Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supporterem MichQs.


DawiSS*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1186131364_liniazlogiewm.thumb.png.02940558b2e28075019d9a331346809a.png

Pragnę serdecznie powitać wszystkich czytelników Redakcji 4Life News z tej strony Młodszy Redaktor @DawiSS*a dziś zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Supporterem @MichQs.!

linia bez loga.png
Y5TulMA.gif
linia bez loga.png

D - @DawiSS*
M - @MichQs.

linia bez loga.png

D - Witam serdecznie - Młodszy Redaktor DawiSS* z Redakcji 4Life News. Chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań?
M - Hej, z wielką chęcią odpowiem Ci na pytania.

D - Super, w takim razie zaczynajmy! Może na początek opowiesz coś o sobie?
M - Jak już można się domyślić po moim nicku, mam na imię Michał i mam 17 lat. Pochodzę z województwa podlaskiego, a dokładniej okolic Białegostoku. Po wakacjach będę uczęszczał do 4 klasy Technikum. Z charakteru jestem osobą uprzejmą, pomocną oraz bezkonfliktową, lecz jak wiadomo każdy nie raz, potrafi stracić nerwy. Moimi zainteresowaniami raczej jak u każdej płci męskiej jest motoryzacja, również interesuję się służbami mundurowymi, a dokładniej to strażą pożarną, z którą nie ukrywam, że chciałbym kiedyś związać moją przyszłość.

D - Okej, przejdźmy do tematu serwera. Skąd dowiedziałeś się o 4Life i jak wyglądały Twoje początki na nim?
M - O serwerze 4Life dowiedziałem się w grudniu 2018 roku, szukając nowego serwera do gry tuż po upadku jednego z serwerów, na którym wcześniej grałem. Początki na 4Life były trudne, musiałem poznać działanie serwera i panujące tu zasady, jak każdy inny gracz swoje pierwsze pieniądze zdobywałem na magazynie, które później wydałem na moje pierwsze auto, jakim był Walton z silnikiem 1.4.

D - Aktualnie znajdujesz się w gronie administracji na posadzie Supportera, jak wyglądała Twoja reakcja, gdy ujrzałeś swój nick w wynikach na forum i jak wyglądają Twoje obowiązki na tejże randze?
M - Siedziałem wtedy wieczorem na Mumble, kiedy usłyszałem, że mój nick pojawił się w wynikach rekrutacji, najpierw myślałem, że koledzy mówią to dla żartu, jednak po wejściu na forum niesamowicie się ucieszyłem, nie wierzyłem, że to się dzieje naprawdę. Pamiętam jak emocję, nie opadły ze mnie, aż do czasu pierwszego spotkania. A co do obowiązków, które do mnie należą głównie, jest to rozpatrywanie reportów od graczy i pilnowanie porządku na serwerze.

D - Znajdujesz się również we frakcji San Andreas Police Department, jak wygląda Twoja praca tam i aktualna historia?
M - Zgadza się, moja praca nie różni się od pracy innych funkcjonariuszy. Zajmuje się tym, co każdy z nich, czyli patrolowaniem ulic San Andreas oraz łapaniem przestępców. Moja historia wygląda tak, że do frakcji dołączyłem w listopadzie 2021 roku, więc aktualnie przebywam w niej już półtora roku. Przez tę kupę czasu poznałem tu wielu wspaniałych ludzi, z którymi trzymam się do dziś.

D - Rozumiem, możemy też zauważyć, że jesteś w biznesie San Andreas Armed Forces, czym zajmuje się ten biznes i czy zawsze jesteś w stanie połączyć ze sobą te 3 funkcję?
M - Tak, jestem w tym biznesie od dłuższego czasu oraz pełnię w nim rolę członka sztabu. Biznes ten zajmuje się wieloma różnymi rzeczami, ale najczęściej jest to ochrona eskorty TSA, czy pomoc w akcjach RP dla frakcji SAFD i SAMD. Nie łatwo jest pełnić te trzy funkcje na serwerze, ponieważ każda wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, jak i uwagi. Jak zapewne większość graczy serwera również i ja uczęszczam do szkoły, więc trzeba poświęcać także czas na naukę, jednak mimo pełnienia tylu funkcji, jestem w stanie je ze sobą łączyć.

D - Na serwerze posiadasz spędzone prawie 3700 godzin, w jaki sposób wspominasz ten czas, poznanych ludzi i czy miałeś kiedyś moment, w którym myślałeś o odejściu z serwera?
M - Na pewno nie żałuję żadnej z tych godzin, które spędziłem tutaj na serwerze, wspominam je bardzo miło. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi, z którymi zbudowałem wspomnienia, które mam nadzieję, będę wspominał latami. Jednak mimo wszystko zdarzały się gorsze momenty, w których człowiek chciał odejść z serwera, lecz wtedy mogłem liczyć na wsparcie od „wirtualnych” przyjaciół.

D - Zechciałbyś się pochwalić majątkiem, który udało Ci się zebrać przez ten czas, może posiadasz coś ciekawego, unikatowego w swoim dotychczasowym dobytku?
M - Majatęk, który udało mi się zebrać przez ten czas, nie jest zbyt duży, bo wynosi średnio 4 miliony. Posiadam w nim jestera na dość niskim ID 4604 oraz mesę 1.6, która ma dla mnie ogromnie sentymentalną wartość, ze względu na to, że posiadam ją ponad 2 lata.

D - Posiadasz może jakiś cel, marzenie na serwerze, które chciałbyś kiedyś spełnić?
M - Oczywiście, posiadam na serwerze cele, jak i marzenia tak jak każdy inny gracz. Aktualnie głównym moim celem jest awans w ekipie serwera na rangę Moderatora, natomiast strasznie dalekim marzeniem serwerowym jest kupno sandkinga.

linia bez loga.png
Ie6KCZG.gif
linia bez loga.png

D - Rozumiem, odejdźmy może już od tematu serwera. Grywasz w jakieś inne tytuły poza MTA?
M - Obecnie, dosyć często gram w GTA V na dość ciekawym serwerze RPG, ale zdarza  się także, że zagram w takie tytuły jak CS:GO, Euro Truck Simulator 2, Minecraft, PHASMOPHOBIA, Battlefield 4, czy też SnowRunner.

D - Wspomniałeś wcześniej, że Twoją pasją jest Straż Pożarna, dlaczego akurat ten zawód, zaraził Cię ktoś nim?
M - Zamiłowanie do straży pożarnej posiadam od małego, ten zawód przypadł mi do gustu ze względu na to, że opiera się on głównie na pomaganiu ludziom, którzy tej pomocy potrzebują. Myślę, że zawodem zostałem zarażony od mojego dziadka, który był zawodowym strażakiem, oraz od taty, który aktualnie przynależy do miejscowej jednostki OSP.

D - Co najbardziej cenisz sobie w ludziach, a czego najbardziej w nich nie lubisz?
M - Najbardziej cenię w ludziach szczerość i prawdomówność, nie przepadam za osobami fałszywymi, które obgadują kogoś za plecami.

D - Co najbardziej lubisz robić w wolnej chwili, uprawiasz może jakiś sport?
M - W wolnej chwili poza nauką, czy też siedzeniem przed komputerem uwielbiam wychodzić na spacery z moim psiakiem. Lubię również pomajsterkować w garażu wraz z moim dziadkiem przy różnych drobnych naprawach zabytkowych motocykli, których posiadaczem jest mój dziadek. Czy uprawiam jakiś sport? Można tak powiedzieć, ponieważ dość często jeżdżę rowerem, czy też gram w piłkę z kolegami.

D - Gdybyś mógł przekazać jedną wiadomość całemu światu, co by to było?
M - Aby ludzie pamiętali, że najważniejsze w życiu jest zdrowie, a nie pieniądze.

D - Rozumiem. Myślę, że nasz wywiad powoli dobiegałby końca. Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?
M - Oczywiście, chciałbym bardzo pozdrowić całą frakcję SAPD oraz biznes SAAF, chcę również pozdrowić moich znajomych, których pozwól, że tu wymienię: @Ceglasty. @SzarY* @mondy187 @BalonK8 @wot3322 @Wr77zeR* @Maras. @Krizsuu* @ZineX. @BieQu @D4mianQ @kondziolek @umefor @Lekorz47 @Spider. @VintageSalmon @MateuszXQ @Studzian @Specjalista - to chyba wszyscy.. A zapomniałbym, chciałbym jeszcze pozdrowić całą organizację Shady Paradise, oraz Ciebie Redaktorze @DawiSS*.

D - Oczywiście dołączam się do pozdrowień, dziękuje Ci za poświęcony czas i do następnego!

linia bez loga.png

4Cnzvkf.png
Autoryzował: @Mlonskyy

1186131364_liniazlogiewm.thumb.png.02940558b2e28075019d9a331346809a.png

Edytowane przez Mlonskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin