Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Witam mam dzisiaj do sprzedaży mój prywatny pojazd Zion BMW seria 3 E46 328I 


ZioloMen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Zion (459)
ID: 107144

Pojemność silnika: 1600cm3
Przebieg pojazdu: 2316 km
Dodatki: felgi 1080 Licznik fioletowy 1x klucz do Datkowy up1/2/3/4 Instalacje LPG 75l Atrape nitra  Cb Radio ogranicznik ABS Wykrywacz fotoradarów
Cena:  ofki  
Coś od siebie: opis jest na dole 

SS"y: https://imgur.com/a/VU2Go0H

 

Mam do sprzedaży swój prywatny samochód Zion BMW 3 e46 328I 1.6 z 2002r (po lift) samochód sprowadzony w 2019r z Europy Poland Warszawa samochód zadbany pięknie się prezentuje na żywo można powiedzieć oczko w głowie, silnik zadbany bez wycieków skrzynia biegów pracuje perfekcyjnie zmienia biegi bardzo dobrze nie przeciaga nie szarpie,bardzo dobrze wyposażony.
samochód garażowany w przechowalni  po wymianie oleju klocków tarcz itd.. wymieniony też olej wraz z filtrem w skrzyni biegów, Przegląd do Maja 2023 OC + AC do czerwca 2023 więcej informacji udzielę W Forum  lub Dc #9192 . Cena podlega negocjacji prosze uszanować mój i swój czas. Zapraszam na jazdę próbną. Pozdrawiam

Numer VIN ID : 107144

Model: Seria 3

Poj. silnika: 1 600 cm³

Rok produkcji: 2002

Moc silnika: 234 KM

Paliwo: Benzyna

Typ nadwozia: Coupe

Przebieg: 2316 km

Kolor: Niebieski

Stan techniczny: Nieuszkodzony

Skrzynia biegów: Automatyczna

Kraj pochodzenia: Europa Poland Warszawa

Kierownica: po lewej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin