Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na "yeeciok*" oskarżony przez "Walenty"


Walenty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: "yeeciok*"

Data i godzina zdarzenia: 22.12.2022  +/- 14:00

Pełen opis sytuacji: W oczekiwaniu na naprawę samochodu użyłem komendy "kopie" skierowaną na radiowóz prowadzony przez funkcjonariusza frakcji SAPD yeeociok*. Użytkownikowi nie spodobał się sposób mojego oczekiwania na naprawę samochodu dlatego skuł mnie proponując mandat w wysokości 800 PLN, który odrzuciłem. W ramach kary zostałem zamknięty w więzieniu. Jednak prawdziwy problem tkwi w tym, iż ów funkcjonariusz, zatrzymał mój pojazd,(przepychając go) nie wiadomo czemu nakładając na niego mandat w wysokości 400 PLN. Mój pojazd po prostu stał w kolejce do naprawy nie było żadnych wskazań by odholowywać go na Parking Policyjny, prędzej po prostu na przechowalnie, jednak został odholowany na PP i z nie wiadomych nikomu przyczyn został nałożony mandat, z tytułem odmowa przyjęcia mandatu, jednak tamten mandat dotyczył całkowicie innej sytuacji, nie związanej w jakikolwiek sposób z moim pojazdem. (prawdopodobna frustracja funkcjonariusza, zemsta na mojej osobie) co jest zachowaniem bardzo nie profesjonalnym, patrząc na to, że jest członkiem frakcji serwera. ( Screenshoty zostały przycięte z powodu na maksymalną wielkość rozmiaru załączanych plików)

mta1.jpg

mta2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędny wzór,

W dniu 22.12.2022 o 14:56, Walenty napisał:

(prawdopodobna frustracja funkcjonariusza, zemsta na mojej osobie) co jest zachowaniem bardzo nie profesjonalnym, patrząc na to, że jest członkiem frakcji serwera.

 

W dniu 14.05.2020 o 21:28, 90a8sdasjkld--- napisał:
  • Nieprzyjęcie mandatu (więzienie) - 50% kwoty mandatu (jeśli ten wynosi przynajmniej 800 PLN).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin