Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supporterem Grabi.


BobKancioporty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

undefined_-_Imgur_1.png
Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Exp0. Zapraszam was do przeczytania wywiadu z Supporterem @Grabi..

Linie poziome z logiem i bez
QahQu1g.png

Linie poziome z logiem i bez
E - @Exp0.
G - @Grabi.
Linie poziome z logiem i bez

E - Witam, z tej strony Exp0. Młodszy Redaktor z Redakcji 4life News. Byłbyś chętny udzielić odpowiedzi na kilka pytań?
G - Cześć, jasne czemu nie.


E - To na dobry początek opowiesz coś o sobie?
G - Mam na imię Maciej mam 20 wiosen za sobą. Mieszkam w województwie kujawsko-pomorskim niedaleko Torunia. W tym roku zakończyłem Technikum o profilu Technik Pojazdów Samochodowych, stąd też moja pasja-motoryzacja. Na co dzień pracuję, a w wolnych chwilach spędzam czas głównie w towarzystwie samochodu.


E - Masz już jakieś plany na przyszłość?
G - Moim obecnym celem, który sobie postawiłem, jest kupno nowego auta w przyszłym roku, które z czasem będę modyfikować w swoim zaciszu, mam już pomysł w głowie, lecz na razie zbieram cały czas pieniądze. Na pewno też chciałbym zmienić pracę w niedalekiej przyszłości na taką, która będzie mi sprawiała frajdę z przychodzenia do niej, więc będzie to związane z 4 kółkami.


E - Masz jakiś swój ulubiony gatunek muzyczny? Jeśli tak to jaki?
G - Jasne, że tak. Moim ulubionym gatunkiem jest Rap. Nie mam swojego ulubionego artysty słucham tego, co mi wpadnie w ucho.

E - A więc przejdźmy do pytań głównie związanych z życiem wirtualnym. Grasz w coś jeszcze oprócz MTA?
G - Na chwilę obecną gram tylko w MTA nic poza tym.


E - Skąd się dowiedziałeś o serwerze 4life? Jakie były twoje początki na nim?
G - O serwerze dowiedziałem się od znajomego, kiedy rozmawialiśmy, napomniał właśnie o 4life, więc postanowiłem sprawdzić, co to w ogóle jest. No i tak zaczęła się moja przygoda tutaj. Początek jak to zawsze bywa pierwsze prawo jazdy, praca, nowi znajomi. No i teraz jestem, tutaj gdzie jestem.


E - Przejdźmy do kolejnego pytania. Skąd się wziął pomysł na twój nick?
G - Mój nick wymyśliłem sobie lata temu, gdy grałem jeszcze w minecrafta za dzieciaka. Postanowiłem, że wezmę swoją ksywkę która, towarzyszy mi do dziś i trochę ją zmienię i tak powstał Grabi.

E - Ile masz przegranych godzin na serwerze? Co udało Ci się osiągnąć przez tyle czasu?
G - Na obecną chwilę na swoim koncie mam około 2400 godzin przegranych. Przez ten czas byłem w kilku frakcjach, poczynając na SAMD, przechodząc przez SARA, kończąc obecnie na SAPD w obecnej chwili na stopniu Police Officer II. Przez ten czas założyłem jedną organizację, która była dostępna tylko dla znajomych, wtedy z frakcji SAMD niestety ludzie się rozeszli i organizacja upadła. W czerwcu tego roku założyłem już swoją drugą organizację „Hits”, która jak na razie bardzo dobrze się trzyma i funkcjonuje. Niedawno udało mi się także dołączyć do ekipy serwera na rangę Supportera, co jest z pewnością fajnym nowym doświadczeniem. Nie tak dawno, bo około dwóch miesięcy temu zakupiłem swój dream car na serwerze Turismo, w które włożyłem worek pieniędzy, aby doprowadzić go do stanu, w którym jest obecnie. Długo mi zajęło to, aby zakupić to auto prawdopodobnie przez to, że sporo pieniędzy straciłem w przeszłości na nieudanych transakcjach oraz na nieoddanych pożyczkach dla mnie.


E - Jaki masz majątek na obecną chwilę?
G - Mój majątek myślę, że na obecną chwilę jest to gdzieś w okolicach czterech milionów. Na swoim koncie posiadam Turismo oraz bazę organizacji z rzeczy materialnych. W niedalekiej przyszłości planuje zakupić kolejne auto i stworzyć sobie małą prywatną kolekcję.


E - Obecnie jesteś w organizacji Hits. Mógłbyś opowiedzieć coś o organizacji?
G - Hits jest to organizacja, której jestem liderem, założyłem ją w czerwcu tego roku wraz z kilkoma znajomymi, z którymi w tamtym czasie graliśmy razem dzień w dzień. Z początku zamysł był taki, aby była to organizacja tylko dla wybranej grupki znajomych, lecz nasze drogi z niektórymi osobami się rozeszły i postanowiliśmy działać na większą skalę. Na chwilę obecną organizacja ma się bardzo dobrze, cały czas się rozwijamy i cały czas przychodzą do nas nowe twarze. Nasza baza obecnie znajduje się niedaleko Los Santos na Beacon Hill. W organizacji, jeśli chodzi o pojazdy mamy auta różnego przekroju od Turismo, Cheetachów do tzw. donic Perreniali.


E - Skąd pomysł na nazwę organizacji?
G - Nazwę organizacji wymyśliliśmy wspólnie ze znajomymi jeszcze przed jej założeniem. Padł taki pomysł, aby nazwać organizację Hits i tak zostało.


E - Jesteś, we frakcji SAPD tak jak wspomniałeś, wcześniej opowiesz może coś o niej?
G - Obecnie jestem we frakcji SAPD na stopniu Police Officer II. Wcześniej byłem w innych frakcjach na serwerze, jednak zawsze w głowie było, aby finalnie dołączyć do SAPD. Frakcja ta jest w mojej opinii najciekawszą z racji, że u nas zawsze się coś dzieje i jest różnorodność pościgi, akcje RP, zabezpieczenia eventów itd.

5D4B3bb.png
oqcZIbx.png
Linie poziome z logiem i bez

E - Dlaczego wybrałeś akurat tę frakcję?
G - Tak jak już wspomniałem, zawsze w planie było dołączenie do tej frakcji, ponieważ uważam ją za najciekawszą jak dla mnie i różnorodną w codziennych obowiązkach, przez co nigdy się nie nudzimy.


E - Jesteś w biznesie Crime N’ Shine, czym się tam zajmujesz?
G - Zajmuję się wykonywaniem Role Play związanym z czasami gangów lat 90.


E - Przejdźmy do administracji. Czemu napisałeś rekrutacje? Jakie masz obowiązki na randze?
G - Podanie napisałem, ponieważ chciałem spróbować czegoś nowego i sprawdzić jak to jest w być w ekipie serwera. Do moich obowiązków na randze Supportera należy pomaganie graczom na serwerze, przyjmowanie ich wezwań oraz pilnowanie, aby gracze nie łamali regulaminu serwera.


E - Posiadasz jakiś cel bądź może nawet cele na serwerze?
G - W niedalekiej przyszłości chce kupić parę aut i stworzyć swoją prywatną kolekcję aut sportowych. Chciałbym też awansować jak najwyżej w szeregach SAPD oraz angażować się w ekipie serwera i dotrwać do rangi Administratora. Jeśli chodzi natomiast o organizację, to chciałbym, aby urosła ona i była konkurentem do największych organizacji na serwerze.


E - Właściwie to było moje ostatnie pytanie. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
G - Chciałbym pozdrowić Ciebie i podziękować za wywiad oraz całą frakcję SAPD, członków administracji, jak i wszystkich graczy 4life.

Linie poziome z logiem i bez
GRABiO.gifLinie poziome z logiem i bez


5tVroW6.png

Autoryzował: @Patryk99


Linie poziome z logiem i bez

Edytowane przez Exp0.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin