Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z modelerem serwerowym Erorekkw


grubyyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Serdecznie witam wszystkich czytelników Redakcji 4Life News, z tej strony Redaktor @grubyyo.
Dziś zapraszam Was do przeczytania wywiadu z modelerem serwerowym @Erorekkw

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
WmHbHeQ.gif
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G - @grubyyo

E - @Erorekkw

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G: Uszanowanie, Redaktor grubyyo z Redakcji 4Life News z tej strony. Zechciałbyś udzielić mi wywiadu?
E: Witam serdecznie, oczywiście udzielę wywiadu.

G: Znakomicie, może na początek przedstawisz się nam?
E: No to witam wszystkich, mam na imię Eryk, znany na serwerze jako Erorekkw. Mieszkam w niewielkim mieście w województwie wielkopolskim. Uczęszczam do pierwszej klasy technikum na kierunek Technik Robotyk.

G: Jakie posiadasz zainteresowania lub pasje?
E: Interesuję się elektroniką oraz grafiką 3D. Pasję do elektroniki wzięła się od profilu, na który uczęszczam do szkoły, a moje zamiłowanie do grafiki 3D zaczęło się właśnie dzięki MTA.

G: Przejdźmy do serwera, jesteś modelerem serwerowym, czym się zajmujesz? Jakie posiadasz obowiązki?
E: Moim obowiązkiem jest przede wszystkim tworzenie modeli na serwer, tworzę na niego modele budynków oraz różnorakich obiektów.

G: Planujecie jakieś zmiany dla Biznesów obecnych na serwerze?
E: Myślę, że w planach pod względem modeli jest kilka rzeczy, lecz to się okaże na przestrzeni czasu.

G: Kiedy i jak dołączyłeś do dev teamu serwera?
E: Do grona developerów serwera dołączyłem w grudniu 2022 roku. Wcześniej tworząc, różne prace chwaliłem się nimi na discordzie Projects Company, stąd wynikło zainteresowanie się administracji RCON moją osobą i tak jakoś wyszło.

G: Jak oceniasz atmosferę wewnątrz dev teamu?
E: Atmosfera jest naprawdę dobra, każdy jest w stanie sobie pomóc, wyrazić opinię na temat danej rzeczy czy też dodać jakąś propozycję od siebie.

G: Są jakieś projekty, które zostały porzucone?
E: Co prawda jest ich niewiele, lecz są. Część z nich zostaje odłożona na dalszy termin, a część po prostu nie pojawia się na serwerze.

G: Skąd wziął się pomysł na twój nick?
E: W sumie sam nie wiem, skąd się wziął ten nick, kiedyś miałem nick Eror, później jakoś się przekształciło w Erorek. Za to historia końcówki mojego nicku jest dosyć zabawna, dokładniej w 2020 roku na mumble odkryliśmy, że „tekst na mowę” czyta ją jako Komenda Wojewódzka, mając dłuższy czas ten nick właśnie na mumble, postanowiłem ustawić go również na serwerze i tak zostało do dzisiaj.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
0vDVNUU.gif
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G: Jesteś w organizacji Ogniomistrze, jaką funkcję pełnisz w niej?
E: W organizacji Ogniomistrze posiadam stopień Zastępcy Naczelnika, jest to rola zarządowa, którą od dłuższego czasu posiadam.

G: Jak oceniasz aktualny stan optymalizacji serwera?
E: Szczerze mówiąc trudno to określić, niestety na temat optymalizacji skryptów nie mogę się wypowiedzieć, bo zwyczajnie się na tym nie znam. Natomiast jeśli chodzi o modele, staramy się je jak najlepiej optymalizować, tworzymy modele, których kolizja waży do kilku kilobajtów, przez co nie występują przez nie lagi.

G: Na serwerze grasz od 2019 roku, jak oceniasz zmiany, które zostały wprowadzone na serwer?
E: Myślę, że te wszystkie zmiany wychodzą na dobre, serwer przez kilka lat bez zmian nie jest w stanie przetrwać. Cieszy mnie to, że dużo prac dorywczych przez ten okres otrzymała różnego rodzaju odnowienia i ulepszenia.

G: Posiadasz prawie tysiąc godzin, nie żałujesz spędzonego czasu na serwerze?
E: Nie żałuję ani jednej godziny spędzonej na tym serwerze. Dzięki rozgrywce tutaj poznałem wiele wspaniałych osób, z którymi do dzisiaj mam kontakt. Spędziłem mnóstwo wspaniałych chwil oraz bardzo dużo się nauczyłem.

G: Gdyby nie gry, na co byś przeznaczył ten czas?
E: Myślę, że starałbym się rozwinąć pod względem grafiki 3D poza środowiskiem MTA. Może zająłbym się tworzeniem obiektów do jakiś nowych gier? Kto wie.

G: W jakich frakcjach byłeś? Jakie stopnie obejmowałeś w nich?
E: W swojej karierze serwerowej byłem trzykrotnie we frakcji SAFD. Była to jedyna frakcja, w której byłem i bardzo dobrze ją wspominam. Najwyższym stopniem, jaki udało mi się osiągnąć w tej frakcji, był stopień starszego aspiranta. Swojego czasu pełniłem również rolę dowódcy rzecznictwa prasowego.

G: Posiadasz jakieś śmieszne wspomnienia ze służby?
E: Oczywiście, że tak. Służba momentami bywała bardzo śmieszna, przez różnego typu akcje, które odgrywaliśmy z chłopakami.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
L73SVTe.gif
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G: Ile aktualnie posiadasz majątku na serwerze?
E: Obecnie na serwerze posiadam dwa główne auta, którymi zazwyczaj się poruszam. Jest to Sultan 2.0 oraz Schafter 1.6. Dodatkowo posiadam trochę pieniędzy na koncie. Niestety, pół roku temu mój majątek uległ znaczącemu skróceniu się, a dokładniej z mojego konta skradziono pojazd marki Bullet, którego niestety nie udało się odzyskać.

G: Odejdźmy od serwera, masz jakieś cele lub marzenia w życiu?
E: Ostatnio moim jednym z marzeń jest zdać z fizyki. Oprócz tego chciałbym, rozwinąć się w branży elektronicznej oraz stworzyć jakiś swój autorski, większy projekt.

G: Jakiego gatunku muzycznego słuchasz na co dzień?
E: Na co dzień słucham bardzo dużo muzyki. Lubię słuchać większości gatunków muzycznych, lecz ostatnio najbardziej gustuje w zagranicznym rapie.

G: Masz jakieś swoje ulubione utwory muzyczne?
E: Raczej nie mam żadnego ulubionego utworu, lubię korzystać z playlist, które na bieżąco się aktualizują, przez co, co chwilę słucham czegoś nowego.

G: Ciekawie, niestety nasz wywiad dobiegł końca, chciałbyś kogoś pozdrowić?
E: Oczywiście! Chciałbym od siebie pozdrowić całą organizację Ogniomistrze oraz frakcje San Andreas Fire Department. Pragnę również pozdrowić cały skład deweloperów oraz administrację serwera!

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

wheyXm2.png

Autoryzował: @Polixon

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Edytowane przez grubyyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin