Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sultan i Buffalo na malinach!


Gryczuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Sultan RS
ID: 17200
Pojemność silnika: 2.2dm3
Przebieg pojazdu: ~ 62k km
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (RS 17200), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)
Cena: -
Coś od siebie: Pojazd ten jest jedynym posiadaczem lamp malinowych spośród aut o tym samym modelu, licznik koloru fuksji. Za niedługo będzie w moim posiadaniu już dwa lata, jestem z nim najbardziej związany z wszystkich moich pojazdów, więc raczej nie będzie możliwości jego kupna (wstawiam go w celu oszacowania wartości - jednak liczę na poważne oferty). Wśród wszystkich sultanów znajdujących się na serwerze, na ten czas jest 11-sty pod względem przebiegu (odrzucając praktycznie niedostępne 4 pojazdy tej marki znajdujące się w topce). 
SS’y: 

Spoiler

mABr89B.jpeg



Model: Buffalo
ID: 17800
Pojemność silnika: 2.2dm3
Przebieg pojazdu: ~34k km
Dodatki: stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (M2 17800), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)
Cena: -
Coś od siebie: Nie chcę się jakoś rozpisywać, ale po krótce coś o nim opowiem. Pod moją opieką jest już drugi raz, posiada kilka braków, których jeszcze nie uzupełniłem. Jest jednym z 4 Buffalo na tych lampach, inne są mniej lub bardziej aktywne, lecz niekoniecznie dostępne do kupna, ale mając szczęście można dostrzec je gdzieś na serwerze. 
SS’y: 

Spoiler

QTLVJ58.jpg

Edytowane przez Gryczuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Julcia. napisał:

Sultan RS - 1.5kk ps

 

Godzinę temu, patryyk. napisał:

Sult 3 wymiana na start

 

54 minuty temu, Edziooo_o napisał:

Sult wymiana za id 99

Śmiechłem, ale komuś chyba się tematy pomyliły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, okode napisał:

Buff 1.8 ps/wymiana

No ok, było więcej, ale oferta jako tako normalna w końcu, dzięki. 

2 godziny temu, adamox napisał:

Sultan 6kk ps lub zamiana a Buffek 1,5kk ps lub zamiana 

Oferta za sultana zła nie jest, lecz do kwoty jaką bym oczekiwał jeszcze daleko, nie ma lipy. Co do buffka to wyżej masz większą, ale okej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gryczuu napisał:

No ok, było więcej, ale oferta jako tako normalna w końcu, dzięki. 

Oferta za sultana zła nie jest, lecz do kwoty jaką bym oczekiwał jeszcze daleko, nie ma lipy. Co do buffka to wyżej masz większą, ale okej. 

A no sory Buffek 2kk ps zamiana w takim razie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin