Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o ub na mumble: Meow zbanowany przez Kasia


Meow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble: Meow 
Powód zbanowania: wyzywanie administracji 
IP internetu, na który został nałożony ban:  84.10.182.13
Nick admina banującego: Kasia105
Opis bana: Dostałem bana dlatego że supporter o nicku FaceTQ zaczął coś się spinać oraz oczerniać mnie że podczas służby straciłem prawko lecz to on mi wziął prawko jakies 2 h przez banem na mumble gdyż nie byłem na służbie i jechałem pojazdem prywatnym.
Coś od siebie: ogarnijcie troszkę odzywki tych waszych supp i wgl.. 

EJ - FaceTQ

co? - ja

gó**o.. nie do Ciebie mówie! - FaceTQ

GRATULUJE INTELIGENCJI ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha bardzo śmieszne po pierwsze dostałeś prawko potem Cię przeniosłem na kadre DES żebyś to z Kasią porozmawiał.Zmutowałem Cię raz za to ,że prosiłem ,żebyś się uciszył a ty za przeproszeniem dalej pierdzieliłeś... ,więc cię zmutowałem drugi raz a ty mi z taką groźbą cytuje "Jeszcze raz mnie zmutujesz ,a ...[Tutaj zostałeś zmutowany] .Potem cie odmutowałem a ty takie coś jeśli jestem kozak to moge przyjechać do Wielkopolski i zobaczymy (mówiąc to używałeś wielu wulgaryzmów). Ja bym ci radził napisać apelacje za 2 tygodnie bo  według mnie nie powinieneś dostać UB i odczekać swoje zadość uczynienie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin