Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SKARGA NA PRACOWNIKÓW SAMD


gibipl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie ma wzoru, to powiem tylko tak.

 

Wraz z Kryptonem oraz BarteQ składam skargę na kilku pracowników, myślę, że najlepszą karą będzie zwolnienie dyscyplinarne oraz wpisanie na czarną listę.

Miłego wieczoru.

 

3IKiY98.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Wypowiadam się jako osoba postronna, która stara się na to patrzeć uwzględniając wszystko.

Bardzo bym prosił nie karać punktami, chciałbym przedstawić tutaj wszystkie moje +/- obu stron.

 

Wrzucone pojazdy są w jedno miejsce, ok - mogli tam wszystkie auta, ale patrząc na to z innej strony, praktycznie każde auto ma innego kierowce, co po niektórych też można się tego nie spodziewać - główna SAMD - xXKarokunaXx, wątpię że w taki sposób reprezentowałby tą frakcję - jako najwyższa ranga. Dodatkowo, żaden z podanych na screenach graczy nie był na służbie po 23 (( zapewne )), ponieważ grając po nocach, widzę tylko KryptoN'a czasem Baker'a i BarteQ*, którzy siedzą na służbie (( i nie wiem co robią - nie wnikam )). Więc patrząc w taki sposób - że wy wszyscy, wasza ekipa - Baker, Krypton etc. siedzicie na kanale cały czas, mogliście za pomocą supportera "wytepać" te pojazdy za bazę, i po prostu je teleportować w morze. Za pomocą komendy, czy tam suszarki (( jeżeli będzie trudność z tym, to bardzo proszę o sprawdzenie logów.

 

Baker rozłączył się z mumble dokładnie o 3:41:33 (( SS na dole )), zatem jest to pewien dowód (( post napisany 33 minuty temu - co daje nam 3:30. co jest przed rozłączeniem Bakera -- supporta dla nie kumatych. )).

 

Również pewną sprawą jest to, że auta są na sygnałach, z tego co mi mówiono sygnałki nie bugują się w SAMD, a w SAPD - co jest też dziwne, ponieważ aby włączyć sygnały - trzeba wsiąść do niego, co jest równoznaczne z tym że musiał zostać zapisany ostatni kierowca tego otóż pojazdu, co w pewien sposób może obarczyć stronę SAMD.

 

Spójrzmy na ogłoszenia SAMD, jest tam napisane że:

"09.08.2016 Z przykrością informujemy, iż Lekarz Specjalistyczny KubaT  otrzymuje ostrzeżenie 2/3 z powodu porzucenia rozwalonego pojazdu frakcyjnego."

Źródło: LINK

 

Z czego to właśnie można wywnioskować iż KubaT ma w pewien sposób alibi, został postawiony w sytuacji gdzie - coś odwali = wyleci. Jest to też dodatkowy argument, oczywiście po screenach, można zauważyć iż pojazdy w których jest KubaT, są w 100% zatankowane, i w ((chyba, nie chce mi się liczyć)) 75% zatankowane.

 

Patrząc również na to, iż gracz Yaski, który ponoć też brał udział w tym zdarzeniu - zdał nie dawno egzaminy do SAMD, więc raczej wątpię że dokonałby takiego czynu.

"06.08.2016 Z przyjemnością informujemy iż Pielęgniarz Yaski zdał egzaminy z wynikiem 78 pkt. na 110 możliwych (59 praktyczny + 6 ponadpodstawowe umiejętności + 13 teorytyczny) tym samym awansując na rangę Ratownika Medycznego."

Żródło: LINK

Kolejnym dziwną dla mnie sprawą, jest to - że BarteQ* wraz z Kryptonem są na służbie, i czy nie przyjechali czasem jednym pojazdem - co według mnie jest w pewien sposób łamaniem regulaminu (( aczkolwiek nie wiem czy tak było... )), dodatkowo był GIBIPL - który nie był na służbie (( nie wiem czy był własnym pojazdem )).

 

Na koniec, myślę iż sprawa może być bardziej zagmatfana niż się wydaję - ja jestem po stronie swojej, przedstawiłem tutaj kilka według mnie słusznych faktów - które można wziąć pod uwagę podczas wystawienia ostatecznej decyzji, mam nadzieję iż swoją wypowiedzią będę mógł powstrzymać niektórych cejotów, i niektórych graczy od tego, aby nie wystawiali złej opinii na temat tej oto frakcji pochopnie, ponieważ screeny pokazują frakcję ze złej strony. 

Mam nadzieję iż pomyślicie, i połączycie czy to fakty, czy po prostu to że można niektóre rzeczy zauważyć - i połączyć w jedność.

Pozdrawiam, Frixo.

 

SS:

53bj9mh.png?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baker nie mógł tego wytepać, ponieważ ma bana do godziny 13. Siedział tylko na mumblu ale na serwerze ma bana od samego ZbyK'a.

 

Link do apelki Baker'a w której ZbyK napisał że przedłużył mu bana: http://mta4life.pl/index.php?/topic/32433-wniosek-o-odbanowanie-baker-zbanowany-przez-kasia105/

 

Co do przyjazdu: Gibi wpadł buffalo do wody i zobaczył te samochody, po czym napisał to mnie na chacie org. żebym podjechać sprawdzić ostatnich kierowców i zobaczyć co się dzieję. Ja przyjechałem swoim radiowozem, a krypton przyleciał helikopterem SAFD.

 

Co do ostatnich kierowców: zapisują się oni wtedy, gdy ktoś WEJDZIE I WYJDZIE z danego pojazdu. Możliwe że ktoś z SAMD zrespił się na bazie SAMD, zabierał auta i wjeżdżał nimi do wody topiąc się w nim - Co daje nie zapisanie lub zmiany ostatniego kierowcy.

 

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin