Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Mroźna Wojna [2/2]


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Linie poziome z logiem i bez

Witam Was drodzy czytelnicy. Z tej strony Reporter Specjalista @Piko0412, a to materiał o Mroźnej Wojnie część druga. Zapraszam.

5D4B3bb.png
RrOTtMl.gif
5D4B3bb.png

Po wszystkich stoczonych bitwach, podczas zimy 1944 roku zwanej Mroźną Wojną, każdy chciał zakończyć ten czas. Warto wspomnieć, że w tamtym momencie Los Santos zajęło ponad 90% terenu należącego do Las Venturas, a powód był jeden — zarobek. Władze Los Santos nie chcieli od razu niszczyć całej gospodarki drugiego miasta, wiedzieli oni, że na K.A.C.C Military Fuels trzymane są duże środki pieniędzy. Gdy dochodził czas pięknej wiosny, głowy miast postanowili spotkać się w celu omówienia spraw związanych z wojną, która miała miejsce. Wszystkie ważne osoby, które miały brać udział w tym wydarzeniu, oczywiście zostały specjalnie chronione przez wojsko, które miało rozwiązanie na każdą sytuację. Władze Los Santos do miejsca spotkania wybrał budynek w Blueberry, pozwolili sobie oni na wybór, gdyż wyszli z tą propozycją, a inni się po prostu zgodzili. Z samego rana wyruszyły konwoje eskortujące prezydentów miast do wyżej wymienionego miejsca. Po godzinie jedenastej wszystkie osoby, które miały być na miejscu, się na nim zjawiły, od razu przeszli oni do omówienia spraw. Z dostępnych źródeł jest rozmowa, którą przedstawia się,  mówiąc o Mroźnej Wojnie, a oto ona.

5D4B3bb.png

PLS - Prezydent miasta Los Santos

PSF - Prezydent miasta San Fierro

PLV - Prezydent miasta Las Venturas

PLS - Dobra, przejdźmy do konkretów. Żądamy dużej ilości pieniędzy za oddanie całego terenu wcześniej należącego do Was. Zapytam się, czy macie jakieś propozycje, w jaki sposób możemy się dogadać?
PLV - Rozumiem, jestem w stanie oddać Wam wszystkie środki pieniędzy, które mam, chcę odzyskać ten teren. Początkowo jestem w stanie oddać 3 miliony PLN które mamy zgromadzone. Wszystkie inne pieniądze zostały wydane na sprzęt wojenny.

PLS - Tylko 3 miliony? To zdecydowanie za mało, teren jest ogromny i na pewno nie oddamy go za taką małą sumę!
PSF - Chciałbym wspomnieć, że my jako miasto San Fierro posiadamy was teren. Teraz wasza decyzja co z tym zrobisz.
PLV - Zdaje sobie sprawę ze wszystkich rzeczy, o których mówicie, lecz nie mogę wiele dołożyć. Na chwilę obecną mogę dać 3 miliony a do dwóch lat oddać kolejne 2 miliony.

PLS - Dobra, nie mam czasu na takie bzdety. Jestem w stanie oddać cały wasz teren nawet ten, który posiada San Fierro za 5 milionów oraz oddanie całego sprzętu wojska. To nie koniec, gdyż musisz podpisać dokument, gdzie nie będzie na waszym terenie żadnych oddziałów militarnych do obrony miasta.
PLV - W takim razie chyba nie mam wyboru i muszę stanąć za swoim rodem. Podpiszmy wszystkie dokumenty które chcecie, za niedługo cały sprzęt trafi w wasze ręce.

5D4B3bb.png

Po całej rozmowie głów miast, podpisali oni dokumenty oraz schowali w miejsce, do którego nikt niepożądany nie miał dostępu. Na kolejny dzień wszystkie informacje trafiły do całego stanu San Andreas, każdy poniekąd był zadowolony. Mieszkańcy terenu objętego działaniami byli szczęśliwi, że nie ma już stanu, gdzie muszą się martwić o swoje życie. Podczas pierwszych dni mieszkańcy oraz cała reszta terenu Las Venturas musieli uporządkować sobie w życiu. Po prawie trzech tygodniach władze Las Venturas postanowili poinformować wszystkich o oddaniu sprzętu wojska dla Los Santos oraz zapłaceniu im 3 milionów. Na kolejny dzień usunięto cały teren, na którym było wojsko, a bazę przemieniono w miejsce pracy dla mieszkańców. W tym samym czasie na wcześniej przygotowanym terenie, wojsko Los Santos sprawdzano sprzęt, który otrzymali od władz Las Venturas. Z początku nie trafiono na nieprawidłowości sprzętu oraz nieprzyjemnych niespodzianek zostawionych w środku maszyn. Po kilku godzinach sprawdzania wojskowi napotkali materiał wybuchowy, na miejsce przyjechał specjalista zajmujący się takimi sprzętami. Bomba pozostawiona nie sprawiała niebezpieczeństwa, więc wyciągnięto ją i wywieziono na pole, znalezisko zostało oczywiście zgłoszone do władzy. Prezydent po otrzymaniu tej ważnej informacji postanowił skontaktować się z głową miasta, od której otrzymali sprzęt. Mijały godziny, dni, tygodnie i nie było odzewu od drugiego miasta. Prezydent Los Santos postanowił wysłać wojsko do budynku, gdzie zazwyczaj przesiadywały władze miasta Las Venturas. Po dojechaniu na miejsce otrzymali oni informacje od strażników chroniących budynku, że prezydent nie daje im odpowiedzi, lecz nie mogli oni wejść bez pozwolenia. Po przedyskutowaniu kilku zdań, wojska z ochroniarzami, postanowili wejść siłą do pokoju prezydenta.

5D4B3bb.png
DMbqeuv.gif
5D4B3bb.png

Wejście zajęło im około 20 minut, po wejściu do pokoju zastali prezydenta wiszącego na linie, jak można się domyślić, prezydent popełnił samobójstwo. Po oględzinach miejsca, wojskowi zobaczyli list pozostawiony przez prezydenta, jego treść jest następująca: "Gdy to czytacie najprawdopodobniej, jestem na linie, chce uwolnić się od stresu oraz nienawiści ludzi, że nie byłem sobie w stanie poradzić. Nie jestem godzien normalnie żyć, musicie wybrać innego reprezentanta miasta." Wojsko postanowiło wyjść z budynku i wrócić do siebie kierując się do prezydenta. Ochroniarze na miejscu wykonali to, co powinni, poinformowali szpital, skąd przyjechał lekarz, który potwierdzi zgon. Wojskowi po powrocie do miasta pojechali do prezydenta i poinformowali go o całej akcji.

5D4B3bb.png

W - Wojskowi

P - Prezydent Los Santos

W - Dzień dobry prezydencie, mamy ważne informacje odnośnie do prezydenta Las Venturas.
P - Mówcie konkrety, co z nim?

W - Gdy dojechaliśmy na miejsce, z ochroniarzami postanowiliśmy dobić się do pokoju prezydenta. Po wejściu zobaczyliśmy gościa na linie, to był właśnie prezydent i pozostawił list, wzięliśmy go ze sobą. 
P - Świetnie, pokażcie mi ten list. Będę musiał się zastanowić, co dalej robimy jako niepokonane miasto.

W - Jasne, list jest tutaj. Nic tu po nas, idziemy na dalej pracować.
P - Okej, dziękuje Wam bardzo za pomoc.

5D4B3bb.png

Prezydent po otrzymaniu listu od wojskowych przeczytał go, a następnie poszedł przedyskutować temat z innymi osobami. Niektórzy radzili, że to idealna okazja na atak — inni wręcz przeciwnie. Po kilku dniach i wielu myślach Prezydent postanowił zakończyć konflikt, jednocześnie zakończając Mroźną Wojnę.

5D4B3bb.png

To już koniec tego materiału! Podziękowania dla @Bambo*@kajto77@REBOB, @XKrakroX z 41.St Mechanized Infantry Division za pomoc w materiale.

w47Nijp.png
Autoryzował: @Mlonskyy

Linie poziome z logiem i bez

 

 

Edytowane przez Mlonskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin