Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4 - Sheeker


Sheeker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj pamiętam, jak Cię przyjmowaliśmy do zarządu Redakcji i jak później się na rangę razem dostaliśmy. Ah, ta radość ;)...
Oczywiście dzięki za współpracę i rozmowy, trzymaj się i mam nadzieję, że kontakt jakiś będzie :).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda fest. Ale myślę że na dc się bedziesz odzywał co jakiś czas. Myślałem że awans będzie a tu degrada żeś wyrwał. :/

3mej się <3

Edytowane przez kondu32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Sheeker za wspomnienie, rozmowy, wiele wspólnych śmiesznych akcji, grania w inne gry itd. Dziękuje też za to, że dałeś mi taka szanse w organizacji mimo, że pod koniec mojego pobytu niezbyt sie dogadawaliśmy i tu szczególnie z mojej winy... niektóre rzeczy po prostu brałem zbyt poważnie. Mam nadzieje, że wrócimy jeszcze do grania w Cs'a,  Ets'a rozmów i śmiesznych akcji. <3. Zawsze będę ciebie pamiętał jako dobrego ziomka.

Edytowane przez Frapis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin