cena: Najwyższa oferta pod poprzednim tematem wynosi 700k, interesuje mnie gotówka/wymiana.
Coś od siebie: Quad z całkiem niskim 5-cyfrowym ID. Pojazd zamontowane unikatowe lampy, kolor: maya blue, nigdy nie były dostępne do zamontowania - jedyną możliwością był jakiś konkurs. Lampy zostały założone przez RCON i tylko jeden pojazd je posiada - ten Quad.
SS’y: Vjz6TfD.png

Model: Greenwood
ID: 16652
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 84 000 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, modułu ABS oraz powiększonych baków (są standardowe). Lampy/licznik (███)
Cena: Oferty - gotówka, jak i wymiana.
Coś od siebie: Greenwood z całkiem niskim ID, pojazd posiada zamontowane unikatowe lampy, kolor: ceglany.
SS’y: tWOUR3T.png

Model: Feltzer
ID: 21493
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 11 500 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, powiększonych baków (są standardowe). Lampy/licznik (███)
Cena: Oferty - gotówka, jak i wymiana.
Coś od siebie: Feltzer z fajnym ID, pojazd posiada zamontowane unikatowe lampy, kolor: niebieski (jasny).
SS’y: HqkPGfh.jpg

Model: Infernus
ID: 22198
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 28 500 km
Dodatki: FT bez powiększonego baku benzyny, maksymalnie przyciemnionych szyb. Lampy/licznik (███)
Cena: Oferty - gotówka, jak i wymiana.
Coś od siebie: Infernus z całkiem niskim ID, pojazd posiada zamontowane unikatowe lampy, kolor: fuksja.
SS’y: gpr5Yv3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin