Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnam was misiaki


h4sL0*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytelników chciałbym się z wami pożegnać na jakiś czas i podziękować kilku osobą za wspólną grę. Na samym początku chciałbym podziękować organizacji Bloods za wiele śmiesznych i miłych chwil spędzonych godzin na discordzie czy też na starym DMie, a w szczególności chciałbym pozdrowić i podziękować takim osoba jak:

@DawidRzeznik mojego dobrego kolegę z którym fajnie można pogadać na wszystkie tematy, powyzywać się i ogólnie fajnie spędzić czas grając w różne gierki 
@Wronek* również dobrego kolegę z którym nie znam się jakoś długo ale też miło było spędzić czas czy to na rozmowie czy różnych gierkach
@Bienieq kiedyś spoko ziomka 
@grubyyo najlepszego strzelca na tym serwerze 

@BlackSkorpio69 najlepszego laweciarza na tym serwerze i również dobry kolega z którym spędziłem dużo czasu czy to na S1 czy innych gierkach
@pakurA7 dobry ziomeczek z którym również spędziłem dużo czasu na serwisie 
@Drakula007 też spoko ziomek jak kolega wyżej
@kzedo najlepszego admina na serwisie 
@Mietekk też kiedyś dobrego kolegę (sorka ze nie odkupiłem tej limki ale siano w kasynie zostawiłem) 
@Sheeker również spoko znajomego 
@Stasiek.ACO z którym również miałem dobry kontakt na serwerze 

Wyżej wymienionym osobą dziękuje najbardziej bo dzięki wam chciało mi się grać na serwerze aby miło spędzić czas jeśli o kimś zapomniałem to sorka ale tych pamiętam najlepiej, ale nie zapomnę również o frakcjach w których też spędziłem trochę czasu i na samym starcie chce podziękować frakcji SARA w której trochę się pograło i poznało wiele fajnych osób oraz frakcji TSA gdzie niestety nie udało mi się posiedzieć zbyt długo. Również chciałbym przeprosić a zarazem podziękować frakcji SAPD za wiele pościgów i strzelanin. Pod koniec mojego pożegnania chciałbym jeszcze podziękować całej administracji serwera zaczynając od ARCON a kończąc na supporterach a w szczególności dziękuje @LuKi16 @Kubula @kzedo @Lisa_ @Sheeker @TheArasik.@j00lcia @I_Was_There. Być może kiedyś jeszcze wrócę aby kontynuować rozgrywkę na tym wspaniałym serwerze, ale póki co żegnam <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin