Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SlodkiGawelekk oskarżony przez Norsek


Norsek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @SlodkiGawelekk
    Data i godzina zdarzenia: 15.10.2022 15:00
    Pełen opis sytuacji: Jeżdząc po mieście Los Santos zauważyłem, że funkcjonariusz transportuje zatrzymanego do więzienia jadąc 80km/h w miejscu gdzie limit to 120km/h, zwróciłem mu uwagę i jadąc za nim jeden z graczy zajechał mu drogę bulletem a ja stanąłem obok radiowozu, nagle oskarżony wysiadł z radiowozu i usilnie przebił mi 3 opony. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://i.imgur.com/qjrqSvS.mp4


Ja, Norsek zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Norsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanownie z tej strony Police Officer I SlodkiGawelekk

 

Witam, informuje cię że prosiłem was abyście za mną nie jeździli, nie jednak to nie przyniosło rezultatu, więc byłem zmuszony użyć broni ostatecznej, również widać że na nagraniu blokujecie mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlodkiGawelekk napisał:

Uszanownie z tej strony Police Officer I SlodkiGawelekk

 

Witam, informuje cię że prosiłem was abyście za mną nie jeździli, nie jednak to nie przyniosło rezultatu, więc byłem zmuszony użyć broni ostatecznej, również widać że na nagraniu blokujecie mnie.

 

Proszę pokazać dowód, że ową wiadomość wysłałem, gdy byłem w pobliżu Ciebie. Dodam, że byłem obecny przy zatrzymywaniu obywatela @RomekPijak a potem odjechałem i napotkałem cię na drodze, którą widać na nagraniu. Żądam zwrotu 1200PLN za opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlodkiGawelekk napisał:

Jeżeli mogę wiedzieć jaką wiadomość?

 

 

11 minut temu, SlodkiGawelekk napisał:

prosiłem was abyście za mną nie jeździli, nie jednak to nie przyniosło rezultatu

W takim razie jeśli zostałeś zmuszony użyć broni dlaczego strzały zostały skierowane tylko i wyłącznie w moją osobę pomimo, że stałem na zupełnie innym pasie niż twój

EDIT: Również widać, że funkcjonariuszowi jest to obojętne i prowokuje mnie podczas wykonywania akcji RP przeze mnie oraz mojego kolege Damiana. (SlodkiGawelekk [159]: Pisze na mnie skarekhem
SlodkiGawelekk [159]: A sam odwala)

Edytowane przez Norsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej rozumiem, że nie posiadasz dowodów ukazujących twoją niewinność. Chciałbym dowiedzieć się dlaczego broń palna została użyta w moim kierunku pomimo, że gracze stali obok a im nic nie zrobiłeś. Dobrze wiesz, że broni palnej używa się w ostateczności, a od ciebie nie zostało wydane ani jedno ostrzeżenie słowne. Twoim tokiem wykonywania czynności przejazd obok funkcjonariuszy prowadzących pościg, ponieważ w pare sekund zostalibyśmy ostrzelani lub zostałby wykonany na nas manewr PIT. 

7 minut temu, SlodkiGawelekk napisał:

mnie blokujecie

Dalej nie rozumiem dlaczego mówisz w liczbie mnogiej, nie znam innych kierujących pojazdem a to, że stanąłem obok ciebie można różnie interpretować, przykładowo zatrzymanie pojazdu przez gracza krapeq może chciał ustąpić umożliwić przejazd innemu graczu z drogi podporządkowanej?

21 minut temu, SlodkiGawelekk napisał:

dodając sam wchodzisz na teren RP oraz przeszkadzasz

Dogadałem się z graczem czy mogę odegrać z nim akcje RP, zgodził się więc to zrobiłem. Skoro była to akcja RP to dlaczego wszedłeś na dach, mogłeś sprowokować skoczka do popełnienia samobójstwa. Nie wiem czy stanie obok gracza głównie odgrywającego RP jest przeszkadzaniem, nie wysłałem ani jednej wiadomości, która mogłaby Wam utrudnić wykonywanie czynności ratunkowych.

 

Czekam na odpowiedź zarządu, następne wypowiedzi będę publikować tylko w momencie, gdy będę do tego zmuszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlodkiGawelekk napisał:

Moim, zdaniem mieszasz tutaj już 2 odzielne akcje RP.

 

Rozumiem, w takim razie odwołuj się do tej, o której została napisana skarga. 

 

9 minut temu, Norsek napisał:

Okej rozumiem, że nie posiadasz dowodów ukazujących twoją niewinność. Chciałbym dowiedzieć się dlaczego broń palna została użyta w moim kierunku pomimo, że gracze stali obok a im nic nie zrobiłeś. Dobrze wiesz, że broni palnej używa się w ostateczności, a od ciebie nie zostało wydane ani jedno ostrzeżenie słowne. Twoim tokiem wykonywania czynności przejazd obok funkcjonariuszy prowadzących pościg, ponieważ w pare sekund zostalibyśmy ostrzelani lub zostałby wykonany na nas manewr PIT. 

20 minut temu, SlodkiGawelekk napisał:

mnie blokujecie

Dalej nie rozumiem dlaczego mówisz w liczbie mnogiej, nie znam innych kierujących pojazdem a to, że stanąłem obok ciebie można różnie interpretować, przykładowo zatrzymanie pojazdu przez gracza krapeq może chciał ustąpić umożliwić przejazd innemu graczu z drogi podporządkowanej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niewątpliwym jest to, że w stosunku do blokujących pojazdów - inne środki przymusu, niż broń palna były nieskuteczne.


@SlodkiGawelekk domyślam się, że zdecydowałeś się zastosować tutaj jeden ze stopni użycia siły... "Broń ostateczna" ( w tym stopień użycia siły )... Dlaczego przebiłeś opony, a Gracz, który ów zagrożenie stwarzał, pozostał samemu sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń została użyta w nieodpowiedni sposób.

F-usz błednie zastosował tutaj jedną z obowiązujących zasad. Więcej w ogłoszeniach.

Edytowane przez QumiK^,^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin