Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Paxer, oskarżony przez Macias*.


macias*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Macias*
Nick osoby oskarżonej: @Paxer
Powód napisania skargi: Odholowanie pojazdów z powodem "nieprawidłowo zaparkowany" mieszczących się w granicach posiadłości. Teren 4 garaży dzielę razem z @Gerak oraz @Pietrosz, pojazdy stały bezproblemowo kilka dni, mieszczą się w granicach terenu posiadłości w spisie dostępnym na forum więc nie wiem z jakiej racji pracownik pomyślał o tym aby wozy odholować. Na ostatnim ze screenshot'ów jest ukazane w jaki sposób stał jeden z odcholowanych pojazdów i na pierwszy rzut oka widać że mieścił się w granicach.
Dowody: Imgur: The magic of the Internet, w spojlerze dowód poinformowania pracownika o skardze.

 

Edytowane przez Macias*
Dodanie jednego dowodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paxer napisał:

mogę tam holować bo jedna osoba powinna być właścicielem posesji (każdej posesji )taki pisze na forum granice działek 

Owszem, jesteśmy podzieleni jako właściciele tych garaży, co nie znaczy że mogłeś wziąć sobie te pojazdy jak gdyby nigdy nic, wystarczyłoby napisać do któregoś z właścicieli czy wyrażają zgodę aby ten pojazd znajdował się na ich posesji i po sprawie, ale Ty wolałeś bezmyślnie wziąć te pojazdy nie upewniając się o niczym w żadnym aspekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Macias* napisał:

Owszem, jesteśmy podzieleni jako właściciele tych garaży, co nie znaczy że mogłeś wziąć sobie te pojazdy jak gdyby nigdy nic, wystarczyłoby napisać do któregoś z właścicieli czy wyrażają zgodę aby ten pojazd znajdował się na ich posesji i po sprawie, ale Ty wolałeś bezmyślnie wziąć te pojazdy nie upewniając się o niczym w żadnym aspekcie.

według regulaminu Sara mogłem zabrać zostawiam do oceny zarządowi frakcji Sara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paxer napisał:

i @Macias* na twoim imurg jest jeżeli jesteś każdej posiadłości właścicielem a tak nie jest 
 

  Pokaż ukrytą zawartość

image.thumb.png.00a6d0b72c122913617037d2e6e004c6.png

 tutaj jest z forum jak to wygląda cały obszar jak ty jesteś każdej posesji właścicielem a domek id 960 961 i tam dalej to jest inna posesja 

Nie wpadłeś na pomysł że mając zaparkowane swoje pojazdy we trójkę na terenach każdego garażu którego niekoniecznie jesteśmy właścicielami po prostu znamy się prywatnie i na to zezwalamy? Warto w niektórych sytuacjach się upewnić aby finalnie do takich sytuacji nie dochodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Macias* napisał:

Nie wpadłeś na pomysł że mając zaparkowane swoje pojazdy we trójkę na terenach każdego garażu którego niekoniecznie jesteśmy właścicielami po prostu znamy się prywatnie i na to zezwalamy? Warto w niektórych sytuacjach się upewnić aby finalnie do takich sytuacji nie dochodziło.

Robię to co w regulaminie jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://imgur.com/a/BvQ4hNU tutaj są dowody a w drugim linku jest dowód od gracza że nie jest właścicielem wysztkich domków 
tutaj dowód  od tego gracza że nie każdy domek jest jego https://imgur.com/a/f5fOS93
@Masellko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twoje postulaty, ale w tej sytuacji trzeba jeszcze mieć odzwierciedlenie w regulaminach. Zgodnie z wpisem, który widnieje w granicach, aby móc parkować na całym terenie, trzeba posiadać wszystkie domki, w przeciwnym razie parkujesz w miejscu, który przynależy do Twojej posesji.

@Macias* czy składałeś do mnie jakikolwiek wniosek w tej sprawie, zgodnie ze wzorem przedstawionym w temacie granic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Masellko napisał:

Rozumiem Twoje postulaty, ale w tej sytuacji trzeba jeszcze mieć odzwierciedlenie w regulaminach. Zgodnie z wpisem, który widnieje w granicach, aby móc parkować na całym terenie, trzeba posiadać wszystkie domki, w przeciwnym razie parkujesz w miejscu, który przynależy do Twojej posesji.

@Macias* czy składałeś do mnie jakikolwiek wniosek w tej sprawie, zgodnie ze wzorem przedstawionym w temacie granic?

Witam, odnosząc się do pierwszej części twojej wypowiedzieć chciałbym zauważyć, że w wydzielonych granicach jest cały teren wszystkich z garaży a nie każdy garaż osobno, dlatego wraz z moimi znajomymi z którymi trzymam pojazdy uznaliśmy zważając na granicę posiadłości, iż możemy korzystać z całego jego terenu. Reasumując, abym ja oraz właściciele sąsiednich garaży mieli pewność co do ich terenu proszę żeby było to zawarte w poście z granicami posiadłości.

Co do II części, nie zgłaszałem niczego, bo zwyczajnie nie podejrzewałem, że kiedyś może nastąpić taka sytuacja. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Macias* napisał:

Witam, odnosząc się do pierwszej części twojej wypowiedzieć chciałbym zauważyć, że w wydzielonych granicach jest cały teren wszystkich z garaży a nie każdy garaż osobno, dlatego wraz z moimi znajomymi z którymi trzymam pojazdy uznaliśmy zważając na granicę posiadłości, iż możemy korzystać z całego jego terenu. Reasumując, abym ja oraz właściciele sąsiednich garaży mieli pewność co do ich terenu proszę żeby było to zawarte w poście z granicami posiadłości.

@Macias* jak więc odniesiesz się do tego zapisu, który widnieje aktualnie w temacie z granicami?

Spoiler

hiMYt5G.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Masellko napisał:

@Macias* jak więc odniesiesz się do tego zapisu, który widnieje aktualnie w temacie z granicami?

  Pokaż ukrytą zawartość

hiMYt5G.png

 

Nie zauważyłem owego zapisku, mój błąd. Myślę że skargę można zamknąć, nie doinformowałem się dokładniej przed napisaniem skargi, niemniej jednak warto zaznaczyć że razem ze znajomymi zgadzamy się na stawianie pojazdów na całym terenie garaży, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin