Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przeprosiny dla wszystkich urażonych


Neon.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze ci to samo co w temacie SAPD.

 

 

Ty swojego zachowania nie zmienisz w dzień siedzisz i cwaniakujesz co to nie ty, opowiadasz jakieś niestworzone historie, a w nocy wjezdzasz innym na matki. Tacy jak ty powinni być zbanowani permanentnie na serwerze jak i na forum oraz komunikatorze głosowym.

 

Nie masz do nikogo szacunku jak jestes z kims na kanale to mowisz jaki to z niego dobry kolega, ale jak wyjdzie lub wgl go nie ma to mu cisniesz obrażasz wiem bo juz słyszałem to kilkukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze ci to samo co w temacie SAPD.

 

 

Ty swojego zachowania nie zmienisz w dzień siedzisz i cwaniakujesz co to nie ty, opowiadasz jakieś niestworzone historie, a w nocy wjezdzasz innym na matki. Tacy jak ty powinni być zbanowani permanentnie na serwerze jak i na forum oraz komunikatorze głosowym.

 

Nie masz do nikogo szacunku jak jestes z kims na kanale to mowisz jaki to z niego dobry kolega, ale jak wyjdzie lub wgl go nie ma to mu cisniesz obrażasz wiem bo juz słyszałem to kilkukrotnie.

Wujcio dla tego pisze przeprosiny bo chciałbym zacząc na nowo.Nie chce miec juz zadnych takich wybryków dlatego przepraszam wszystkich i chce to naprawic i się zmienic wybacz mi wujcio.To było załosne dopiero teraz to zrozumiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny nie przyjęte..
Sorka, ale mam to samo zdanie co Wujcio. Nie da się z tobą poważnie porozmawiac, kiedy tylko wejdę do nas na kanał, od razu mnie wyzywasz..
Po czym przychodzisz do mnie na kanał, lub piszesz do mnie prywatne wiadomości z przeprosinami. 
Podziękuję za te któreś z rzędu przeprosiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin