Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Do zobaczenia niebawem... Mordziaty tymczasem.


.QtsK*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych byłych, obecnych i przyszłych. 

Jak większość serwera mnie kojarzy i bardzo dobrze zna, nie tylko z tego cudownego serwera ale i innego - mam za sobą ogrom lat gry. Począwszy od stworzenia platformy SA:MP i pogrywek od jej powstania a kończywszy na MTA. Dla mało kumatych kilkanaście lat ;)

Szczerze powiedziawszy, nie kierowałem się w grze jakimiś celami czy tak samo nie stawiałem Sobie jasnych zadań aby coś osiągnąć. Starałem się bawić jak tylko się dało, nie patrząc na to, że muszę coś zrobić czy czegoś nie zrobiłem. Tak naprawdę, co chciałem to miałem. Przez ostatni rok wena do gry zaczęła schodzić na bok i nie chciało mi się "zarabiać" na coś nowego bo było to strasznie monotonne... :D Nie pytajcie ile straciłem serwerowej waluty na swoje głupoty, w zaokrągleniu to około 4-5kk na bezsensowne kupowanie aut i sprzedawaniu ich taniej bo mi się nudziły czy montaż/demontaż tune. Ehh..

Z tego miejsca chciałbym podziękować kilku osobom, które i z którymi spędziłem najwięcej czasu w grze. Oznaczę tylko tych, z którymi mam kontakt w grze. Kilkadziesiąt osób ma mój discord, mają tu konta ale nie grają więc bez sensu by było oznaczać ich tu ;)

@Domiss @Andrzej_Taxowkarz @Enterr @Legalito @aXe* @swag;]] @PapaDude @Bart2 @Nazarbajew. @Wymallowany @ChomikBojowy* @Szaluncio @Seku I tak dalej...

Również całościowo organizacje w których miałem okazję gościć ;)

Może być tak, że jak zawsze złapie mnie w najmniej oczekiwanym momencie zajawa i wrócę do sporadycznego grania, ale na tą chwilę wchodzę raz na miesiąc / dwa i wychodzę.

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin