Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

To juz koniec pewnej epoki.


progenxd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Ostatniego razu poprzez wyrządzone błędy z mojego powodu w postaci zawieszeniu we frakcji myślałem i zrozumiałem w końcu ze pora na zakończenie mojej historii na tym serwerze. Po przegraniu ponad 3.6tysiaca godz dobrze pamiętam chwile dobre chwile jak i złe na serwerze. Co chciałem osiągnąć już osiągnąłem. Zakończył się moment kiedy rozgrywka była przyjemna i chciało sie grać i grać.Meczące spadki fpsów i coraz gorsza społecznosc bo za zwykle słowo obrywało sie gorzej niz za inne rzeczy.Nie którzy beda sie cieszyc ze ktos odszedł ale powiem wprost,Hejterzy to wymaga czasu jezeli karma was dojedzie.

Z mojej strony chcialbył wskazać osoby na których mozna bylo pogadać posmiać sie oraz pomóc.

@karakanfilip @Andrzej_Taxowkarz @Danio* @ThanKs.ogf @dzamy@Polixon @lucyzyn @TheRogal19 @TrondoZPL@No_Pain_No_Gain @GhostTownPL

Również pozdrawiam ludzi z org Empire oraz Network Trouble.

Jezeli kogoś nie wskazałem to wybaczcie.

Żegnajcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, progenxd napisał:

Witajcie! Ostatniego razu poprzez wyrządzone błędy z mojego powodu w postaci zawieszeniu we frakcji myślałem i zrozumiałem w końcu ze pora na zakończenie mojej historii na tym serwerze. Po przegraniu ponad 3.6tysiaca godz dobrze pamiętam chwile dobre chwile jak i złe na serwerze. Co chciałem osiągnąć już osiągnąłem. Zakończył się moment kiedy rozgrywka była przyjemna i chciało sie grać i grać.Meczące spadki fpsów i coraz gorsza społecznosc bo za zwykle słowo obrywało sie gorzej niz za inne rzeczy.Nie którzy beda sie cieszyc ze ktos odszedł ale powiem wprost,Hejterzy to wymaga czasu jezeli karma was dojedzie.

Z mojej strony chcialbył wskazać osoby na których mozna bylo pogadać posmiać sie oraz pomóc.

@karakanfilip @Andrzej_Taxowkarz @Danio* @ThanKs.ogf @dzamy@Polixon @lucyzyn @TheRogal19 @TrondoZPL@No_Pain_No_Gain @GhostTownPL

Również pozdrawiam ludzi z org Empire oraz Network Trouble.

Jezeli kogoś nie wskazałem to wybaczcie.

Żegnajcie.

 

po pierwsze primo i tak wrocisz na jajka 

po drugie primo bylo oplacic domek

po trzecie primo pokaz ktory cie zawiesil to wyleci z banem dziekuje dobranoc <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin