Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Pracownikiem Pamefloxe.


Mefju4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

5wNnuaX.png

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Mefju4 z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Pracownikiem @Pamefloxe.

5D4B3bb.png

tuHPQHo.png

5D4B3bb.png

M - Mefju4
P - Pamefloxe

5D4B3bb.png

M: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Mefju4 z Redakcji 4Life News. Czy byłbyś chętny odpowiedzieć mi na kilka pytań?
P: Uszanowanie, Pamefloxe z tej strony, chętnie udzielę na nie odpowiedzi.


M: Dobrze, więc może na początek, opowiedz coś o sobie.
P: Nazywam się Darek, mam 21 lat i od 3 lat pracuję jako pomoc drogowa. Skończyłem szkołę zawodową na kierunku kierowca/mechanik, jestem osobą spokojną i opanowaną. Wolny czas lubię poświęcić na gry komputerowe.


M: Powiedz mi, skąd dowiedziałeś się o serwerze 4Life?
P: Od wielu lat posiadałem grę, jaką jest GTA SA, od pewnej znajomej dowiedziałem się o istnieniu MTA. Gdy tylko to pobrałem, zacząłem przeglądać różne serwery, moją uwagę przykuło 4Life, gdyż było tam najwięcej graczy, od tamtej pory gram właśnie na tym serwerze.


M: Jak wyglądały twoje początki z rozgrywką na serwerze?
P: Myślę, że podobnie jak u wielu innych graczy, swoją pracę zacząłem w magazynie, gdyż wszyscy mi to doradzali, tam zarobiłem na swoje pierwsze auto, zdobyłem LP i zaczęły się inne prace oraz nowe możliwości.


M: Obecnie posiadasz 1637 godzin przegranych na serwerze, czy żałujesz czasu spędzonego w grze?
P: Żałować? Nie żałuję, cieszę się, że tak daleko tu zaszedłem, poznałem wielu ciekawych ludzi i miło spędziłem ten czas.


M: Aktualnie jesteś na randze Pracownik we frakcji S.A. Road Assistance, jak wyglądają twoje obowiązki oraz ile już tam pracujesz?
P: We frakcji SARA jestem od czerwca tego roku z tym, że w poprzednim miesiącu musiałem opuścić frakcję, gdyż miałem problemy z komputerem, w tym miesiącu ponownie zasiliłem szeregi owej frakcji. Do moich obowiązków należy wykonywanie różnego rodzaju RP, pomaganie graczom, którzy potrzebują mojej pomocy, dbanie o porządek na terenach SA, jak i wyrabianie normy minutowej.


M: Czy jest coś, co chciałbyś zmienić w owej frakcji?
P: Myślę, że wszystko jest jak należy i nic nie trzeba zmieniać. Jak już wcześniej wspominałem, pracuję jako pomoc drogowa od 3 lat, znam bardzo dobrze swoją pracę i mogę powiedzieć, że odzwierciedlenie mojej pracy w SARA jest na bardzo dobrym poziomie.


M: Byłeś kiedyś w innej frakcji? Możesz też opowiedzieć, w jakich chciałbyś być. 
P: Niestety nie było mnie w żadnej innej frakcji, ale osobiście tego nie żałuję, bardzo podoba mi się w obecnej. Gdybym miał wybrać coś innego niż SARA, to prawdopodobnie kierowałbym się w stronę SAPD, ponieważ jestem fanem serii kryminalnych, jednym z moich ulubionych filmów tego typu jest "PITBULL".


M: Przejdźmy może teraz do tematu biznesu, aktualnie jesteś w biznesie Buildings4You na stanowisku Doświadczonego Agenta, czym się tam zajmujesz?
P: Jako pracownik B4Y skupuję od graczy nieruchomości oraz je sprzedaję, staram się wykonywać zamówienia, jakie gracze mogą złożyć na forum, czasami wycenię jakiś domek, gdy zostanę o to poproszony.


M: Okej, opowiesz mi skąd pomysł na nick Pamefloxe?
P: Gdy chodziłem jeszcze do szkoły podstawowej, razem ze znajomymi graliśmy w jedną grę, tam można było ustawić swój wymyślony nick bądź użyć generatora i nick sam się wpisywał, ja użyłem generatora i padło na Pamefloxe, od tamtej pory w każdej grze używam tego nicku.


M: Ciekawie, a czy chciałbyś powiedzieć nam, jak wygląda twój majątek?
P: Mój majątek nie jest zbyt wysoki jak na godziny, które przegrałem, łącznie wychodzi to mniej więcej 1.500.000 PLN, oczywiście budżet ten dalej rośnie.


M: Jakie pojazdy aktualnie posiadasz?
P: Obecnie posiadam Huntley'a 1.6, Buffalo DSD 1.6, Phoenix'a 2.2, Burrito 1.6 oraz Merit'a 1.6.


M: Widzę, że masz dosyć wysoki staż na serwerze, czy planujesz kiedyś dołączyć do Ekipy Administracyjnej 4Life?
P: Pewnie, chciałbym spróbować swoich sił w ekipie serwera. Aktualnie oczekuję na rekrutację z myślą, że tym razem być może się uda.

 

M: Porozmawiajmy może teraz o rzeczach w życiu realnym, opowiesz nam, jakie masz hobby?
P: Interesuję się motoryzacją, bardzo lubię majsterkować w pojazdach czterokołowych, jak i dwukołowych. Gdy chodziłem jeszcze do szkoły podstawowej, na urodziny dostałem motocykl, od tego właśnie się moje hobby zaczęło.
 

M: Czy masz jakiś ulubiony gatunek muzyczny lub wykonawcę?
P: Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest rap oraz hip-hop, a ulubionym wykonawcą jest Dedis, jak i Intruz, najczęściej właśnie ich słucham, gdy wykonuję swoje codzienne obowiązki.
 

M: Czy posiadasz jakieś największe marzenie, o którym chciałbyś nam powiedzieć?
P: Jeśli chodzi o marzenie serwerowe, to bardzo chciałabym dostać się do administracji 4Life, a moim realnym marzeniem jest wyjazd w ciepłe kraje, jakim jest Dominikana, założenie swojej własnej działalności, jak i rodziny, oraz zakupienie wymarzonego motocykla, jakim jest Kawasaki Ninja H2. 


M: Wcześniej wspomniałeś o tym, że lubisz poświęcać swój wolny czas na gry komputerowe. Grasz jeszcze w coś poza MTA?
P: Oczywiście, bardzo lubię gry z takim starszym klimatem, ostatnio logowałem się do gry Margonem, w tą grę gram bodajże od 2012 roku. Lubię też pograć w Farming Simulator, jak i Euro Truck Simulator.
 

M: Masz jakąś cechę, która denerwuje inne osoby?
P: Ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie, nie zastanawiałem się nigdy nad tym, lecz myślę, że na pewno każdy ma jakąś złą cechę, w tym ja.
 

M: Dostajesz milion złotych w prawdziwym życiu, jaka jest pierwsza lepsza rzecz, którą kupisz oraz dlaczego?
P: Z pewnością kupiłbym motocykl, o którym już wcześniej wspominałem. Część zostawiłbym rodzinie, żeby nic im nie brakowało w życiu. Resztę przeznaczyłbym na cele charytatywne, ponieważ jest dużo osób, które bardziej by tego potrzebowały ode mnie.


M: No to teraz takie pytanie na koniec, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
P: Chętnie pozdrowię cały biznes B4Y, frakcję SARA oraz ciebie Mefju4.


M: Dziękuję za pozdrowienia, jak i czas na udzielenie mi wywiadu, również pozdrawiam.

5D4B3bb.png

0RVYUY9.png

5D4B3bb.png

PIu566c.png

Autoryzował: @Polixon

Linie poziome z logiem i bez

Edytowane przez Polixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin