Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Marsherox, oskarżony przez |TAXO|mehmehoski


83mehoski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: |TAXO|mehmehoski
Nick osoby oskarżonej: Marsherox
Powód napisania skargi: Sytuacja wyglada tak, ze dostalem crasha przy przecho sf, przez co pojazd zostal przez chwile porzucony, oskarzony zawinal pojazd natychmiast gdy zauwazyl porzucony pojazd, jak widac na dowodach, nie odczekal on nawet wyznaczonych w taryfikatorze 3 minut od ostatniego uzycia pojazdu, co mozna ustrzec po godzinach  wystawienia pojazdu na pp, oraz ostatniego uzycia pojazdu, ponadto samochod jest wystawiony z powodem"pojazd nieprawidlowo zaparkowany", nie sadze ze bezwladny pojazd na chodniku bez zaciagnietego recznego jest zaparkowanym
Dowody: https://imgur.com/a/gJJSdRX

Edytowane przez |TAXO|mehmehoski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc w prost. Nie mam niczego na swoją obronę bo zgodzę się z daną sytuacją i chcę przeprosić za własną nieuwagę. Co prawda jestem jednak jednym z nowych pracowników frakcji, i myślę że każdy popełnia błędy w takich sytuacjach, ale też sądzę że nie ma sensu kłócić się o 300pln. Ja nie zauważyłem że auto stoi minutę przez nieuwagę, ponieważ w tamtym momencie sprawdzałem coś na telefonie, przez co brałem od razu bez zwrócienia uwagi na to ile samochód stoi. Przepraszam jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin