Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

@C TO KTOS Z POWODU BRAKU CZASU ORAZ CHĘCI


batycki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arczi jako że nie mogę ci wysłać pw to pisze tutaj te glebę do sabre z negatywem da radę zrobić czy nie?jeśli tak to zrobimy tak wgrasz sobie albo dasz mi potem zobaczymy efekt i dogadamy się w wypłaty okej?

Co do negatywu to lipson bo nie widze żadnych poradników ale popróbuję po januszowsku zrobić i ci napiszę na pw.

 

Polecam, zią robi fajne gleby.

Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, też próbowałem zrobić negatyw (glebę jako-tako umiem (mam problem np ze Stallion - coś z kolizją, przez co pojazd się ślizga)) ale jedyny poradnik wykonany przez Polaka jest na podmiance + trzeba zmienić handling (serwer używa oryginalnych handlingów przez co nie można mieć perka z prędkością Infernusa). Jakbyś nauczył się robić, daj znać i/lub nagraj poradnik ;) Będę bardzo wdzięczny :D
A co do tego że negatyw widzą tylko inne osoby - właśnie chodzi mi o edycję modelu by koła były "wygięte" na stałe, nie tylko zawieszenie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, też próbowałem zrobić negatyw (glebę jako-tako umiem (mam problem np ze Stallion - coś z kolizją, przez co pojazd się ślizga)) ale jedyny poradnik wykonany przez Polaka jest na podmiance + trzeba zmienić handling (serwer używa oryginalnych handlingów przez co nie można mieć perka z prędkością Infernusa). Jakbyś nauczył się robić, daj znać i/lub nagraj poradnik ;) Będę bardzo wdzięczny :D

A co do tego że negatyw widzą tylko inne osoby - właśnie chodzi mi o edycję modelu by koła były "wygięte" na stałe, nie tylko zawieszenie ;)

Proszę o pkt dla tego Pana. Jeżeli nie składa zamowienia niech sie liczy z kara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:|aSAMD|Takashi


Marka pojazdu:Sentinel


Jak bardzo ma być obniżony(lekko,średnio,mocno):mocna,tylko żeby koła nie wchodziły w karoserie i nie były pod ukosem


Coś od siebie(Sypnij no groszem panie bo na dług zbieram a komornika XQward nie chce mieć na chacie):Hajs sie będzie zgadzał


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin