Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Gouda_Cheese - oskarżony przez MATI9101


MATI9101
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: Gouda_Cheese.
 Data i godzina zdarzenia: 00:15
 Pełen opis sytuacji: Miałem wpis w MDT, owy Funkcjonariusz wsadził mnie do więzienia, lecz nie wykonał swojego obowiązku usunięcia wpisu w MDT.
 Dowód, który to potwierdza całe zajście:
[2023-09-17 00:15:21] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Gouda_Cheese.
[2023-09-17 00:15:22] [Output] : Ⓘ Powód: Wpis MDT
[2023-09-17 00:15:22] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 30 minut/y.
                                                                                                                                                                                                                                                        
Ja, MATI9101 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez MATI9101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Uszanowanie, Police Officer I, Gouda_Cheese S.A. Police Department,

Z polecenia wyższego stopnia dowiedziałem się, że ta osoba usunie ci wpis i mam cię tylko przetransportować do więzienia. Najwidoczniej musiałem nie zrozumieć się z daną osobą, a więc mogę przyznać się do błędu. Była to też bardzo późna godzina przez co faktycznie mogłem nie do końca zrozumieć o co chodzi drugiemy Officerowi. Przyznaję się do błędu, że po wprowadzeniu cię do aresztu nie usunąłem ci wpisa z myślą, że zrobił to drugi funkcjonariusz. Czekam na decyzję Executive Staff i jestem gotów ponieść odpowiednie konsekwencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin