Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Sofciu. - oskarżony przez Lukasz22444


Lukasz22444
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Sofciu.
    Data i godzina zdarzenia: około 17:20 10.07.2023
    Pełen opis sytuacji: Przyznam że przy pościgu wszedłem do interioru po czym po krótkiej chwili zostałem wsadzony po PID do więzienia. W regulaminie nie ma informacji odnośnie tego, iż przy pościgu takie zagrywki są zabronione. A także nie zostałem o tym poinformowany, abym wyszedł z tego pomieszczenia.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Myślę że dowodu nie potrzeba, informacja że zostałem umieszczony w więzieniu jest w logach.

Ja, Lukasz22444 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

 

Edytowane przez Lukasz22444
Poprawa wzoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III +1 Sofciu. Wraz z detektywem HNTR nakazaliśmy Ci się zatrzymać o godzinie 16:43. ([2023-07-10 16:43:09] [Output] : Nakazałeś zatrzymać się graczowi Lukasz22444 (tablice RADZYMIN) notując u niego prędkość 121 km/h.) O godzinie 16:46 postanowiłeś uciec przed mandatem od razu jadąc w kierunku urzędu SF, gdzie schowałeś się w interiorze eventowym, przez co nie mieliśmy jakiejkolwiek opcji złapania Cię, więc postanowiłem poczekać przed wyjściem z interioru. 3 minuty później opuściłeś interior, po czym zostałeś powalony przeze mnie([2023-07-10 16:49:09] [Output] : Ⓘ Powalasz gracza Lukasz22444 (ID: 122 ) na ziemię.). Po powaleniu ponownie schowałeś się do interioru, więc postanowiliśmy umieścić Cię w więzieniu poprzez PID. Nie widzę w swoim postępowaniu żadnego błędu.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Z poważaniem

Sofciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem pojęcia, że nie mogłem tak zrobić, a także nie zostałem o tym poinformowany. Dodatkowo kwota za mój pojazd na PP wynosi 3k za 3 min pościgu nie wiem za co została wystawiona, aż taka kwota. To jest dramat. 

Edytowane przez Lukasz22444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mandat przy Twoim mnożniku (x1.2) wyszedł ~6000PLN.
6000PLN/2 daje nam 3000PLN, jako pojazd na parking policyjny.

Podliczone zostały podstawowe wykroczenia dotyczące pościgu.


Druga kwestia - ukryłeś się w interiorze eventowym, gdzie KAŻDY Gracz pojawia się na innym dimie, w związku z czym f-usze nie mieli możliwość uchwycenia Twojej osoby. Równoznaczne jest to z umieszczeniem Twojej osoby po PID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin