Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Manana Electric na unikatowych lampach - ID 1000.


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Manana Electric
ID: 1000
Pojemność silnika: 1.8 
Przebieg pojazdu: ~ 1 600 km
Dodatki: spoiler (1158), atrapa nitro (1009), stereo, felgi (1076), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SF 1000 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), bak benzyny 50 dm3, bateria 175 aH.
Cena: Ostatni temat związany z tym pojazdem był ponad miesiąc temu - najwyższa oferta wyniosła 3.3kk, więc od tej kwoty zacznijmy.
Coś od siebie: Manana z niskim, a dodatkowo ciekawym ID - 1000. Posiada zamontowane niedostępne lampy oraz licznik: niebieski (jasny). Ponadto pojazd posiada zamontowany już niedostępny bak benzyny 50 dm3, a dodatkowo niestandardową/rzadką baterie - 175 aH. Możliwa jakaś ciekawa wymiana, zapraszam do składania ofert. Proszę tylko bez tunerów/domków, ponieważ moja rozgrywka tutaj na serwerze dobiegła końca, więc bez sensu opłacać na darmo. Jeśli się teraz nie sprzeda, to następny temat dopiero za kilka miesięcy. 
SS’y: 4sNVupa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DAVE.zugajka napisał:

ja wiem że dużo więcej trza ale na start 1kk

 

2 godziny temu, Norsek napisał:

2.7 ps

Jeden i drugi - nauczcie się czytać ze zrozumieniem, bo nie wiem jak Wam przetłumaczyć… pisze wyraźnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin