Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - heavy


heavy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam każdego zgromadzonego w tym temacie, czyli wniosku o zdjęcie mojej osoby z czarnej listy Komisji Spraw Frakcyjnych

4 marca ubiegłego roku zostałem wpisany na czarną listę Komisji z powodu udostępniania materiałów szkoleniowych frakcji SAFD

W dniu dzisiejszym, 21 marca 2023 roku składam wniosek o usunięcie mnie z takowej listy.

Moim zdaniem nałożenie na mnie blokady dołączania do jakichkolwiek frakcji na tym serwerze było słuszne w stu procentach, popełniłem straszny błąd udostępniając materiał frakcji SAFD nie licząc się w ogóle z konsekwencjami tego czynu. Przez ten okres czasu jaki minął, czyli lekko ponad rok zdołałem przemyśleć wszystkie moje błędy popełnione za czasów kiedy aktywnie grałem na serwerze. Każdy ma swoje za uszami, każdy był kiedyś młody i głupi nie licząc się z konsekwencjami swoich czynów. Chciałbym z tego miejsca przeprosić cały zarząd (obecny jak i stary) frakcji San Andreas Fire Department oraz osobę która jest lub była autorem materiału dotyczącego pierwszej pomocy za jego udostępnienie. Nie wiem czy wrócę kiedykolwiek na serwer, ale chciałbym mieć czystą kartę i nie być widoczny na tej liście. Obiecuję, że taki błąd nie zostanie popełniony przeze mnie drugi raz, każdy może prosić o drugą szansę, lecz nie każdy na nią zasługuję. Mam wielką nadzieję, że mój wniosek przekonał Was do zdjęcia ze mnie owego zakazu i otrzymam drugą szansę. 

Z poważaniem, heavy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Czyn, którego się dopuściłeś nie należy do najlżejszych. Jak zdążyłeś zauważyć sporo starań trzeba włożyć, by uzyskać drugą szansę. Dlatego też nie jesteśmy jeszcze w stanie takowej szansy Ci dać. Poza tym, że wniosek jest w pełni poprawny, rozpisany i uargumentowany, to musimy się jeszcze wstrzymać ze zdjęciem. Tym razem nie nakładamy na Ciebie żadnego odstępu czasowego, kiedy możesz złożyć następny wniosek. Napisz, gdy minie więcej czasu i będziesz w stu procentach zdecydowany.

Podsumowując, decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych Twój wniosek zostaje odrzucony, tym samym pozostajesz na czarnej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin