Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na AngelOfDeath - oskarżony przez Arktos_


DamianX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: AngelOfDeath
Data i godzina zdarzenia: 10-09-2023 +/- godz. 19:00


Pełen opis sytuacji: 

Na wstępie zaznaczę że to moja pierwsza skarga, a pościgów robiłem mnóstwo, więc to oznacza że mam naprawdę dobry do tego powód.

 

 

Zacznę od tego że był pościg mojego znajomego, którego wziąłem do auta jak zwykłego pasażera z ulicy (zgubił ogon) dlatego nie było danego mi nakazu zatrzymania się ani nie dano statusu "osoby poszukiwanej" bo nikt mnie nie gonił (równie dobrze mógł wsiąść do taksówki).
Na dmie jawnie widać było już dla mnie, że tak naprawdę czają się na mnie a nie na ściganego bo wiedzieli ile mam wpisów (9) i chcieli zatrzymać taką osobę bardziej niż ściganego.


Gdybym wiedział że ja jestem poszukiwany "status poszukiwanego" który można nadać z daleka albo żeby chociaż był nakaz zatrzymania się bindem, czy bym stał pod dm'em bezpiecznie tyle czasu jak na nagraniu? Nie, nie stałbym tyle czasu bez konsekwencji, chodziło o złapanie kogoś kto ma wpisy. W konsekwencji za 9 wpisów nie nadano mi mandatu a pojazd trafił do przechowywalni, co to miało znaczyć? żebym nie pisał skargi bo mi pojazdu nie zabierzecie na pp? przekupstwo?


Jeśli tak jak oskarżony tłumaczy że przejąłem "pojazd" ściganego i go ukryłem to proszę mi wskazać na nagraniu moment chowania tego pojazdu (mam całe na dysku, ciekawi mnie tylko jak się oskarżony wypowie na ten temat, czy będzie coś kombinować ściemniać.)

 

[2023-09-10 19:14:12] [Output] : AngelOfDeath [62]: Pokrótce. Poprzedni ścigany miał zgody wydane na ostrzał za wjazd na DM.

[2023-09-10 19:14:28] [Output] : AngelOfDeath [62]: Ukradłeś poszukiwany pojazd, więc zgody zostały z uwagi, że to ten sam pojazd.

[2023-09-10 19:14:39] [Output] : Arktos_ [285]: Ukradłem poszukiwany pojazd?
[2023-09-10 19:14:44] [Output] : Arktos_ [285]: Jechałem swoim

[2023-09-10 19:14:56] [Output] : Arktos_ [285]: nie dotknąłem pojazdu sciganego
[2023-09-10 19:15:14] [Output] : AngelOfDeath [62]: Ja dostałem informacje, że tym pojazdem uciekał poprzedni ścigany, i że na ten pojazd..

[2023-09-10 19:15:20] [Output] : AngelOfDeath [62]: ... były wydane takie zgody.

 

Ukradłem własny pojazd? To tak się da?

 


Jeśli byłby to pościg za "wpisy" to nie miałbym zezwoleń na sobie poprzedniego ściganego za niby przejęcie jego auta (co się nie wydarzyło), a zgarnąłem go prosto z ulicy gdybym wiedział że robił ten pościg dłużej niż 5 minut nie zaryzykowałbym kontynuowania pościgu tylko po bindzie "Nakazie zatrzymania" wysadziłbym go na chodnik dla policji, proste


A statusu poszukiwanego jak nie było tak nie było aż tyle czasu, gdzie mogłem się chować robić cokolwiek to stałem obok policji która początkowo nie wiedziała jak mnie wsadzić za te moje wpisy (Tak wygląda to z mojej perspektywy).

 

 

Oczywiście chciałem kontynuować pościg po wytłumaczeniu sytuacji o co się spierałem z oskarżonym, lecz na nic moje prośby a że nie mogliśmy się dogadać na miejscu to teraz dogadujemy się na forum skargą.. 

[2023-09-10 19:19:14] [Output] : AngelOfDeath [62]: Z tego co ówczesny dowodzący mówi, to Ty też na DM wjechałeś, jak próbowali odzyskać pojazd.

Faktycznie zakazane... A strzeliłem choć z raz? staranowałem? w czymkolwiek przeszkodziłem?

 

 

Prawdziwy powód pościgu i ostrzału:

https://imgur.com/VZFmy8E

 

[2023-09-10 19:22:35] [Output] : AngelOfDeath [62]: Z uwagi, że z samych wpisów wychodzi 240 minut więzienia i na różne nie spójne informacje...

[2023-09-10 19:22:50] [Output] : AngelOfDeath [62]: ... co do przebiegu pościgu, to dzisiaj zakończymy bez mandatu, pojazd do przechowalni...

[2023-09-10 19:22:58] [Output] : AngelOfDeath [62]: ... ale za wpisy 240 minut więzienia.

 

Dlaczego z takiej racji mam siedzieć 4h w więzieniu za wpisy jeśli byłem złapany w niesłusznym "pościgu" wszystko było źle zrobione, jakieś dziwne pomyłki, a jak prosiłem o kontynuacje pościgu to nie chcieli mając tak dobre jednostki..

Przecież nie zostałbym złapany za wpisy gdyby nie ta akcja, ja na serwerze praktycznie nie opuszczam auta nigdy, policja musiałaby zrobić dobry pościg zgodnie z zasadami dopiero wtedy byłaby odsiadka za te wpisy słuszna, a tak siedzę bo "pomyłka".

Dlatego się nie zgadzam na tą odsiadkę i jak takie pomyłki robicie to proszę o wypuszczenie mnie z 4h więzienia, oczywiście w takim wypadku wpisy do odsiedzenia następnym razem jak będzie wszystko sprawiedliwie zrobione.

 

Dowód, który to potwierdza całe zajście: Nagranie z cięciami kluczowych momentów poniżej, stwierdziłem że za długo by się renderowało w całości to pociąłem odpowiednio na zabranie pasażera który był ścigany, wjazd na dma i ostrzał z karabinów. Dodam jeszcze że policja nie widziała niektórych rzeczy a mimo to zrobili taką krzywą akcję.

(Nagranie się przesyła, niedługo będzie wstawione w tym czasie funkcjonariusz niech się wypowie.)

 

                                                                                                                                                                                                    Ja, Arktos_ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Arktos_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony jEsvLie.png AngelOfDeath.

Do pościgu dołączyłem się w późniejszej fazie i dostałem następujące informacje od osób dotychczas uczestniczących na owym pościgu, że główna osoba ścigana uciekała owym pojazdem marki Schafter i wjechała nim na strefę bezprawia (DM). Następnie wysiadła z pojazdu i pieszo przemieszczała się po strefie, a Ty zabrałeś pojazd. Funkcjonariusze obecni na pościgu nakazali Ci opuszczenie pojazdu, a Ty próbując uciec wjechałeś na strefę DM i z niej po chwili wyjechałeś. W momencie kiedy zbliżałem się miejsca, w którym cała akcja miała miejsce dostałem informacji, że odjechałeś i zaczęliśmy Cię szukać. W momencie, kiedy Cię znalazłem, zacząłem działania pościgowe za Twoją osobą, ponieważ zignorowałeś moje nakazy o zatrzymaniu się. Zgody były wydane na Twoją osobę, ponieważ wjechałeś na strefę DM oraz były wydane na głównego ściąganego, który wcześniej uciekał twoim pojazdem. Po zakończeniu działań pościgowych rozmawiałem z poprzednimi dowodzącymi na tym pościgu, i informacje od nich nie pokrywały się w 100%, stąd też moja decyzja o odstąpieniu od mandatu i wsadzeniu Cię za same wpisy.


Ode mnie to tyle. Czekam na ostateczną decyzję Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, AngelOfDeath napisał:

Do pościgu dołączyłem się w późniejszej fazie i dostałem następujące informacje od osób dotychczas uczestniczących na owym pościgu, że główna osoba ścigana uciekała owym pojazdem marki Schafter

1. Proszę Executive Staff o sprawdzenie jakiemu pojazdowi wtedy nakazano się zatrzymać i czy da się ten pojazd łatwo odróżnić od białego schaftera

9 godzin temu, AngelOfDeath napisał:

Funkcjonariusze obecni na pościgu nakazali Ci opuszczenie pojazdu, a Ty próbując uciec wjechałeś na strefę DM i z niej po chwili wyjechałeś. 

To jest widoczne na filmie, zarzucam ci kłamstwo i bardzo dobrze zrobiłem że film wstawiam po twojej wypowiedzi a nie przed. 

9 godzin temu, AngelOfDeath napisał:

W momencie kiedy zbliżałem się miejsca, w którym cała akcja miała miejsce dostałem informacji, że odjechałeś i zaczęliśmy Cię szukać.

Stałem tam blisko 10 minut przy policji i prawdopodobnie jednym z wcześniej dowodzących, a to co napisałeś jest też kłamstwem do tego śmiesznym patrząc na minutę 8:35  -__-

A tak w ogóle na dma dojechaliście dopiero wtedy gdy się dowiedzieliście że był miss click na głównym ściganym i was poinformował o swojej śmierci, wtedy nie mieliście co robić to zajeliście się mną bo miałem dużo wpisów i ta teoria się sprawdza co powiem jeszcze na koniec (ścigany wsadzony był po pid więc jakby koniec pościgu, a wy wciąż staliście i prowokowaliście mnie do wyjścia z pojazdu.)

 

Nagranie jest od samego początku jak tylko kliknąłem, niestety niema momentu gdy zabieram podejrzanego z chodnika spod przecho.

 

2. Odnosząc się do początku filmu: czym się różni dowiezienie pasażera który ma pościg przez cywila, a przez członka frakcji TSA? Ja też po bindzie nakazu zatrzymania się wysadziłbym pasażera na chodnik..

3. Dlaczego nie nadano mi statusu poszukiwanego z daleka jeśli to mnie gdzieś widziano?

4. Dlaczego policjanci nie strzelają w momencie na filmie od 8:20 jeśli zgody na pojazd dawno były wydane? Tym bardziej dowodzący AngelOfDeath który posiada karabin m4, czy była to podpucha bym odjechał z dala od DM i tam gdzieś daleko dopiero sprytnie przebić opony?

5. Teraz przejdźmy do MERITUM tego wszystkiego, ścigano mnie za to że ścigany uciekał tym pojazdem i ten pojazd był ponoć poszukiwany następnie pewnie wsadzony na parking policyjny no bo jak że inaczej (co jest głupie bo ścigany uciekał cheetahem.) No ale dobra, nie ważne czym uciekał ścigany, dorwano mnie i nagle się okazało że pojazd jedzie na PRZECHOWALNIE co tylko potwierdza moją tezę że pościg był za to że mam dużo wpisów i była chęć i pretekst do wsadzenia mnie..

[2023-09-10 19:14:28] [Output] : AngelOfDeath [62]: Ukradłeś poszukiwany pojazd, więc zgody zostały z uwagi, że to ten sam pojazd.

 

Sprytnie rozegrane, siedzi za wpisy a pojazdu już zabierać nam nie trzeba na pp, co nas obchodzi główny ścigany na filmie xD

 

 

Jeśli to jest prawdziwe to takie zachowanie jest conajmniej żenujące i jeszcze raz wnoszę o zwolnienie z więzienia (wpisy mogą zostać lub być usunięte, nie zależy mi jak komuś się może wydawać.)

Czekam na werdykt, w razie pytań czy prośby o logi, pełne wideo bez przycinania(co może trochę zająć ale naprawdę niema tam nic istotnego) to odpowiem jeszcze w tym wątku.

 

 

6. Żądam jeszcze odpowiedzi od @wot3322 co miało znaczyć 4:30 na filmie, jawnie widać jak potem podbiegasz drugi raz jakbyś chciał mnie sprytnie zakuć... Proszę o twoją wypowiedź

 

Edytowane przez Arktos_
Dodany punkt 6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie. Odniosę się do twoich punktów oraz materiału dowodowego.

1. Głównym ściganym był pojazd marki cheetah. Niestety pierwszym dowodzącym na pościgu, który mi przekazał błędne informacje we frakcji już nie ma, także wątpię, że ma jakiekolwiek możliwości, aby się wypowiedzieć w tej skardze.

2. Niczym się nie różni, aczkolwiek znając twoją przeszłość nie raz pomagałeś swoim kolegom podczas pościgów.

3. Mamy ograniczony zasięg, aby nadać Ci ten status oraz funkcjonariusz musi być w radiowozie aby go nadać.

4. Z uwagi, że pościg zaczął się dopiero jak wyjechałeś z DM'a (dokładnie widać na przedstawionym materiale dowodowym, że pościg za Tobą zaczął się w 8:48 minucie). Wtedy na pościgu mnie jeszcze nie było, także zgaduję, że ówczesny dowodzący dał te zgody ze względu na tym, że byłeś na DM oraz osoba ścigana do Ciebie wsiadła.

5. Tak jak wspominałem, z uwagi, że informacje które przekazały mi poprzednie osoby dowodzące nie pokrywały się ze sobą w znacznej części to odstąpiłem od wystawienia mandatu i zostałeś wsadzony do więzienia za same wpisy.

6. Tutaj jedynie mogę się domyślać, że funkcjonariusz wot3322 również dostał informację, że główny ścigany uciekał twoim Schafterem.

Podsumowując. Dołączyłem się w zasadzie pod sam koniec pościgu (nie zdążyłem dojechać pod strefę DM - w momencie, gdy dostałem informację, że jesteś ścigany i zacząłeś uciekać byłem bodajże w miejscowości Fort Carson) i zostałem wprowadzony w błąd przez poprzednie osoby dowodzące, które przekazały mi błędne informacje co do twojej osoby jak i przebiegu całego pościgu. 
 


 

Edytowane przez AngelOfDeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, AngelOfDeath napisał:

2. Niczym się nie różni, aczkolwiek znając twoją przeszłość nie raz pomagałeś swoim kolegom podczas pościgów.

Ale co to ma do rzeczy wciąż nie rozumiem, tym razem bym się zatrzymał na binda policji, w taki sposób chcesz mi wmówić że nie?

Tak funkcjonariusze widzę lubią się tłumaczyć: https://imgur.com/nSaOuFA Stwierdzacie coś bo znacie czyjąś przeszłość lub ktoś często coś robi i wiecie już lepiej co będzie.

21 godzin temu, AngelOfDeath napisał:

3. Mamy ograniczony zasięg, aby nadać Ci ten status oraz funkcjonariusz musi być w radiowozie aby go nadać.

Od 4:30 widać ten ograniczony zasięg

 

21 godzin temu, AngelOfDeath napisał:

5. Tak jak wspominałem, z uwagi, że informacje które przekazały mi poprzednie osoby dowodzące nie pokrywały się ze sobą w znacznej części to odstąpiłem od wystawienia mandatu i zostałeś wsadzony do więzienia za same wpisy.

Podjąłeś decyzję że znajdziesz poszukiwane auto ściganego (ale to nawet nie to auto co trzeba było) a ostatecznie pojechało na przechowalnie, gdzie tu sens? wszczęcie pościgu w ramach zabrania auta na pp by potem go nie zabrać.. ścigano mnie za wpisy, szukaliście tylko błahego powodu.

 

21 godzin temu, AngelOfDeath napisał:

6. Tutaj jedynie mogę się domyślać, że funkcjonariusz wot3322 również dostał informację, że główny ścigany uciekał twoim Schafterem.

To oznacza że może podejść wpisać /zakuj 285 a RP dokończyć później, bez uprzedniego nakazu zatrzymania czy dania bindów bym wysiadł z pojazdu? założę się że @wot3322 zenterował tą komendę i teraz da się to sprawdzić w logach na dowód..

 

21 godzin temu, AngelOfDeath napisał:

4. Z uwagi, że pościg zaczął się dopiero jak wyjechałeś z DM'a (dokładnie widać na przedstawionym materiale dowodowym, że pościg za Tobą zaczął się w 8:48 minucie). Wtedy na pościgu mnie jeszcze nie było, także zgaduję, że ówczesny dowodzący dał te zgody ze względu na tym, że byłeś na DM oraz osoba ścigana do Ciebie wsiadła.


Podsumowując. Dołączyłem się w zasadzie pod sam koniec pościgu (nie zdążyłem dojechać pod strefę DM - w momencie, gdy dostałem informację, że jesteś ścigany i zacząłeś uciekać byłem bodajże w miejscowości Fort Carson) i zostałem wprowadzony w błąd przez poprzednie osoby dowodzące, które przekazały mi błędne informacje co do twojej osoby jak i przebiegu całego pościgu. 

 

Z DM'a wyjechałem 2:20 i mieliście aż nadto czasu by nadać mi status poszukiwanego, dać bindy zatrzymania się.

 

"(nie zdążyłem dojechać pod strefę DM - w momencie, gdy dostałem informację, że jesteś ścigany i zacząłeś uciekać byłem bodajże w miejscowości Fort Carson)"

W minucie 8:36 dokładnie widać jak przejeżdzasz obok miejscowości Fort Carson... nawet filmu nie oglądałeś i nie pamiętasz co było...

 

21 godzin temu, AngelOfDeath napisał:

1. Głównym ściganym był pojazd marki cheetah. Niestety pierwszym dowodzącym na pościgu, który mi przekazał błędne informacje we frakcji już nie ma, także wątpię, że ma jakiekolwiek możliwości, aby się wypowiedzieć w tej skardze.

Dobrze wiedzieć, że zawsze winę można zrzucić na poprzedniego jakiegoś tam dowodzącego którego teraz we frakcji niema i zostać bez kary, przejmujesz pościg to powinieneś za niego odpowiadać w całości, albo nie przejmować jak ktoś go prowadzi od początku wtedy by ta skarga nie była na ciebie.

Edytowane przez Arktos_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Arktos_ napisał:

Dobrze wiedzieć, że zawsze winę można zrzucić na poprzedniego jakiegoś tam dowodzącego którego teraz we frakcji niema i zostać bez kary, przejmujesz pościg to powinieneś za niego odpowiadać w całości, albo nie przejmować jak ktoś go prowadzi od początku wtedy by ta skarga nie była na ciebie.

Nigdy wcześniej nie zdarzyło się Nam, aby osoba dowodząca do tej pory podawała fałszywe informacje i dotychczas nie było przeciwskazań, aby mu nie wierzyć. Gdybym miał wiedział od początku, że coś jest nie tak, to na pewno by wobec tej osoby były wyciągnięte konsekwencje.

 

17 godzin temu, Arktos_ napisał:

"(nie zdążyłem dojechać pod strefę DM - w momencie, gdy dostałem informację, że jesteś ścigany i zacząłeś uciekać byłem bodajże w miejscowości Fort Carson)"

W minucie 8:36 dokładnie widać jak przejeżdzasz obok miejscowości Fort Carson... nawet filmu nie oglądałeś i nie pamiętasz co było...

Fakt.. Umknęło mi to. Mój błąd. Aczkolwiek nie rozglądałem się do wokół co robią inni funkcjonariusze. Po dostaniu informacji, że zacząłeś uciekać z "poszukiwanym pojazdem" to ruszyłem w pościg za Tobą. 

 

17 godzin temu, Arktos_ napisał:

Podjąłeś decyzję że znajdziesz poszukiwane auto ściganego (ale to nawet nie to auto co trzeba było) a ostatecznie pojechało na przechowalnie, gdzie tu sens? wszczęcie pościgu w ramach zabrania auta na pp by potem go nie zabrać.. ścigano mnie za wpisy, szukaliście tylko błahego powodu.

Szczerze mówiąc to nie wiedziałem, że zmieniłeś nick. Dopiero po sprawdzeniu Ciebie w bazie zorientowałem się kim tak naprawdę jesteś. 

Co do reszty..  Tak jak już nie jednokrotnie wspominałem, nie było mnie wtedy na pościgu i nie wiem jakie decyzje podjął ówczesny dowodzący oraz jakie rozkazy wydawał. Jedynie co mogę powiedzieć, to to, że  widzę tutaj naprawdę dużo uchybień w pracy funkcjonariuszy, które nie powinny mieć miejsca, tak jak podawanie fałszywych informacji. Decyzję co do dalszego rozwoju skargi pozostawiam Executive Staff.

Edytowane przez AngelOfDeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W związku z rozbudowaniem skargi oraz odejściem osoby, która w głównej mierze dowodziła pościgiem - jestem zmuszony do rozpatrzenia oraz pokrycia strat z ramienia frakcji.

Nie sprawiedliwym byłoby tu karanie @AngelOfDeath, z uwagi na to, że przejął on dowodzenia pościgiem na chwile przed końcem. W związku z tym - na koncie bankowym otrzymałeś zwrot 40KPLN.

24, 000 w związku z umieszczeniem Twojej osoby w jailu;
4, 800 w związku z oponami, zakładając, że były one wzmacniane;
11, 200 w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację.

Od siebie przepraszam za byłego już pracownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin