Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jaki był twój pierwszy nick w życiu?


T4h0mix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dzięki @spokomichas.ksg za nominacje. Pierwszy nick jaki miałem i sięga on jeszcze czasów Minecrafta to był to "JuDaj" - Dzisiaj bym się do tego raczej nie przyznał xd

Nominuję @songo.ksg @PolakoVskY* i @kondziolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzięki za nominacje Virlaenie, mój pierwszy nick jeszcze za czasów minecrafta to XSpeedekX (XDD) Nominuje @kondziolek@HyperSonic0

Edytowane przez PolakoVskY*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2023 o 06:52, saiko napisał:

Dzieki za nominacje @!Niwitel

Mój 1 nick to był kopter221. Poprostu nie ustawiałem nicku na początku z czasem po kilku zmianach oraz żartach i propozycjach znajomych i graczy  ewoluował w obecny tak o dla beki . 

Moje nominacje : @Morfil @pomocnik2000 @Audi_A4_Sportback @ThanKs.ogf @TheMistrzuu* @Emialski

Edytowane przez TKO_Hugokopter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, TKO_Hugokopter napisał:

Dzieki za nominacje @!Niwitel

Mój 1 nick to był kopter221. Poprostu nie ustawiałem nicku na początku z czasem po kilku zmianach oraz żartach i propozycjach znajomych i graczy  ewoluował w obecny tak o dla beki . 

Moje nominacje : @Morfil @pomocnik2000 @Audi_A4_Sportback @ThanKs.ogf @TheMistrzuu* @Emialski

Dzięki za nominacje @TKO_Hugokopter A moim pierwszym nickiem który miałem w jakiej kolwiek gierce to był i chyba tak zostanie ziom15 :D
 

Niestety ale tym razem nie będę nominować nikogo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin