Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

@C TO KTOS Z POWODU BRAKU CZASU ORAZ CHĘCI


batycki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: MacieG

Marka pojazdu: Clover

Jak bardzo ma być obniżony (lekko,średnio,mocno): Lekko / Średnio ( sam nie wiem, tak żeby fajnie wyglądało ; p )

Coś od siebie: Zrób to z zapłatą się dogadamy ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: MacieG

Marka pojazdu: Clover

Jak bardzo ma być obniżony (lekko,średnio,mocno): Lekko / Średnio ( sam nie wiem, tak żeby fajnie wyglądało ; p )

Coś od siebie: Zrób to z zapłatą się dogadamy ; )

Zrobione. Gleba jest na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:SP3NSER

Marka pojazdu:Elegy

Jak bardzo ma być obniżony(lekko,średnio,mocno):tak aby przeawit miedzy opona o blotnikiem znikl

Jeśli ci to fajnie wyjdzie to zapłacę

Już się uploaduje. Na PW będziesz miał za minutkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: |SDSA|KacpeR*


Marka pojazdu: Clover, Sabre, manana oraz sadler  :)


Jak bardzo ma być obniżony(lekko,średnio,mocno): Mocno, chcę aby opony było lekko pod kątem, lecz nie chce aby dotykały błotników. ((mniej więcej coś takiego jak na 3 obrazku http://www.oponeo.pl/artykul/camber-czyli-kat-nachylenia-kol-wzgledem-podloza))


Coś od siebie(Sypnij no groszem panie bo na dług zbieram a komornika XQward nie chce mieć na chacie) Jak dostane UB, sypne z 5k :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nick z serwera: |SDSA|KacpeR*

Marka pojazdu: Clover, Sabre, manana oraz sadler  :)

Jak bardzo ma być obniżony(lekko,średnio,mocno): Mocno, chcę aby opony było lekko pod kątem, lecz nie chce aby dotykały błotników. ((mniej więcej coś takiego jak na 3 obrazku http://www.oponeo.pl/artykul/camber-czyli-kat-nachylenia-kol-wzgledem-podloza))

Coś od siebie(Sypnij no groszem panie bo na dług zbieram a komornika XQward nie chce mieć na chacie) Jak dostane UB, sypne z 5k :)

 

Nie robię kół pod kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: PrawdziwY.
Marka pojazdu: Super GT
Jak bardzo ma być obniżony (lekko,średnio,mocno): średnio/mocno
Coś od siebie: Gleba ma być taka żeby koła się najlepiej uginały ale nie przenikały przez karoserię pojazdu :) Z opłatą się dogadamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin