Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na AngelOfDeath - oskarżony przez KrulMikosz


KrulMikosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


    Nick funkcjonariusza:AngelOfDeath
    Data i godzina zdarzenia:Godzina 21:55 Do 22:10 Data 22.02.2023
    Pełen opis sytuacji:Jechalem autem(pereniall) i na marina ls spotkalem gracza(DomTorettoCzaro) ktory do mnie wsiadł, ja jechalem na dm sie postrzelac bo tp byl wylaczony, i nagle stoi policja i ja chcac zobaczyc co sie stalo przejezdzam obok nich i objechalem i jade drugi raz bo nie widzalem o co tam chodzilo zostalem rozstrzelany(po oponach) i skuty, niewiedzialem ze DomTorettoCzaro byl poszukiwany, zostalem oskarzony o pomoc w ucieczce(nie pomagalem) i o cbk gdzie nikogo nie zwyzywalem, AngelOfDeath i jego kolega nie chcieli mi dac dowodu na cbk bo nikogo nie obrazilem, domagam sie zwrotu pieniedzy za opony i parking policyjny oraz pouczenia funkcjonariusza AngelOfDeath
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, jEsvLie.png AngelOfDeath.
Przed zakończeniem czynności pościgowych zostałem wyznaczony przez 2hI8ZX7.png Voxber do podliczenia mandatu. Z uwagi na, to że nie byłem przez żadną chwilę w kordonie pościgu, poprosiłem irGXi0U.png maniu202, który przez dłuższy czas dowodził akcją, o przedstawienie jakie mandaty mam podliczyć.
Ode mnie to tyle. Decyzję pozostawiam Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, AngelOfDeath napisał:

Uszanowanie, jEsvLie.png AngelOfDeath.
Przed zakończeniem czynności pościgowych zostałem wyznaczony przez 2hI8ZX7.png Voxber do podliczenia mandatu. Z uwagi na, to że nie byłem przez żadną chwilę w kordonie pościgu, poprosiłem irGXi0U.png maniu202, który przez dłuższy czas dowodził akcją, o przedstawienie jakie mandaty mam podliczyć.
Ode mnie to tyle. Decyzję pozostawiam Executive Staff.

Ale został przez ciebie policzony mandat, dales tam rzeczy ktorych nie bylo, jak pisalem wyzej DomTorettoCzaro wsiadl do mnie a ja jezdzilem, zostalem przez swat rozstrzelany, ty nawet nie chiales uslyszec co mam do powiedzenia, odrzucales kazde moje pytanie, czekalem na dowod na cbk ktorego nie miales, a nikogo nie zwyzywalem wiec wiesz ja chce dostac odszkodowanie bo 20minut siedzialem w wiezienu peras stoi na parkingu policyjnym, chce aby mi zostalo oddane za wyrok i perka ,dostalem tez doliczenie za cbk ktorego nie bylo a to ze zostales wybrany przez Voxbera nic nie znaczy. to ty liczyles mandat wiec to twoja wina ze wliczyles rzeczy ktore nigdy sie nie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin