Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'Skarga rozwiązana' .
-
Skarga rozwiązana Skarga na Szlemek - oskarżony przez pawlo101299
pawlo101299 opublikował(a) temat w Archiwum skarg
Nick funkcjonariusza: Szlemek Data i godzina zdarzenia: 10.06.2026 godzina 14:13 Pełen opis sytuacji: Pan cadet odwalił jakąś samowolkę i zawinął mi perrari z mojej bazy steakhouse id 586 stwierdzając, że blokuje ruch gdzie on stał jako brama na środku wjazdu od ponad roku i nic nie było blokowane bo po bokach jeszcze z 3 perki by weszły... Nie było mnie wtedy w grze a o tym, że mi zawinął pojazd na PP dowiedziałem się gdy opłacałem baze. Proszę o dowód w postaci SS od cadeta jeśli twierdzi, że on stał nieprawidłowo na MOJEJ posiadłości zgodnie z granicami domków. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ja, pawlo101299 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. -
Skarga rozwiązana Skarga na Atryk. - oskarżony przez lisu'
lisu' opublikował(a) temat w Archiwum skarg
Nick funkcjonariusza: Atryk. Data i godzina zdarzenia: 23.04.2026 21:37~21:45 Pełen opis sytuacji: Po zakończonym pościgu z frakcją, opłaciłem mandat u Funkcjonariusza PicoBello* i pojechałem odsiedzieć 30 minut więzienia za posiadaną kartotekę. Dzisiaj wbiłem na serwer, i chcąc wyciągnąć mój pojazd z przechowywalni, ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem, że znajduję się on na Parkingu Policyjnym z powodem " Pojazd po pościgu " za kwotę 2025 PLN. Zapytałem więc pracownika SARA kto mu kazał wsadzić pojazd i dowiedziałem się że jest to Funkcjonariusz Atryk. . Po rozmowie z PicoBello* dowiedziałem się, że funkcjonariusz otrzymał informację o tym że opłaciłem mandat, więc żądam jakiś wyjaśnień z zaistniałej sytuacji. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/Mfcxu4G PicoBello* [35]: to chwilka PicoBello* [35]: wczoraj 20:37 PicoBello* [35]: juz patrze lisu' [32]: no to pisales lisu' [32]: i on stal obok lisu' [32]: sam widziales PicoBello* [35]: i moge dodac od siebie ze napisalem ze oplaciles mandat lisu' [32]: moge to w skarge wkleic? PicoBello* [35]: a nawet : 2026-04-23 20:37:50> ME PicoBello*: wypisuje mandat, po czym przekazuje dla osoby wraz z dokumentem PicoBello* [35]: jasne PicoBello* [35]: ja zrobilem wszystko jak trzeba PicoBello* [35]: mandat przyjales, ja ci mandat na /me jako rp wypisalem, na czacie frakcji napisalem ze oplacony lisu' [32]: czyli przekazales mu rozumiem ze oplacilem mandat? PicoBello* [35]: Oczywiscie Ja, lisu' zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. -
Skarga rozwiązana Skarga na Patrick.Bateman oskarżony przez Marbix
Marbix* opublikował(a) temat w Archiwum skarg
Nick funkcjonariusza: @Patrick.Bateman Data i godzina zdarzenia: 06.03.2026; 19:10 Pełen opis sytuacji: Jadąc prawidłowym pasem ruchu, funkcjonariusz podczas prowadzonego pościgu doprowadził do kolizji. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://streamable.com/b9ili0 Ja, Marbix zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. -
Twój nick: Querku Nick osoby oskarżonej: W1Zz4iR Powód napisania skargi: Mój samochód stał pod lewitującym bulletem z pod którego nie mogłem wyjechać bo się zawiesiłem, po czym przyjechał W1Zz4iR i założył mi blokadę na koła. Kiedy zapytałem się co robi nie odpowiedział mi na moje pytanie. Jak przyleciał support i wytepał moje sgt, w tym czasie członek SARA wsiadł w lawetę i zabrał mój pojazd bez żadnego wytłumaczenia. Dowody:
-
Nick funkcjonariusza: MRZ Data i godzina zdarzenia: 03/02/2026 19:45 Pełen opis sytuacji: Stoje sobie kolo dm nie daleko szpitala slysze ze jedzie pare radiowozow i jadą w moim kierunku oskarzony zablokowal mnie wyszedł z samochodu )buffaloo) rozwalił mi 3 opony a następnie mnie zabił, widziało to duzo sapd. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Światkowie : Wielichłop ,pepsiak01,fizuu. itp duzo ich bylo ( wiecej dowodow nie mam ) Ja, <tRetard.Anty.Handalrz> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
-
Wymagana treść wątku: Danie do więzenia za nic Nick funkcjonariusza: bonit. Data i godzina zdarzenia: 01/02/2026 22:15 Pełen opis sytuacji: Wszedłem sobie na dm ide noramnie zobaczyc gdzie sa ludzie a oskarzony zlapal mnie za nic i dał do radiowozu swojego kolegi im8yearsold i dał mnie do więzienia na 30 minut za niby probe zabicia go jak nawet broni nie mialem. Dowód, który to potwierdza całe zajście: nie mam Ja, <tRetard.Anty.Handalrz> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
-
Skarga rozwiązana Skarga na kvmykk.ogf oskarżony przez Kremix
Kremix opublikował(a) temat w Archiwum skarg
Nick funkcjonariusza: kvmykk.ogf Data i godzina zdarzenia: 2025-12-23 13:37:27 Pełen opis sytuacji: Wyglądało to w taki sposób iż jadąc po zamówienie na eatsy Zauważyłem pojazd PD myslalem ze komuś gre scrashowalo i mialem reporta pisać po chwili przylecial kvmykk.ogf który byl na duty Supporta po chwili sie zapytalem go "a ty gdzie" i bez braku odpowiedzi podklada kolczatke przebil jedna opone w pcj-600 i u gracza Charger.gg i nwm czy dla kurierki nie przebil po szybkiej konsultacji napisal recytujac jego wypowiedz "missclickiem dalem kolczatke bo wpisywalem komende" jak sie jest na duty supporta to lepiej podbindowac pod inny przycisk a nie pod "/" po małej kłotni funkcjonariusz zapłacił za szkody. ALE podkreślam nie zwalnia to z jego zachowania podczas duty jako pd. Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2025-12-23 13:37:27] [Output] : Kremix [440]: co ty robisz [2025-12-23 13:37:31] [Output] : Kremix [440]: pytam sie cosa [2025-12-23 13:37:32] [Output] : kvmykk.ogf [117]: missclick [2025-12-23 13:37:36] [Output] : kvmykk.ogf [117]: ? [2025-12-23 13:37:40] [Output] : Charger.gg [579]: aha [2025-12-23 13:37:42] [Output] : Charger.gg [579]: niezle [2025-12-23 13:37:49] [Output] : Kremix [440]: plac za opone [2025-12-23 13:37:51] [Output] : Kremix [440]: wariat [2025-12-23 13:37:54] [Output] : kvmykk.ogf [117]: wariat [2025-12-23 13:37:58] [Output] : Kremix [440]: no tak ty [2025-12-23 13:38:07] [Output] : Charger.gg [579]: mam 38$ na opone [2025-12-23 13:38:14] [Output] : kvmykk.ogf [117]: 1. Bledy sie zdarzaja, sa lagi nie zalapalo mi klawisza wczesniej [2025-12-23 13:38:18] [Output] : kvmykk.ogf [117]: 2. Logiczne ze za nia zaplacilem [2025-12-23 13:38:41] [Output] : Kremix [440]: ale ziomek dales kolczatke [2025-12-23 13:38:42] [Output] : kvmykk.ogf [117]: Wez sie zajmij soba, wszystko mozna zalatwic na spokojnie [2025-12-23 13:38:47] [Output] : Kremix [440]: bez powodu [2025-12-23 13:38:59] [Output] : kvmykk.ogf [117]: mam zbindowana pod / [2025-12-23 13:39:02] [Output] : kvmykk.ogf [117]: wpisywalem komende [2025-12-23 13:39:08] [Output] : Kremix [440]: no to prosze o kase abym se oponke zmienil [2025-12-23 13:39:10] [Output] : kvmykk.ogf [117]: i nie zdazylem t kliknac [2025-12-23 13:39:11] [Output] : Kremix [440]: bo ja kasy nie mam [2025-12-23 13:39:13] [Output] : Kremix [440]: na nowa [2025-12-23 13:39:14] [Output] : kvmykk.ogf [117]: tez dostales opone? [2025-12-23 13:39:16] [Output] : Kremix [440]: ta [2025-12-23 13:39:50] [Output] : âś” OtrzymaĹ‚eĹ›/aĹ› 400.00 PLN od gracza kvmykk.ogf. [2025-12-23 13:39:51] [Output] : kvmykk.ogf [117]: preosze https://imgur.com/a/mzm8T19 Ja, Kremix zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje -
Skarga rozwiązana Skarga na Dabroo - oskarżony przez FReszu.
FReszu. opublikował(a) temat w Archiwum skarg
Nick funkcjonariusza: Dabroo Data i godzina zdarzenia: 20.12.2025 16:57 Pełen opis sytuacji: Podczas zbierania znajdziek przejeżdżał obok mnie pościg. Zjechałem na chodnik żeby nie utrudniać im niczego. Gracz, który uciekał wydostał się po tym jak go zablokowali i zaczęli do niego strzelać i właśnie wtedy trafili w moją oponę. Niestety nie udało mi się zapisać nagrania z tego zajścia, a po skonfrontowaniu tego z w/w Dabroo dostałem odpowiedź że to nauczka za kręcenie się przy pościgu. Nie jestem pewien co do dokładnego nicku osoby, która strzelała ale Dabroo był jedynym który odpowiedział. Dodam jeszcze, że chwile wcześniej zamontowałem wzmocnione opony. Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2025-12-20 16:40:58] [Output] : ✔ Pomyślnie zmieniono opone w pojeździe! [2025-12-20 16:41:03] [Output] : ✔ Pomyślnie zmieniono opone w pojeździe! [2025-12-20 16:41:06] [Output] : ✔ Pomyślnie zmieniono opone w pojeździe! [2025-12-20 16:41:10] [Output] : ✔ Pomyślnie zmieniono opone w pojeździe! [2025-12-20 16:58:23] [Output] : FReszu. [334]: Panowie [2025-12-20 16:58:33] [Output] : V8Power.sus [470]: Poproszę dokumenty. [2025-12-20 16:58:38] [Output] : SnusMaster [93]: a jak [2025-12-20 16:58:39] [Output] : FReszu. [334]: Opone mi rozwaliliście jak strzelaliście [2025-12-20 16:58:40] [Output] : SnusMaster [93]: ci dać [2025-12-20 16:58:40] [Output] : Dabroo [112]: 133435 [2025-12-20 16:58:45] [Output] : V8Power.sus [470]: (Odegraj na /me) [2025-12-20 16:58:50] [Output] : * SnusMaster daje dokumenty [2025-12-20 16:58:58] [Output] : Dabroo [112]: Nauczka by nie kręcic się przy pościgu. -
Skarga rozwiązana Skarga na Mai - oskarżony przez Adracz45
Adracz45 opublikował(a) temat w Archiwum skarg
Nick funkcjonariusza: Mai Data i godzina zdarzenia: 09.12.2025 20:00 Pełen opis sytuacji: Wjechaliśmy z graczem na strefę DM gdzie miał miejsce rzekomy pościg. Kierowca, z którym się woziłem jako pasażer często wysiadał z pojazdu, by oddać strzały w funkcjonariuszy, gdzie ja zostawałem w środku i bacznie obserwowałem sytuacje. W pewnym momencie jednak rozdzieliliśmy się i będać poza pojazdem, chodziłem nieuzbrojony po budynkach jedynie asystując innym graczom przeciwko frakcji. Jednak zostałem powalony przez oskarżonego, złapany oraz wrzucony do FBI Truck znajdującego się już na strefie, by ci mieli prościej z pozbywaniem się graczy ze strefy. Ostatecznie zostałem zawieziony na komendę gdzie została mi przydzielona odsiadka 30 minutowa za rzekomy ostrzał PD, który nie miał miejsca z mojej strony (nie dodając, że oskarżony również ignorował moje pytanie). Jak na moje oskarżony zwyczajnie był znudzony bawieniem się z graczami i postanowił pozbyć się wszystkiego, co się rusza ze strefy, by temu było prościej skupić się na faktycznej osobie, która pościg zaczęła. Stąd moje pytanie, gdzie i kiedy ostrzelałem kogokolwiek z frakcji i proszę podesłać jakiekolwiek dowody, których jak zapewne oskarżony nie posiada, bo ciężko, żeby fikcja stała się prawdą. Za odsiadkę również proszę oddać należną kwotę, którą podczas tego pobytu zdążyłbym zarobić. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://streamable.com/2srg4u https://streamable.com/a1faw8 https://imgur.com/a/yAk01EK Ja, Adracz45 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. -
CHAMSTWO MIBAWEK I NIE TYLKO. PO PROSTU CHAMSTWO Z NIE NAPISZĘ CZYM PODJECHAŁEM PO ZNAJOMEGA NA SPAWN, TO DOSTAŁEM WARN.A. JA DOMYŚLAM SIĘ DLACZEGO, BO MIAŁEM AUTO Z ETRANSEM I PODJECHAŁEM TAM GDZIE TAXI, ALE NIE WYKONYWAŁEM ŻADNEGO KURSU, ANI NIC. PO PROSTU PODJECHAŁEM PO ZNAJOMEGO. DOSTAŁEM WARNA. NAPISAŁEM REPORT Z ZAPYTANIEM DLACZEGO. OCZYWIŚCIE JUŻ ZDENERWOWANY BO TO NORMALNE, BO NIC ZŁEGO NIE ZROBIŁEM, ALE DAŁEM ZA DUŻO ZNAKÓW ZAPYTANIA. TO ZAMIAST MI POMÓC, WYJAŚNIĆ, COKOLWIEK ZAPYTAĆ O SYTUACJĘ TO MIBAWEK OD RAZU MNIE WYRZUCIŁ Z SERWERA. PO PROSTU CHAMÓWA MAKSYMALNA. CZĘŚĆ TYCH OSÓB NIE POWINNA BYĆ W SUPPORCIE, BO WYKORZYSTUJĄ TĘ CZĘŚĆ WŁADZY DO MSZCZENIA SIĘ NA GRACZACH ZA SWOJE PROBLEMY OSOBISTE. SUPPORT W TEJ GRZE NIE JEST OD POMOCY, JAK NAZWA BY WSKAZYWAŁA, TYLKO OD WYRZUCANIA GRACZY Z SERWERA, I TO BEZ WYJAŚNIEŃ, BEZ CZEGOKOLWIEK, BO MOGĄ. OCZYWIŚCIE NIE DAŁO SIĘ WYJAŚNIĆ NIC Z MIBAWEK BO PO CHWILI ROZMOWY WYŁĄCZYŁ MOŻLIWOŚĆ WYSYŁANIA WIADOMOŚCI. PO PRSOTU CHAMSTWO. TRZECIA PREMIA PRZEDAŁA. DWIE PREMIE ZA RESTARTY SERWERA, I TERAZ TA TRZECIA ZA CHAMSTWO I PROBLEMY OSOBISTE MIBAWEK.
-
Skarga rozwiązana Skarga na Grunt3KKX , AntyParufka - oskarżony przez dupas
dupas opublikował(a) temat w Archiwum skarg
Nick funkcjonariusza: Grunt3KKX , AntyParufka- Data i godzina zdarzenia: 05.12.2025 około godziny 20 Pełen opis sytuacji: Wjechałem za jakieś barierki które zakazywały wjazdu i tam pozostawiłem motór zgodnie z cennikiem powinno to być 750 zł. Policjanci mnie skuli chcieli dać mandat ja odmówiłem poszedłem siedzieć na 1h 20 minut. Dlaczego oni mi wlepili 3700 zł za wyciągniecie motoru z parkingu policyjnego , skorumpowana policja. Nie było żadnego pościgu. Dlaczego wpisali mi mandat do odbioru pojazdu skoro ja siedziałem 1h 20m za to? Dowód, który to potwierdza całe zajście: Wnioskuję o poprawienie ceny odbioru bo może po prostu się pomylili. -
Twój nick: WeeNeeQ Nick osoby oskarżonej: WaszPan Powód napisania skargi: Auto stało na miejscu eventowym, zostawiłem je na 30 minut, a jak wróciłem auta już nie było. Dowody: https://imgur.com/a/lyiIF9E
-
Twój nick: juchacz93 Nick osoby oskarżonej: bartas_864 Powód napisania skargi: Witam, pracownik SARA źle nałożył mandat. Pojazd miał zaciągnięty ręczy co czyni go pojazdem nieprawidłowo zaparkowanym. Kwota mandatu powinna być nieco mniejsza. Dowody: https://imgur.com/a/85P7W4k
-
Twój nick: Nesquik1 Nick osoby oskarżonej: INiwitel Powód napisania skargi: Auto, które stało zaparkowane na poboczu nieopodal kasyna w LV zostało odholowane na parking policyjny. Dowody:
-
Skarga rozwiązana Skarga na pracownika Pietrooo, oskarżony przez piotrekMTA.
piotrekMTA opublikował(a) temat w Archiwum
Twój nick: piotrekMTA Nick osoby oskarżonej: Pietrooo Powód napisania skargi: Witam jechałem sobie ypz gdy wyrzuciło mnie z serwera (co widać na klipie z Medal) próbowałem wejść na serwer lecz próby zalogowania były nieskuteczne ponieważ panel logowania nie działał i nie mogłem wejść w międzyczasie dostałem crash MTA i dopiero gdy wszedłem na serwer po około 10-15 minutach zobaczyłem że ypz stoi na parkingu policyjnym. Żądam zwrotu pieniędzy gdyż nie była to moja wina, że pojazd był porzucony. Dowody: https://imgur.com/a/S9w2ZY7 https://medal.tv/pl/games/gta-sa/clips/lrqajOWtS7JqkB4T5?invite=cr-MSxrQWwsMjEyMTcyNzY3&v=18 -
Skarga rozwiązana Skarga na Kajzersky - Oskarżony przez kvbvzz
kvbvzz opublikował(a) temat w Archiwum skarg
Nick funkcjonariusza: Kajzersky Data i godzina zdarzenia: 11.11.2025 1;15 Pełen opis sytuacji: Witam, podczas wyżej wymienionej nocy, na strefie DM "panowała" obława SWAT w celu odbicia Radiozowu, trwała ona ok. godziny, pod sam koniec tej obławy, pojazd o który SWAT tak bardzo się starał został wytepany (XD) bo sobie w skrócie nie radzili. Jednak sama skarga opiera się na tym, że trafiłem do więzienia na 50 minut nie będąc ANI RAZU zakuty, ani trzymany w radiowozie, wręcz przeciwnie kilka razy zabiłem FP. Gdy próbowałem wyjaśnić całe zajście z funkcjonariuszem, który mnie tam wsadził poprzez PID, tłumaczył mi się zasadami wewnętrznymi, jednak nadal oczekuje sensownego wyjaśnienia dlaczego tam trafiłem. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/24Gsa23 Ja, kvbvzz zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. -
Skarga rozwiązana Skarga na saMi2k - oskarżony przez .Dejw.
.Dejw. opublikował(a) temat w Archiwum skarg
Nick funkcjonariusza: saMi2k @saMi2k (PID 266963) Data i godzina zdarzenia: Okres od 30 października 2025 roku, godzina 22:20 do 31 listopada 2025 roku, godzina 18:45. Pełen opis sytuacji: W dniu dzisiejszym tj. 01 listopada 2025 roku po kilku dniowej przerwie od gry, zacząłem grać na serverze celem zbierania dyń. Około godziny 15:15-15:35 przekroczyłem prędkość o około 70km/h w Los Santos i do kontroli drogowej przystąpił gracz (funkcjonariusz) SAPD Fizuu.@Fizuu.. Wystawił mi mandat karny gotówkowy (zwany dalej MGK) na kwotę 1200 pln, wówczas nie posiadałem takiej gotówki ale chciałem opłacić mandat. Fizuu. wydał polecenie, abym podązał za radiowozem w kierunku bankomatu. Po wypłaceniu wymaganej gotówki, opłaciłem mandat i na tym RP się zakończyło, każdy udał się w swoim kierunku. Natomiast około godziny 15:40 dnia dzisiejszego tj. 01 listopada 2025 roku w miejscowości Los Santos otrzymuje komunikat na czacie cyt. "[30.10.2025, 22:20] Ucieczka przed SAPD // PO I saMi2k (Fizuu.)" - dołączam zrzut ekranu (załącznik nr 1). Tu występuje moje głównie zapytanie. Skoro miałem wpis 30 października 2025 roku o godzinie 22:20 to czemu nie zostałem zatrzymany przez gracza/funkcjonariusza @Fizuu., a otrzymałem zwykły MGK. Jak otrzymałem ten komunikat napisałem do @Fizuu. za co dostałem wpis, lecz gracz @Fizuu. odpowiedział, że nie wie. Zrobiłem przerwę od gry i wróciłem około godziny 18:30 tego samego dnia. Zapytałem się gracza - funkcjonariusza SAPD @saMi2k o w/w sytuację łącznie wysyłając zrzut ekranu informującego, że otrzymuje wpis - załączę zrzut ekranu rozmowy w grze z graczem (załącznik nr 2). Z informacji, które uzyskałem od gracza, skoro widnieje wpis to go otrzymałem; "<< saMi2k [510]: skoro nic z tym fizuu nie zrobil, to musial go nie zauwazyc, nie wiem.", "<< saMi2k [510]: poza tym, w logu ktory wyslales jest data i godzina wpisania" "<< saMi2k [510]: 30.10.2025, 22:20". ">> saMi2k [510]: dlatego sie pytam czemu dostałem wpis za ten dzień, gdzie mnie nie było". ">> saMi2k [510]: 31.10 ok rozumiem juz predzej. logowalem sie na chwile." "<< saMi2k [510]: skoro zostal ci wpisany wpis dnia ktory widnieje w logu to musiales raczej byc na serwerze" "<< saMi2k [510]: i nie zatrzymac sie do zatrzymania do zatrzymania drogowego, stad powod ucieczka przed sapd" ">> saMi2k [510]: czyli dostaje wpisy od ciebie, których nie pamietasz?" "<< saMi2k [510]: wybacz mi nie jestem w stanie zapamietac kazdej osoby ktora wypisuje" "<< saMi2k [510]: i to sprzed kilku dni" ">> saMi2k [510]: to mam ten wpis czy nie?" "<< saMi2k [510]: zostal ci przedstawiony z nim log, skoro za niego siedzisz to go miales" ">> saMi2k [510]: trudno Ci sprawdzić czy mam wpis czy nie?" "<< saMi2k [510]: nie mam teraz takiej możliwosci". Następnie napisałem report dotyczący czy jest możliwość sprawdzenia w logach czy tego dnia byłem. Administrator PerkuleZ @PerkuleZ. przyjął moje zgłoszenie. - dołącze zrzut ekranu logów z czatu (załącznik nr 2). W/w administrator potwierdził, że tego dnia nie było mnie na serwerze. Teraz moje pytanie brzmi. O co tutaj chodzi z tym wpisem wkońcu. Dlaczego dwóch funkcjonariuszy nic nie wiedzą o okolicznościach wykonanego wpisu ( a te tzw. wpisy są wpisywane). Dlaczego jest taki problem, aby gracz/funkcjonariusz SAPD SaMi2k @saMi2k zobaczył czy wpisał faktycznie ten tzw. wpis na mnie został wykonany czy zrobił to omyłkowo. Nie byłoby tej skargi, gdyby normalnie ze mną porozmawiał oraz sprawdził czy w tych waszych logach widnieje ten wpis przed ucieczką SAPD. Dowód, który to potwierdza całe zajście: załącznik nr 1 - https://imgur.com/a/pwZiIWi (*link nie działa: nowy link- https://imgur.com/IYKnjQV https://prnt.sc/FSnKPI4syuNS załącznik nr 2 - https://imgur.com/j4XPDzT załącznik nr 3 - https://imgur.com/DKXtu0Y Ja, @.Dejw. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. -
Cofam Skarge
-
Skarga rozwiązana Skarga na R4eax. - oskarżony przez krzysiu0080
krzysiu0080 opublikował(a) temat w Archiwum skarg
Nick funkcjonariusza: @R4eax. Data i godzina zdarzenia: dzis 17:50 Pełen opis sytuacji: No witam stoje sobie na afku wracam i nagle mam fure rozwalona sprawdzilem clipa i spodziewalem sie ze to jakis cejot a tu sie okazuje ze sapd mn staranowalt tylem.. Dowód, który to potwierdza całe zajście: >- GIF - Imgur Ja, krzysiu0080 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje -
. nie na tego cj napisałem skarge mozna usunac
-
Skarga rozwiązana Skarga na Sheba - oskarżony przez Adracz45.AntyTSA
Adracz45 opublikował(a) temat w Archiwum skarg
Nick funkcjonariusza: Sheba Data i godzina zdarzenia: 30.08.2025 18:05 Pełen opis sytuacji: Otóż pracowałem na Eatsy i pozostawiłem motocykl na chodniku, by odnieść zamówienie pod wyznaczony dom. Po wróceniu na jednoślada, przejechałem obok pracującego obok kuriera oraz radiowozu oskarżonego, skręcając na ulicę i wybierając kolejny kurs. Oskarżony postanowił w tym momencie wykonać niebezpieczny manewr zawracania bez jakiegokolwiek wcześniejszego oglądnięcia się i postanowił wyruszyć za mną, prawdopodobnie, żeby śledzić. Ja w dalszym przypadku wybierałem sobie kurs, który jak się okazało, pojawił się za mną. Wtedy więc postanowiłem zawrócić na torach i udać się w stronę wyznaczonej paczki. Oskarżony jednak postanowił znowu złamać KRD i zawrócił na środku ulicy, zwłaszcza po torach, jadąc przy tym pod prąd i powodując ogromne zagrożenie bez żadnych sygnałów świetlnych. Oskarżony nakazał mi się zatrzymać bez żadnego jasnego powodu i wszcząć za mną pościg. Nie byłem jednak świadom co się dzieje, dlatego kontynuowałem jazdę po swój kurs, głównie przez DM, gdyż była ta strefa najbliżej. Stąd moje pytanie - dlaczego otrzymałem wpis za wjazd na strefę DM, skoro nie miałem praktycznie żadnego czasu, żeby zmienić drogę na inną niż DM, jak i również ucieczka od PD, skoro nie było żadnego powodu do zatrzymania? Oskarżony sam złamał KRD na służbie dwukrotnie, gdzie ja tylko zawróciłem na torach, a ten postanowił i zawrócić i cofać pod prąd. Dodam tylko, że po kilku godzinach, jego koledzy postanowili na mnie najechać i wypomnić mi rzekomy, nieistniejący wpis, za który musiałem odsiedzieć, przypomnę tylko, że podczas premii zarobkowej aż 30 minut. Wnosze więc o rekompensatę ze strony oskarżonego, jak i surowe ukaranie jego osoby za łamanie KRD na służbie jak i wszczynanie pościgu bez żadnego do tego powodu. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/9wXQrkD https://imgur.com/a/N6BgpJK Ja, Adracz45.AntyTSA zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.