Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na HeBe - oskarżony przez M4TIO


83Ksiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @HeBe
    Data i godzina zdarzenia: 20:20 07.06.2023
    Pełen opis sytuacji: Robiłem pościg i w pewnym momencie wjechałem na DM pomogli mi koledzy raz mnie jakiś nn zabił i to tyle, jak uciekłem z tego DM udałem sie po pojazd i normalnie grałem bez trudności. Ale nagle przychodzi nasz Must Win dnia kadet HeBe, który mnie wsadził po pidze do wiezienia z powodem: "Odmowa przyjęcia mandatu + wjazd na dm" wszystko było by fajnie gdyby nie fakt ze nawet nie miałem okazji tego mandatu zapłacić ;) No ale jak widać, wszystko zawsze robione jest pod SAPD nie pod graczy. NIE POZDRAWIAM 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/2XM4SXx

 

Ja, M4TIO zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
Edytowane przez M4TIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Lieutenant Hebe z tej strony zacznijmy od tego, że to ja zacząłem pościg za twoją personą. Wjechałeś na DM, po czym zostałeś zabity od ręki gracza 2023-06-07 20:01:23> ZABÓJSTWO M4 TIO został zabity przez filip1 005, bronią Uzi. Zgodnie z zasadami frakcyjnymi oraz z polecenia dowodzącego @AngelOfDeath (który był dowódzcą SWAT) wsadziłem cię po pid-ie z powodami, jakie wysłałeś. Odchodząc od tematyki – zacząłeś wypisywać do mnie w wiadomości prywatne takie rzeczy (https://imgur.com/a/vvKyrUk). Według mnie, skoro masz zamiar pisać skargę nie powinieneś wypisywać do mnie takich rzeczy oraz powinieneś dobrze zapoznać się z regulaminem pisania skarg na funkcjonariuszy. Pozdrawiam!

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, M4TIO napisał:

no dobra tylko nie rozumiem po co wpisałeś odmowa mandatu jak mi go nawet nie przedstawiłeś i nie dałeś szansy zapłacić XD ogarnij sie człowieku

Radziłbym Ci zmienić ton do mnie. Co do mandatu zadaj sobie pytanie - jak miałem ci go przedstawić skoro byłeś zabity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1  po co dałeś powód: Odmowa mandatu, skoro nie mogłeś mi go nawet dać? A po 2 nie jesteś jakąś osobą ważną zebym do ciebie się zwracał "Panie królu złoty". To jest demokratyczny kraj od 31 grudnia 1989r., mogę pisać to co chcę i co chcę ( zgodnie z artykułem 54 o wolności słowa ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, M4TIO napisał:

Po 1  po co dałeś powód: Odmowa mandatu, skoro nie mogłeś mi go nawet dać? A po 2 nie jesteś jakąś osobą ważną zebym do ciebie się zwracał "Panie królu złoty". To jest demokratyczny kraj od 31 grudnia 1989r., mogę pisać to co chcę i co chcę ( zgodnie z artykułem 54 o wolności słowa ). 

Dałem ci odmowę, bo zazwyczaj taki powód jest pisany przy wsadzaniu przez PID. A co do tego, że nie jestem osobą ważną, to może nie będę się wypowiadać już... Według mnie wyjaśniłem co do werdyktu, zostawiam to dla ES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin