Nick funkcjonariusza: "yeeciok*"
Data i godzina zdarzenia: 22.12.2022 +/- 14:00
Pełen opis sytuacji: W oczekiwaniu na naprawę samochodu użyłem komendy "kopie" skierowaną na radiowóz prowadzony przez funkcjonariusza frakcji SAPD yeeociok*. Użytkownikowi nie spodobał się sposób mojego oczekiwania na naprawę samochodu dlatego skuł mnie proponując mandat w wysokości 800 PLN, który odrzuciłem. W ramach kary zostałem zamknięty w więzieniu. Jednak prawdziwy problem tkwi w tym, iż ów funkcjonariusz, zatrzymał mój pojazd,(przepychając go) nie wiadomo czemu nakładając na niego mandat w wysokości 400 PLN. Mój pojazd po prostu stał w kolejce do naprawy nie było żadnych wskazań by odholowywać go na Parking Policyjny, prędzej po prostu na przechowalnie, jednak został odholowany na PP i z nie wiadomych nikomu przyczyn został nałożony mandat, z tytułem odmowa przyjęcia mandatu, jednak tamten mandat dotyczył całkowicie innej sytuacji, nie związanej w jakikolwiek sposób z moim pojazdem. (prawdopodobna frustracja funkcjonariusza, zemsta na mojej osobie) co jest zachowaniem bardzo nie profesjonalnym, patrząc na to, że jest członkiem frakcji serwera. ( Screenshoty zostały przycięte z powodu na maksymalną wielkość rozmiaru załączanych plików)