Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na VoluNteeR - oskarżony przez JarekPaleta


JarekPaleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: VoluNteeR
    Data i godzina zdarzenia:07.05.2023 22.34
    Pełen opis sytuacji:
Przyjechałem na zlocik, elegancko się przywitałem, a tu funkcjonariusz strzela do mnie.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:https://imgur.com/a/S46fV17

Edytowane przez JarekPaleta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer II VoluNteeR.

Zacznijmy od tego że były nielegalne wyścigi na Molo w Los Santos, gdzie zacząłem odgrywać z niektórymi graczami ładne RP i nagle wleciałeś ty, nie odpowiedzialnie wiedząc że tam jest wielu ludzi, vmax'em swojego pojazdu. Co do twojego filmiku to nie wiem czy poszło jakieś desynchro czy jest to ucięty klip u Ciebie ale u mnie wyglądało to tak. 

https://imgur.com/a/3I3zbtw

P.S można z dźwiękiem żeby usłyszeć że potrąciłeś gracza rzeczywiście przynajmniej u mnie.

 

Edytowane przez VoluNteeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jeżeli ja staram się odgrywać w miarę normalne RP a tutaj co drugi gracz mi wjeżdża w ludzi bądź przeszkadza to widząc Ciebie rozpędzonego wjeżdżającego w tłum traktuje jako kolejnego gracza który przyjechał tylko poodwalać. Jeżeli mowa już o ludzkim zachowaniu to również mogłeś do mnie podejść, wyjaśnić na spokojnie i jakbyś mi podesłał klipa, powiedział że nie celowo to zrobiłeś to oddanie Ci 800 PLN nie było by dla mnie problemem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin