Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rarytasy od Fafusa!


Luker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model pojazdu: Faggio
Przebieg: ok. 230km
Cena: licytacja od 0PLN, kup teraz - 100.000PLN, jeżeli cena mnie nie zadowoli = pojazd zatrzymam
ID: 69
Kolor: czerwono-czarny
Tuning: chyba brak, aczkolwiek może posiadać CB Radio, nie pamiętam
Kolor świateł: domyślny
SS'y: <opcjonalnie można wstawić>
 
Model pojazdu: Primo
Przebieg: ok. 400km
Cena: licytacja od 0PLN, kup teraz - 35.000PLN, jeżeli cena mnie nie zadowoli = pojazd zatrzymam
ID: 6969
Kolor: czerwony
Tuning: fele id 1073, powiększony wydech, i <chyba> CB Radio
Kolor świateł: domyślny
SS'y: <opcjonalnie można wstawić>

 

Model pojazdu: Quadbike
Przebieg: ok. 300km
Cena: licytacja od 0PLN, kup teraz - 27.500PLN, jeżeli cena mnie nie zadowoli = pojazd zatrzymam
ID: 7722
Kolor: biało-czerwony (na cześć Polskiej reprezentacji :P )
Tuning: felgi 1025 (offroad), CB Radio, ogranicznik, wykrywacz radarów, stereo; do full tune brakuje tylko hydry
Kolor świateł: domyślny
SS'y: <opcjonalnie można wstawić>
 
Model pojazdu: Sandking
Przebieg: ok. 42000km
Cena: licytacja od 0PLN, kup teraz - 125.000PLN, jeżeli cena mnie nie zadowoli = pojazd zatrzymam
ID: 3864
Kolor: czerwono-czarny
Tuning: felgi 1025 (offroad), CB Radio, ogranicznik, wykrywacz radarów, stereo; poza tym rejka MONSTER + hydra - czyli ma full
Kolor świateł: domyślny
SS'y: <opcjonalnie można wstawić>

 

Model pojazdu: Cheetah
Przebieg: ok. 5000km
Cena: licytacja od 0PLN, kup teraz - 240.000PLN, jeżeli cena mnie nie zadowoli = pojazd zatrzymam
ID: 3817
Kolor: czerwony <3
Tuning: felgi 1073, spoiler 1023, progi, wydechy, CB Radio, ogranicznik, wykrywacz radarów, stereo, rejestracja KARNIAK + jasnoniebieski licznik
Kolor świateł: domyślny
SS'y: <opcjonalnie można wstawić>
 
 
Jeżeli chcecie jakieś dodatkowe info lub np. SS'y, piszcie :) Śmiało, zapraszam do licytacji!
 
 
// wklejam za Fafusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin