Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Mistrzostwa 4Life ( Etap Pierwszy )


DaszeK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy gracze, ze względu iż został dodany nowy tor wyścigowy postanowiłem zorganizować spory event wyścigowy, na czym będzie on polegał ?

 

ZLoHP9Q.jpg?1

 

W tym temacie tylko i wyłącznie zapisujecie się by wziąć udział.

 

Wzór:

 

Nick :

PID :

Czy przeczytałeś regulamin :

Jaki chcesz otrzymać kolor pojazdu :

Jaki chcesz mieć pseudonim :

 

Regulamin:

 

1. Na torze mogą przebywać tylko i wyłącznie zawodnicy w pojazdach.

2. Kto będzie trollował/odwalał/przeszkadzał w evencie, otrzyma serdecznego bana

3. Na torze będziecie ścigali się po 2/4 osoby ( zależy od ilości zgłoszeń )

4. Zakazuje się wymyślania pseudonimów, które mają na celu urazić jakąś osobę/ gracza.

5. Zakaz przejawiania " Bólu pośladów " po nieudanym wyścigu.

6. Na torze zakazuje się taranowania, to ma być czysty wyścig, będziecie obserwowani, przez co będziemy wiedzieli czy wypadek został spowodowany przypadkiem, czy specjalnie, by uprzykrzyć grę.

7. Zakazuje się przeklinania po przegranej

8. Za wszelkie lizanie typu " Ej weź tego to nie dawaj do mojej grupy " - takie osoby będę usuwał z listy.

9. Każdy może brać udział

10. Ścigacie się pięć okrążeń, nie ma czegoś takiego że ktoś podczas wyścigu rezygnuje.

11. Ścigacie się tylko Hotring Racer 3.

12. Każdy ma prawo zrezygnować ( TYLKO PRZED ZAKOŃCZENIEM ZAPISÓW ), wtedy do grupy przypiszemy kolejną osobę.

 

O co walczycie, w sumie póki co mogę wam powiedzieć że sam nie wiem, zależy od tego ile osób będzie chciało uczestniczyć w wyścigach, oraz od tego czy ktoś ma zamiar pomóc sponsorować dany event.

 

Mistrzostwa zaczynają się w piątek o godzinie 18.00, jednak prosiłbym byście się zebrali na parkingu obok pucharka na mapie:

 

iPCvf3g.jpg

 

 

POWODZENIA !!!

 

DODAM RÓWNIEŻ, iż mogę mieć problemy z internetem, będę was informował na bieżąco. 

Edytowane przez DuSzKu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : MrCzosnek*
PID : 2534
Czy przeczytałeś regulamin : Jes of kors. [Tak]
Jaki chcesz otrzymać kolor pojazdu : Ruszofffy [Różowy]
Jaki chcesz mieć pseudonim : *Miszcz69*

 

Przepraszam za kłopot, zauważyłem, że zawody odbywają się w Piątek. A ja w Czwartek z rana wyjeżdżam. 

Edytowane przez MrCzosnek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin