Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

MTA Funny Moments #3!


Pawcio^.^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo myślisz że na takim 4life łatwo znajdziesz coś co chociaż jest trochę śmieszne .To że dopiero zacząłem ,,kariere'' na Youtubie nie znaczy że wszystko ma być cycuś glancuś.Pozatym green screen się zbugował P.S Montuje w Sony vegasie koleżko  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro trudno znaleźć coś śmiesznego na 4life to tego nie rób. Na serwerach rpg w mta jedynie śmieszne jest odwalanie. A co do programu to mi to wisi w czym ty montujesz, ale to wygląda jakbyś pobral triala 30d camtasii i zaczal sie bawić paczka mlg montage czy cos. Zanim zaczniesz publikować materiały to poucz się, pomontuj trochę filmiki, jak bedziesz uważać, ze zaczyna ci wychodzić to rozeslij filmik paru znajomym i niech ocenia filmik i potem publikuj. Ja tylko napisałem co mi sie nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin