Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na oskarżonego MFifa - oskarżony przez Dar_Kon


Dar_Kon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @MFifa
Data i godzina zdarzenia: 20.01.2023 ok 18:40
Pełen opis sytuacji: Witam, jadąc odwieź znajomego na domek jedną z główniejszych dróg w Los Santos napotkałem dwa radiowozy policyjne. Jechały one w tym samym kierunku co ja. Jechałem za jednym z radiowozów wpychając się po miedzy ten z tyłu który nie ukrywam był dosyć daleko. Po chwili się domyśliłem, że szkolenie z racji koloru merita jadącego co napisałem na say można wyczytać z nagrania w tym momencie się zatrzymałem aby ustąpić pierwszeństwa pojazdu jadącemu za mną odrazu otrzymałem bindy ze strony SAPD. Szybko zjechałem na bok i jak widać na nagraniu przepuściłem radiowóz. Ewidentnie po wyprzedzeniu mnie widać jak spoglądam czy nie jedzie kolejny, ruszyłem dalej w drogę gdyż jak wspominałem zawoziłem kolegę na domek co widać na nagraniu jak zajeżdżam na posiadłość, nagle zobaczyłem SAPD wyskakującego z pojazdu i oddającego serie do mnie strasznie się zdziwiłem, gdyż z tego co mi wiadomo i z tego co się doinformowałem przez cały czas grania na serwerze SAPD musi wysłać binda 3 raz, zostało zrobione to 2 razy. Po drugie nie taranowałem, nie prowokowałem nikogo chciałem spokojnie dojechać na domek znajomego którego widać na miejscu pasażera, oto dowód, iż domek należy do znajomego https://imgur.com/a/HcClGyw. Cała sytuacja była bardzo dziwna, nie tylko mnie dziwiła co widać po reakcji innych. Po całym zajściu napisałem do danego gracza odpisując wykazał się strasznym nie profesjonalizmem i brakiem szacunku do drugiego gracza, próbowałem wyjaśnić z nim to lecz to na marne. Wcale nie chciałem pisać tej skargi, gdyż nie lubię tego robić. Do Pana MFifa teraz się zwrócę drogi kolego nie wiem skąd w tobie tyle nie sympatii wiem było różnie między moją osobą a ową frakcją natomiast ja wyraźiłem się z pełną kulturą do twojej osoby tak na przyszłość czasem warto się dogadać i lepiej na tym wyjść lecz z twojej strony nie było takiej inicjatywy. Tutaj zostawię logi z rozmowy

Spoiler

[2023-01-20 18:42:48] [Output] : >> MFifa [474]: dobra co to mialo znaczyc?
[2023-01-20 18:42:56] [Output] : << MFifa [474]: biny dostales
[2023-01-20 18:43:12] [Output] : >> MFifa [474]: Dobra to zaczniemy od poczatku co to bylo?
[2023-01-20 18:43:35] [Output] : << MFifa [474]: człowieku już Ci napisałem
[2023-01-20 18:43:38] [Output] : >> MFifa [474]: Chyba nie zbyt rozumiesz ok wyjasnie ci, zatem tak było to szkolenie tak?
[2023-01-20 18:43:39] [Output] : << MFifa [474]: włacz myślenie
[2023-01-20 18:43:58] [Output] : >> MFifa [474]: troszke kultury moze w frakcji jestes ja z kulturka do cb
[2023-01-20 18:44:02] [Output] : << MFifa [474]: nie reagujesz na bindy
[2023-01-20 18:44:06] [Output] : << MFifa [474]: to siÄ™ nie dziw
[2023-01-20 18:44:14] [Output] : >> MFifa [474]: Dobra dostalem jednego bina po czym cie 
[2023-01-20 18:44:22] [Output] : >> MFifa [474]: powinnem otrzymac co najmniej trzy
[2023-01-20 18:44:23] [Output] : << MFifa [474]: tak?
[2023-01-20 18:44:47] [Output] : << MFifa [474]: dostałeś 2 i nie przyniosły żadnego efektu
[2023-01-20 18:45:02] [Output] : << MFifa [474]: a na egzamine niestety nie będziesz nam przeszkadzał
[2023-01-20 18:45:26] [Output] : >> MFifa [474]: zatrzymalem sie i napisalem jedz
[2023-01-20 18:46:43] [Output] : << MFifa [474]: zatrzymałeś się na srodku, a potem pojechałeś dalej i dziwnym trafem w nasza strone
[2023-01-20 18:46:52] [Output] : >> MFifa [474]: dziwnym trafem kolega ma tam domek
[2023-01-20 18:46:58] [Output] : >> MFifa [474]: i go odwozilem
[2023-01-20 18:47:09] [Output] : << MFifa [474]: uhm
[2023-01-20 18:47:23] [Output] : >> MFifa [474]: spokojnie dowody wszystkie przedstawie

Uważam co widać po logach, iż gracz strasznie nie kulturalnie się odnosił. Reasumując całe zajście uważam, iż osoba dopuściła się nadużycia bedąc w frakcji do tego nie odpowiednio odpisywała i zbytnio nie wiedziała co odpisać ale nie mi to oceniać. Liczę na sprawiedliwy odbiór skargi oraz stosowną karę. Jeżeli jest taka potrzeba znajomy może się wypowiedzieć w skardze, lecz uważam dowody na dosyć mocne i wystarczające. Pozdrawiam !
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/hBtpJTF

 

Ja Dar_Kon zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skarg, rozumiem go i w pełni akceptuje 

Edytowane przez Dar_Kon
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj;
Jak sam zauważyłeś twoje zachowanie do ogółu frakcji nie należy do najlepszych, podobnie z relacjami. Słyniesz z tego, że notorycznie utrudniasz nasze działania co spowodowało, że nie miałem zamiaru się z Tobą bawić. Prowadziliśmy wówczas egzamin. Wjechałeś przed pojazd, którym kierował egzaminowany - jakby nie patrzeć utrudniłeś mu egzamin - dwukrotnie prawie doszło do kolizji (co widać na nagraniu i bliższym zbliżeniu się radiowozu do twojego pojazdu). Warto wspomnieć też, że jechał trzeci radiowóz, jednak był on tak daleko, że nie jest to tutaj istotne. Egzamin jest egzaminem, a nie zwykłym pościgiem.
No niestety, nie jestem wszechwiedzący i nie wiem gdzie twój znajomy posiada nieruchomość, a "skład" waszego Bulleta ponownie słynie z utrudnienia nam działań.
Dla twojej informacji - nie jestem człowiekiem, który postępuje schematami - dopasowuje decyzję do sytuacji, a wasza obecność sugeruje wasze dalsze zamiary.
Teraz, zgrywasz wielkodusznego człowieka, a ile razy mogłem usłyszeć od Ciebie słowa "masz skarge". Nieistotne. Wyjaśniłem Ci, że dostałeś bindy, na które nie zareagowałeś, Zjechałeś na bok ale zaraz po tym ruszyłeś więc czy to jest zamierzony efekt odłączenia się?
Jak już wspomniałem wcześniej - prowadziliśmy egzamin więc skupiałem się na egzaminie, a nie na dyskusji z Tobą. Mimo wszystko jeśli Cię uraziłem - przepraszam.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po kolei 

7 minut temu, MFifa napisał:

Jak sam zauważyłeś twoje zachowanie do ogółu frakcji nie należy do najlepszych, podobnie z relacjami. Słyniesz z tego, że notorycznie utrudniasz nasze działania co spowodowało, że nie miałem zamiaru się z Tobą bawić.

Tutaj się zgodzę było różnie, natomiast od dłuższego czasu nie wykonywałem żadnego pościgu, nie zdarzyło mi się również utrudnić nikomu z SAPD rozgrywki. 

9 minut temu, MFifa napisał:

Prowadziliśmy wówczas egzamin. Wjechałeś przed pojazd, którym kierował egzaminowany - jakby nie patrzeć utrudniłeś mu egzamin - dwukrotnie prawie doszło do kolizji (co widać na nagraniu i bliższym zbliżeniu się radiowozu do twojego pojazdu). Warto wspomnieć też, że jechał trzeci radiowóz, jednak był on tak daleko, że nie jest to tutaj istotne. Egzamin jest egzaminem, a nie zwykłym pościgiem.

Domyśliłem się, że prowadzicie egzamin co widać na nagraniu zjechałem z kulturą. ,,dwukrotnie prawie doszło do kolizji,, co to ma za znaczenie nie doszło do kolizji głupie tłumaczenie, jak sam napisałeś ,,zbliżeniu się radiowozu do twojego pojazd,, nie ja się zbliżyłem. Co wspólnego ma tutaj trzeci jadący radiowóz na nagraniu widać jak ewidentnie patrzę za siebie a po 2 znajomy który został na domku po krótkiej konsultacji powiedział, iż nic nie dojechało po całym incydencie...

12 minut temu, MFifa napisał:

Dla twojej informacji - nie jestem człowiekiem, który postępuje schematami - dopasowuje decyzję do sytuacji, a wasza obecność sugeruje wasze dalsze zamiary.

No uważam, że jednak powinieneś przestrzegać regulaminu, co ma sugerować nasza obecność jeździliśmy długo za tobą ? no nie wydaję mi się. Widać jak to wy nas wyprzedzacie proszę część materiału która dzieję się wcześniej https://imgur.com/a/b2fanuv też nie za bardzo wiem co ci sugerowało dalsze zamiary nie ganiał bym was z graczem na dachu kolejne bezsensowne tłumaczenie

 

19 minut temu, MFifa napisał:

Teraz, zgrywasz wielkodusznego człowieka, a ile razy mogłem usłyszeć od Ciebie słowa "masz skarge"

Nie ma takiej opcji, tutaj zwykła manipulacja i wprowadzanie innych osób w błąd proszę o logi jeśli tak do ciebie pisałem, nie rzucam słów na wiatr co pisze/mówie to robie

24 minuty temu, MFifa napisał:

Wyjaśniłem Ci, że dostałeś bindy, na które nie zareagowałeś, Zjechałeś na bok ale zaraz po tym ruszyłeś więc czy to jest zamierzony efekt odłączenia się?

Aha uważasz, że bindy nic nie dały polecam obejrzeć nagranie jeszcze raz widać jak od razu zjechałem ewidentnie nie masz jak się tłumaczyć i wymyślasz. Postąpiłeś, źle i ciężko ci chyba się do tego przyznać... 

Mam wrażenie, że twoja wypowiedź nic tu nie wniosła próbowałeś wybrnąć kłamstwem ale dowody robią swoje jest to ostatnia odpowiedź jaką piszę nie chcę zaśmiecać. Dowody są dosyć jednoznaczne, natomiast zostało czekać na werdykt rang wyższych dziękuję i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dar_Kon napisał:

dłuższego czasu

2 tygodnie?

8 godzin temu, Dar_Kon napisał:

co to ma za znaczenie nie doszło do kolizji głupie tłumaczenie, jak sam napisałeś ,,zbliżeniu się radiowozu do twojego pojazd,, nie ja się zbliżyłem.

Wjechałeś przed egzaminowanego, gdy ten musi jechać za niebieskim meritem tym samym mu utrudniłeś, a jakby doszło do kolizji to dodatkowa praca dla mnie i stres dla egzaminowanego.

8 godzin temu, Dar_Kon napisał:

a po 2 znajomy który został na domku po krótkiej konsultacji powiedział, iż nic nie dojechało po całym incydencie...

Brniesz... Widocznie kolega ma problemy z pamięcią lub wzrokiem. Na 1 nagraniu wyraźnie widać czerwona poświatę za premierem co świadczy o obecności 3 radiowozu... (https://imgur.com/a/xLMwfnN)

8 godzin temu, Dar_Kon napisał:

co ci sugerowało dalsze zamiary nie ganiał bym was z graczem na dachu kolejne bezsensowne tłumaczenie

A ja nie wnikam co kto lubi... Wolnoć Tomku w swoim domku. Już Ci tłumaczyłem co sam przyznałeś, że stosunki pomiędzy Tobą i twoimi Kolegami są jakie są i to wystarczy by podejrzewać co zamierzacie.

8 godzin temu, Dar_Kon napisał:

Nie ma takiej opcji, tutaj zwykła manipulacja i wprowadzanie innych osób w błąd proszę o logi jeśli tak do ciebie pisałem, nie rzucam słów na wiatr co pisze/mówie to robie

A jednak... Byłem jedynym SAPDem w okolicy. https://imgur.com/a/V9P3tYZ U lewym dolnym rogu jest mój PID.

8 godzin temu, Dar_Kon napisał:

widać jak od razu zjechałem

Od razu zjechałem i pojechałem dalej. Za nami...

8 godzin temu, Dar_Kon napisał:

wybrnąć kłamstwem

No kłamać to zaczynasz Ty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MFifa napisał:

A jednak... Byłem jedynym SAPDem w okolicy. https://imgur.com/a/V9P3tYZ U lewym dolnym rogu jest mój PID.

Pamiętam sytuację, lecz nie pamiętam czy to było do ciebie personalnie, sytuacja z przed 2 tygodni co najmniej i było to też uważam nie fair, gdyż radiowóz przejeżdżał przez dm dostał buty i wyjechał, byłem koło radiowozu poza dm , chodź jedynym wyjazdem był wyjazd przez dm. Wtedy nie pamiętam nicku sapda być może ty wbiegłes i wszystkich ,,ztejzerowałeś,, i odjechałś pojazdem przypomne, że owy SAPD zrobił to na osobach będących poza strefą

1 godzinę temu, MFifa napisał:

Brniesz... Widocznie kolega ma problemy z pamięcią lub wzrokiem. Na 1 nagraniu wyraźnie widać czerwona poświatę za premierem co świadczy o obecności 3 radiowozu... (https://imgur.com/a/xLMwfnN)

Ale czy ty widzisz na nagraniu jak się odwracam i sprawdzam czy ktoś jechał? nikogo nie było, z resztą co to zmienia jak to było po zabiciu mnie.

1 godzinę temu, MFifa napisał:

Od razu zjechałem i pojechałem dalej. Za nami...

Jak mówiłem co jest udokumentowane jechałem na domek kolegi,

 

1 godzinę temu, MFifa napisał:

No kłamać to zaczynasz Ty. ;)

No nie sądzę wszystko co piszę posiadam poparte nagraniami, próbujesz teraz odwrócić kota ogonem aby być czysty natomiast zbyt ci to nie wychodzi. Zbyt szybko podjąłeś decyzje o ostrzale i ciężko ci się przyznać. Wracając do tego ,,  Już Ci tłumaczyłem co sam przyznałeś, że stosunki pomiędzy Tobą i twoimi Kolegami są jakie są i to wystarczy by podejrzewać co zamierzacie,, Jestem ciekaw jak miałem cię gonić z gościem na dachu po górzystym terenie, znów sie powtrzam ale to co napisałeś było zbędne oprócz tego, że była czerwona poświata za premierem po moim zabójstwie to nic to nie wnosi to całej sprawy. Nie róbmy tu zamieszania, bo skarga zostanie odrzucona. Jeżeli dalej uważasz, że jesteś nie winny i masz dalej jakieś wątpliwości (uważam, że wszystko wyjaśnione) to zapraszam skontaktuj się ze mną na dc lub napisz na pv forum.

1 godzinę temu, MFifa napisał:

2 tygodnie?

Od czegoś się zaczyna

Ode mnie tyle i czekam na werdykt

Edytowane przez Dar_Kon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podsumowując dowody, widzę to tak. 

Gracz jadąc zawieźć znajomego niefortunnie trafił na kordon egzaminacyjny, otrzymując dwa bindy o odłączeniu zrobił to, przepuścił jednostkę oraz upewniając się, że z tyłu nie ma kolejnej ruszył do swojego celu. Nie wykonywał gwałtownych manewrów, nie widać zamiarów taranowania, czy utrudniania. 

Tak więc moje pytanie brzmi, @MFifa, jaka podstawa przyczyniła się do użycia broni palnej, zabicia cywila, z którym miałeś styczność ok. 20 sekund, (który jak wspomniałem wcześniej przy obecnej sytuacji nie stwarzał problemów) oprócz tego, że kojarzysz go z "odwalania".

Jak najbardziej rozumiem, że jest wiele osób, którzy mają taką opinię i na takie osoby patrzymy rygorystyczniej, jednak nie rozumiem takiego podejścia w tej sytuacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarżyciel posiada kartotekę więc z automatu jest uznawany za osobę niebezpieczną. Jak wspominałem wcześniej - gracz wcisnął się pomiędzy radiowóz prowadzącego, a pojazd, którym kierował egzaminowany co uznałem za utrudnienie. Proszę odpowiedzieć sobie na pytania - skąd ja miałem wiedzieć, że gracz się rozejrzał do tyłu? Skąd ja miałem wiedzieć, że jego znajomy ma tam domek? No niestety na powtórce wygląda to tak, że gracz faktycznie spojrzał za siebie. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, że gracz zjechał na pas rozdzielający pasy ruchu ale po chwili dalej ruszył za nami - ja mając świadomość, tego że z tyłu są jeszcze inne radiowozy oraz mając na względzie fakt statusu osoby niebezpiecznej w trosce o sprawiedliwość oraz jak najmniejszy stres egzaminowanego podjąłem decyzję o zneutralizowaniu potencjalnego zagrożenia, które mogłoby utrudnić nam egzamin.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie.

Sytuacja natrafiła się w taki sposób, że mimo dobrych chęci nie zbyt się porozumieliście.

Mimo wszystko dowody wskazują na prawdziwość intencji oskarżającego, tym samym uważam, że funkcjonariusz zbyt pochopnie podjął decyzję.

@MFifa otrzymujesz ostrzeżenie, oraz proszę przelać 10000PLN na konto gracza składającego skargę. Dowód wpłaty zamieścić tutaj w odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin