Ale został przez ciebie policzony mandat, dales tam rzeczy ktorych nie bylo, jak pisalem wyzej DomTorettoCzaro wsiadl do mnie a ja jezdzilem, zostalem przez swat rozstrzelany, ty nawet nie chiales uslyszec co mam do powiedzenia, odrzucales kazde moje pytanie, czekalem na dowod na cbk ktorego nie miales, a nikogo nie zwyzywalem wiec wiesz ja chce dostac odszkodowanie bo 20minut siedzialem w wiezienu peras stoi na parkingu policyjnym, chce aby mi zostalo oddane za wyrok i perka ,dostalem tez doliczenie za cbk ktorego nie bylo a to ze zostales wybrany przez Voxbera nic nie znaczy. to ty liczyles mandat wiec to twoja wina ze wliczyles rzeczy ktore nigdy sie nie stalo