Witaj graczu, odpowiadając na twoje oskarżenia, twoje hamowania nie były by wjechać w zakręt, tylko była to celowa prowokacja w naszą stronę, oraz celowo hamowałeś przede mną przez co takie uderzenie mogło wystąpić, co nie ukrywam jest moją winą. Z tego co wiem, lawety nie wjeżdżają na Mount Chilliad, ponieważ zostałeś schwytany w takim miejscu gdzie nie ma możliwości by ów laweta tam wjechała i sami by napisali o to reporta by ten samochód wytepać. Na twoje oskarżenie o "wyskok" jedynie co mogę powiedzieć, to nie, nie jest to drogi graczu wyskok. Odpowiadając na ostatnie oskarżenie, zostałeś przetransportowany jednostką dwuosobową tylko na sam dół Mount Chilliad z takiego powodu, że na górze NIE BYŁO ŻADNEJ jednostki czteroosobowej. Po przewiezieniu cię na dół dopiero wtedy dojechała nasza jednostka. A co do twojego odgrywania zaciągnięcia hamulca, poważnie? Ty chciałeś odegrać RP, jak cały pościg który był, polegał na 0 RP, więc tak jak to mi napisałeś "trzeba pomyśleć", i od siebie dodam, że radzę się zapoznać jak prawidłowo wykonać RP. Ode mnie to tyle, czekam na wypowiedź Executive Staff w tej sprawie.