Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na @xXVirtexXx ,@Teletubis_123 - chwalony przez Czesior


Czesior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick chwalącego:   @Czesior

Nick chwalonego: @xXVirtexXx., @Teletubis_123

Data zdarzenia: 16.02.2023 r.

Powód pochwały:   Akcja RP , profesjonalne zajęcie się mną podczas wypadku i hospitalizacji 

Opis zdarzenia: Podczas wjazdu z Mount Chiliad spadłem z motoru, wysłałem zgłoszenie do Ratownictwa Górskiego (SAMD) i oczekiwałem na pomoc. Jako pierwszy przyjechał do mnie @xXVirtexXx., rozejrzał się czy jest bezpiecznie i zaczął diagnozowanie co mi się stało. Podał 10mg Morfiny aby uśmierzyć ból, następnie rozciął mi lewą nogawkę i założył opatrunek jałowy i przyłożył do rany, gdy to zrobił zaczął usztywniać kończynę. @xXVirtexXx. zmierzył mi puls i saturacje, miałem 120u/min 87%, następnie podał 2mg Relanium. Wykonał pełne badanie urazowe które wykryło złamane lewe dolne żebro, następnie zaczął mnie nasłuchiwać stetoskopem które nie wykryło żadnych niewłaściwości. Po akcji ratowniczej zostałem przewieziony na dół Mount Chiliad do innej jednostki którą prowadził @Teletubis_123. Zostałem przeniesiony do drugiej karetki i dostarczony do szpitala w LV. Po chwili przyszedł doktor ( @Teletubis_123 ) i zaczął podstawowe badania (czyt.  sprawdzenie źrenic ,osłuchanie klatki i wkłucie wenflonem). Zbadał krew w której nie wykryto żadnych substancji psychodelicznych. Następnie zostałem zabrany na zabieg, zostałem podłączony pod aparaturę i została mi założona maska tlenowa w której ustawiono przepływ 6l/min. Na stole został mi podany Fentanyl w dawce 0.5mg, Po tych lekach zasnełem i @Teletubis_123 przystąpił do zabiegu. Założył krokodylki na moją lewą noge w celu usztywnienia. Założył blaszke na kość i przykręcił ją śrubami, poczym usunął krokodylki i zaszył rane na nodze.
Zostałem zabrany na obserwacje na dwa tygodnie poczym zostałem wypisany.


Dowody z akcji:
Dowody @xXVirtexXx. https://imgur.com/a/QFerVEb
Dowody @Teletubis_123 https://imgur.com/a/zH5EU5Z 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin