Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na HeBe.drip - oskarżony przez BartuSSSS-


bartoszek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: HeBe.drip

Data i godzina zdarzenia: 29.01.2023 18:30

Pełen opis sytuacji: Jadę z kolegą policjant stanął na środku drogi napisał ze jego kolega dostał crasha chciałem przejechać i nagle dostaliśmy ostrzał od strony policjanta w stronę buffalo oberwały opony były wzmacniane wiec proszę o wpłate 1200pln na nick BartuSSSS- 

Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/IM0dhXB 

 

Ja, BartuSSSS- zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Edytowane przez BartuSSSS-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony Detective II HeBe.
Staliśmy na środku radiowozem bo mój kolega z patrolu @Nicholaz dostał crasha tak jak Ciebie informowałem. Ty postanowiłeś pchać radiowóz swoim pojazdem więc uznałem Cię jako zagrożenie.

19 godzin temu, BartuSSSS- napisał:

chciałem przejechać

Miałeś do wyboru dwie inne drogi niż tą zablokowaną przez radiowóz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2023 o 17:33, Paluszki_Cebulowe napisał:

Przepraszam że się wtrącam ale czy Pan funkcjonariusz nie mógł mógł prostu napisać coś w stylu nie wiem.. chociażby.. 

,,Czy możesz odjechać?" Albo ,,czy możesz nie pchać radiowozu?"

To nie przepraszaj, tylko się nie wtrącaj.

W dniu 30.01.2023 o 14:43, HeBe.drip napisał:

Staliśmy na środku radiowozem bo mój kolega z patrolu @Nicholaz dostał crasha tak jak Ciebie informowałem. Ty postanowiłeś pchać radiowóz swoim pojazdem więc uznałem Cię jako zagrożenie.

Czy Twoim zdaniem za takie przewinienie bez żadnego ostrzeżenie, uwagi, czy jakiegokolwiek zaangażowania przebicie opony było poprawne? @HeBe.drip

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, CampeQ.ogf napisał:

 

Czy Twoim zdaniem za takie przewinienie bez żadnego ostrzeżenie, uwagi, czy jakiegokolwiek zaangażowania przebicie opony było poprawne? @HeBe.drip

 

Tak gdyż było to umyślne uszkodzenie radiowozu a nie przypadkowe. Co innego gdyby gracz zaczekał moment, wyszedł z inicjatywą pytania czy może przejechać lub przeprosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że doszło do nadużycia, co funkcjonariuszowi zostało wyjaśnione rozmową. 

Funkcjonariusz zostanie ukarany zawieszeniem, w momencie zakończenia szkoleń zbliżającej się akademii.

Na ten moment zamykam do czasu zawieszenia.

Edytowane przez CampeQ.ogf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin