Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - Killekowski


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Komisje Spraw Frakcyjnych oraz wszystkich czytających ten wątek.

Piszę ten wniosek w sprawie zdjęcia z czarnej listy KSF, na który zostałem wpisany z powodu pełnienia ważnej roli na konkurencyjnym serwerze MTA w dniu 23 sierpnia 2022 roku.
Jestem w pełni świadomy, iż zostałem wpisany na tą listę tylko i wyłącznie z mojej winy i w tym wniosku chciałbym opisać dokładniej całą sytuację oraz spróbować przekonać was, drogą Komisje Spraw Frakcyjnych, że drugi raz takowa sytuacja się nie powtórzy.

Więc przechodząc do medium sprawy. Będąc w akademii frakcji San Andreas Medical Department napisałem odejście z szeregów owej frakcji, aby przejść na serwer mojego dobrego znajomego, z którym się znam trochę czasu. Niestety, lecz tutaj podkreślając z mojej winy pośpieszyliśmy się z nadaniem odpowiednich rang, będąc jeszcze w akademii frakcji SAMD. Wiem, że powinienem poczekać do zaakceptowania wniosku przez zarząd tamtejszej frakcji, lecz w tamtym momencie zależało mi najbardziej na jak najszybszym przejściu na inny serwer czym poskutkowało tym co aktualnie można zauważyć, czyli czarną listą KSF.

Od tamtejszej sytuacji minęło 9 miesięcy i przez ten okres zrozumiałem swój błąd, jaki popełniłem. Moja cierpliwość po prostu w tamtym momencie zawiodła. Przez najbliższe kilka miesięcy, miałem czas na zrozumienie swojego błędu i od około 7 miesięcy prowadzę rozgrywkę na waszym serwerze będąc w biznesie San Andreas Armed Forces. Przez ten okres starałem się udowodnić, iż zależy mi na rozgrywce na waszym serwerze będąc właśnie przez prawie cały ten okres w biznesie. Po tym czasie, jednak fajnie byłoby pograć w jakiejkolwiek frakcji, jako "oderwanie" od obowiązków, które mam w biznesie.

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku o zdjęcie z czarnej listy KSF. Mogę obiecać, że będę dokładniej przestrzegał wszystkich zasad, jakie macie ustalone oraz owa sytuacja z mojej strony już się nigdy nie powtórzy. Będę oraz chce zaznaczyć wszystkim, iż pośpiech nigdy nie jest najlepszą formą do rozwiązania wszystkim spraw i może to się wiązać z negatywnymi skutkami.

Pozdrawiam - Killekowski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wniosek napisany jest w sposób prawidłowy - został napisany rzeczowo oraz schludnie. Nie mniej jednak uważamy, że jak za takie przewinienie, 9 miesięcy na czarnej liście Komisji to jeszcze za krótka kara. Spróbuj ponownie z wnioskiem za jakiś czas - nie narzucamy Ci ile konkretnie. Napisz wniosek wtedy, gdy uznasz to za słuszne oraz będziesz gotowy. Nie poddawaj się i powodzenia następnym razem! 

Decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych, pozostajesz na czarnej liście KSF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin