Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem ZgReD_eK


Mefju4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Linie poziome z logiem i bez

Witam wszystkich czytelników, z tej strony Starszy Redaktor @Mefju4 z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam was do przeczytania wywiadu z Supportem @ZgReD_eK

Linie poziome z logiem i bez

9HDmdga.png

Linie poziome z logiem i bez

M - Mefju4
Z - ZgReD_eK

Linie poziome z logiem i bez

M: Cześć, z tej strony Starszy Redaktor Mefju4 z Redakcji 4Life News. Czy jesteś chętny odpowiedzieć mi na kilka pytań?
Z: Cześć! Jasne, pytaj śmiało.

M: Okej, więc może na początek, opowiesz coś o sobie?
Z: Na imię mi Jakub, niedawno wybiło mi 22 lata. Pochodzę z niewielkiego miasta na pomorzu, jestem byłym uczniem technikum, byłem na profilu Technik Informatyk. Aktualnie pracuje jako konserwator budynku biurowego, a w wolnym czasie uwielbiam gotować/eksperymentować w kuchni. Swojego czasu startowałem też w amatorskich wyścigach rowerowych. Kiedyś sklejałem też modele, niestety brak czasu i odpowiedniego sprzętu nie umożliwia mi na dalsze modelowanie, ale jedno się nie zmienia, mianowicie militaria. Zawsze to było moje hobby i interesuje się tym aż po dziś dzień.

M: Skąd dowiedziałeś się o serwerze 4Life, jak wyglądały twoje początki?
Z: Kiedyś grywałem na różnego rodzajów serwerach RPG na platformie SA:MP, głównie z nudów. Ponad rok temu chciałem wrócić na jeden z takich serwerów, lecz niestety był on już "zlikwidowany". Postanowiłem przejść z wcześniej wspomnianego SA:MP na MTA i wtedy serwer 4Life polecił mi @Morfil . To dzięki temu panu o wiele szybciej zrozumiałem zasady panujące na serwerze, dzięki czemu mogłem o wiele szybciej rozwinąć skrzydła.

M: Aktualnie na swoim koncie posiadasz ponad 1934h godzin przegranych na serwerze, czy żałujesz tego czasu spędzonego w grze?
Z: Nie żałuje ani sekundy. Poznałem na serwerku wiele wspaniałych osób, z którymi rozmawiam oraz utrzymuję dobry kontakt aż po dzień dzisiejszy i nie zamieniłbym tego na nic innego.

M: Obecnie znajdujesz się we frakcji San Andreas Road Assistance na randze Koordynator, jak tam wyglądają twoje obowiązki?
Z: Wyższa ranga dodaje mi jedynie opcję dysponowania rang niższych do wezwań oraz możliwość poruszania się pojazdem patrolowym. Natomiast sama służba nie jest niczym trudnym i niemożliwym do nauczenia. Jeżdżę na wezwania gdzie mam możliwość pomóc innym graczom, gdy na przykład skończy im się paliwo. Wykonuje też rozmaite i ciekawe RP, które nie jeden już gracz na pewno miał okazję zobaczyć. A w chwilach "wolnych" sprawdzam, czy każdy ma opłacony pojazd na płatnych parkingach :D

Linie poziome z logiem i bez

nEWDC3q.png

Linie poziome z logiem i bez

M: Czy chciałbyś nam powiedzieć, jak wygląda twój aktualny majątek?
Z: Jasne, ale ciężko mi będzie to określić do dokładnej kwoty. Posiadam tylko jeden pojazd z FullTune i jest to merit. Natomiast co do reszty, są to trwające projekty, które czekają na swoją kolej, m.in. Feltzer DSD, Bullet, Burrito oraz Esperanto. Mam także zainwestowane pieniążki w GoldCarLeasing oraz niewypłacone pieniądze frakcyjne. Sumując wszystko, myślę, że z 5kk mogłoby być.

Linie poziome z logiem i bez

wrsr6uG.png

Linie poziome z logiem i bez

M: Nie widzę, żebyś pracował obecnie w jakimkolwiek biznesie, czy planujesz kiedyś gdzieś dołączyć?
Z: Na obecną chwilę nie zamierzam dołączać do biznesów, mimo że bardzo bym chciał. Jest to spowodowane brakiem czasu. Jednak nie wykluczam, że w przyszłości mogę zasilić szeregi jednego z nich.

M: Aktualnie jesteś w Zarządzie organizacji Dirty Angels, jak tam wyglądają twoje obowiązki?
Z: Myślę, że obowiązki są bardzo podobne jak w każdej innej. Rozpatruje wnioski w rekrutacji na forum, dbam o porządek oraz organizuje czy też pomagam w organizacji wszelakich eventów. Atmosfera jest bardzo pozytywna i bardzo się cieszę, że pełnię takie stanowisko. No i oczywiście polecam ją z całego serduszka nowym, jak i doświadczonym graczom.

M: Jesteś świeżym Supportem w ekipie administracyjnej, jaka była twoja reakcja, na zostanie wybranym w wynikach? Jak się czujesz na tak odpowiedzialnym stanowisku?
Z: Pisałem podanie po raz pierwszy i mimo że jestem graczem bezkonfliktowym czy też unikającym problemów, sądziłem, że nie dołączę do ekipy. Ku mojemu zaskoczeniu, zostałem wybrany i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Co do wykonywania obowiązków, to powiedzmy sobie szczerze, do perfekcji mi dużo brakuje :angel:. Każdy przecież jakoś zaczynał. Natomiast staram się wykonywać swoje obowiązki, czy też pomagać graczom tak dobrze, jak tylko potrafię.

M: Odejdźmy może od tematu MTA, porozmawiajmy o życiu realnym, czy masz może jakieś największe marzenie, którym chciałbyś się z nami podzielić?
Z: Uff, bardzo trudne pytanie. Nigdy jakoś nie marzyłem o niczym szczególnym. Kiedyś pracując w Danii, poznałem polskiego pilota samolotu typu "cargo" który lata nad górami w Norwegii i bardzo mnie zainteresował swoimi historiami oraz zdjęciami. Myślę, że bardzo fajną sprawą byłaby podróż właśnie do Skandynawskich gór i doświadczenia tych widoków na własnej skórze.

M: Czy grasz w jakieś gry poza MTA?
Z: Oczywiście, że tak, jestem fanem mniej czy też bardziej zaawansowanych symulatorów takie jak Euro Truck, BeamNG Drive i Arma III. Jeśli chodzi o inne gatunki gier, to w wolnej chwili pogrywam też w Sea Of Thieves oraz Tom Clancy's The Division 2. Dużo godzin spędziłem też w drugiej odsłonie Mafii, której fabułę czy dodatki wielokrotnie przeszedłem. Więcej wymieniać nie będę, bo moja biblioteka m.in. na Steam jest ogromna i zawsze znajdzie się coś, do czego chętnie wracam.

M: Jaki jest twój ulubiony rodzaj muzyki? Masz może jakichś ulubionych wykonawców?
Z: W mój gust nie jest jakoś ciężko trafić. Słucham chyba każdego rodzaju muzyki, od rap'u przez pop aż do rock'a. Nie trawię jedynie disco polo oraz death metal'u. W dzieciństwie słuchałem bardzo dużo zespołu heavymetalowego "Metallica" czy też "Rammstein". Na co dzień jednak preferuję polski oraz zagraniczny rap wykonawców m.in. takich jak: Reto, Quebonafide, Szpaku, Eminem.

M: Jeślibyś dostał 1.000.000zł w prawdziwym życiu, co jest pierwszą lepszą rzeczą, którą kupisz i dlaczego?
Z: Pierwsze co mi przychodzi na myśl to słowo "inwestycja". Wspólnie ze znajomym małymi kroczkami próbujemy od jakiegoś czasu otworzyć małą firmę, a 1.000.000zł bardzo by w tym pomogło :D. Natomiast jeśli chodzi o "pierwszą lepszą rzecz" to prawdopodobnie byłby to dom jednorodzinny gdzieś z dala od miejskiego ruchu.

M: Myślę, że wyczerpały mi się pytania, to takie na koniec, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
Z: No oczywiście muszę pozdrowić @Morfil, ponieważ to głównie dzięki niemu mogłem udzielić tutaj wywiadu. Chciałbym również pozdrowić osoby takie jak: @VeraX, @tyrkat404, @TKO_Hugokopter, @Radoo*, @Wantedmax, @MIKO23, @J0hnny_, @Magik_4, @Kumi, @MisiekplTeam, @PalGrom, @EloBenc6969, @HUbi_, @saiko, całą organizację Dirty Angels oraz pracowników frakcji SARA. Przepraszam, jeśli o kimś zapomniałem.

Linie poziome z logiem i bez

jAzLnVL.png

Linie poziome z logiem i bez

pPEjXrG.png

Autoryzował: @Polixon

Linie poziome z logiem i bez

Edytowane przez Polixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin