Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Schafter DSD-R, 1.8 - set czekolady


Refelek*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Schafter DSD-R
ID: 116030
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: ~3200km
Dodatki: felgi (1085), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, aplikacja eTransporter
Cena: Oferty.
Coś od siebie: Schafter DSD-R, lampy/licznik czekolady, siódmy dostępny na serwerze w nieposiadaniu przez RCON. 
SS’y: 

mta-screen_2023-08-06_12-10-00.png

mta-screen_2023-08-06_12-10-18.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lilmxcioo* napisał:

2370 za niego i twoja dopka dobry panie
 

  Pokaż ukrytą zawartość

image.png

 

Nie, dzięki.

 

48 minut temu, [EC|viruS.gg|PU] napisał:

1.35 kasa

Miewałem znacznie wyższe oferty za niego, dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Refelek* napisał:

Nie, dzięki.

 

Miewałem znacznie wyższe oferty za niego, dalej.

Znacznie wyższe ale zapomniałeś dopowiedziec jak nie było schafterow w salonie, odkąd wystawiasz zawsze oferty dawałem i rzadko by ktoś je przebijał. 1.36ps 

Edytowane przez [EC|viruS.gg|PU]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, [EC|viruS.gg|PU] napisał:

Znacznie wyższe ale zapomniałeś dopowiedziec jak nie było schafterow w salonie, odkąd wystawiasz zawsze oferty dawałem i rzadko by ktoś je przebijał. 1.36ps 

Nie jestem na tyle zdesperowany aby oddać go w Twoje ręce za tak śmieszną gotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Refelek* napisał:

Nie jestem na tyle zdesperowany aby oddać go w Twoje ręce za tak śmieszną gotówkę

 

Czy ja wiem ze taka śmieszna kwota, musicie zejść na ziemie ze era schafterow dobiega konca ;p było na chwile kto miał sie dorobić to sie dorobił i koniec. 1.365ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, [EC|viruS.gg|PU] napisał:

Czy ja wiem ze taka śmieszna kwota, musicie zejść na ziemie ze era schafterow dobiega konca ;p było na chwile kto miał sie dorobić to sie dorobił i koniec. 1.365ps

 

19 godzin temu, filwww.KochamSAPD napisał:

dobiegła*
sam za 1.5 kupilem 2.2 ft bez nitra i byl duzy problem to sprzedac, widze ze kolega oferuje PS, takze odemnie 1,15 kasa na start

 

18 godzin temu, laid.Policjant napisał:

1,16kk kasa na bardzo i to BARDZO dobry start.

Dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin