Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na gracza BieQu oskarżonego przez XiZi


XiZi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: BieQu
    Data i godzina zdarzenia: 21:10
    Pełen opis sytuacji: Byłem podczas pościgu obok gdzie gracz BieQu wyciągnął broń i zaczął strzelać w gracza ktory był ścigany  ja w tym czasie biegłem na dm był młyn bo było tam chyba z 15 graczy przy tej akcji wiec nie wiem o co chodzi nie zgadzam sie z tą decyzją 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Jestem teraz w więzieniu 20 min za niby utrudnianie pracy SAPD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Uszanowanie. Police Officer I BieQu, San Andreas Police Department.

Zneutralizowałem gracza, który taranował mnie oraz Cadeta pojazdem, po tym, jak został zabity, celowo chciałeś wepchać jego pojazd na strefę bezprawia, gdy ja chciałem przestawić go na pobocze oraz wezwać jednostkę holowniczą. Dodatkowo cały czas biegałeś po ulicy, utrudniając mi przejazd radiowozem. Za to właśnie zostałeś przetransportowany do więzienia.

20 godzin temu, XiZi napisał:

Byłem podczas pościgu obok gdzie gracz BieQu wyciągnął broń i zaczął strzelać w gracza ktory był ścigany

Gracz, o którym wspomniałeś, nie był ścigany przez SAPD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba człowieku chory jesteś widziałeś ile tam osob było a ty strzelałeś gdzie popadnie celownik se ustaw albo kropke na środku monitora bo trafić nie możesz w dodatku wsadziłeś mnie do wiezienia za to ze pchałem auto gdzie biegłem poprostu na dm xd z resztą to jest twoje ogrywanie Role Play i ty powinieneś wiedzieć jak sie zachować a nie ja bo w tym nie uczestniczyłeś tyle mam do powiedzenia nara uważam sprawe za zamknietą gdyż albowiem  odsiedziałem te 20 min w wiezieniu za nic pozdro :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin