Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Pożar lotniska Las Venturas.


Kurzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

LxUgdvd.png

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Kurzi z Redakcji 4Life News. Dzisiaj zapraszam Was do przeczytania relacji z pożaru lotniska w Las Venturas.

7LTyHZF.png

W dniu 10 Listopada 2022 roku o godzinie 15:45 do Stanowiska Kierowania w Los Santos wpłynęło zgłoszenie od czujki dymu o pożarze lotniska w Las Venturas. O godzinie 15:55 przyjechała jednostka 401[SA]21 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Los Santos, a zaraz po chwili 402[SA]25 z jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 2 w San Fierro. Jak podaje kierujący działaniami ratowniczymi RiceX.303, podczas pożaru nikt nie ucierpiał, a ludzie z wewnątrz terminala zostali ewakuowani do bezpiecznego miejsca schronienia. Niestety nie wiemy, co było przyczyną pożaru, lecz strażacy przepuszczają, że przyczyną mógł być wybuch e-papierosa w jednym z bagażów podróżnych. Na całe szczęście wszystko dobrze się skończyło.

7LTyHZF.png

Wywiad z kierującym działaniami na miejscu , starszy sekcyjny @RiceX.303.

K - Kurzi

R - RiceX.303

5Wt7q3m.png

7LTyHZF.png

K: Witam z tej strony Młodszy Redaktor Kurzi z Redakcji 4Life News.
R: Czołem tu starszy sekcyjny RiceX.303 z San Andreas Fire Department w czym mogę pomóc?

K: Czy mógłby pan mi udzielić informacji co tutaj się wydarzyło?
R: Jasne, z niewiadomych przyczyn doszło do zapłonu walizki jednego z podróżnych podczas przemieszczania jej na płyte lotniska i tak właśnie powstał i rozprzestrzenił się ogień.

K: Rozumiem, a czy ktoś ucierpiał podczas tego zdarzenia?
R: Nie, na szczęście nikogo nie było w tym pomieszczeniu a system pożarniczy zadziałał prawidłowo.

K: A czy były jakieś komplikacje podczas akcji gaśniczej?
R: Nie, akcja przebiegła szybko oraz zgodnie z planem.

R: Dobrze dziękuje za ten krótki wywiad my udajemy się na dalsze wezwania.
K: Dziękuję również oraz życzę powodzenia.

7LTyHZF.png

Udało mi się zrobić kilka zdjęć z bezpiecznej odległości. 

 

ezgif-1-25a3948b18.gif?width=1080&height

7LTyHZF.png

Dziękuje za przeczytanie relacji. Zachęcam do pozostawienia reakcji oraz wyrażenia swojej opinii w komenatrzu.

7LTyHZF.png

heUO1Cc.png

Autoryzował: @Blender.

LxUgdvd.png

Edytowane przez Blender.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin