Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z Czarnej Listy KSF - .SzymeK*


.SzymeK*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, szanowna Komisjo Spraw Frakcyjnych.

Dnia 28 listopada 2021 roku zostałem umieszczony na czarną listę z dwóch powodów mianowicie "Pełnienie znaczącej roli na konkurencyjnym serwerze RPG, a także dopuszczenie się oszustwa zarządu frakcji SAFD przy odejściu". Przejdę może do wyjaśnień całej sytuacji jak w moich poprzednich wnioskach których było od groma lecz to świadczy tylko o tym jak mi zależy krok. Wyżej wymienionej daty podjąłem decyzję odejścia z frakcji SAFD byłem w tej frakcji trochę czasu na akademii (Strażak Elew). Dzień przed odejściem oraz nadaniem czarnej listy przystąpiłem do egzaminu, o którego wyniku zostałem poinformowany od razu że był to wynik negatywny. Następnego dnia zdecydowałem się na odejście ponieważ nie miałem ochoty się męczyć z egzaminami poprawkowymi itd. Po prostu zabrakło mi chęci z powodu oblania pierwszego egzaminu + doszło wypalenie przez moją aktywność. W tamtym właśnie momencie nie myślałem o konsekwencji mojego odejścia. Nie spodziewałem się takiego obrotu akcji, a w tamtych momentach miałem czarne listy w SAPD i SAMD, i do teraz ja mam na swoim koncie. W momencie napisania odejścia zacząłem rozmowy na discordzie mojego dawnego serwera MTA na którym byłem ja z rangą właściciela oraz kilkorga moich wspólników z tamtego momentu. Było tam również kilkoro przyjaciół, z którymi utrzymywałem kontakt. Podczas rozmów na tym discordzie zaczęliśmy przygotowywać discorda pod ewentualne zrobienie kolejnego serwera do którego stworzenia nie doszło. Ale wracając. W tamtym momencie jeden z przyjaciół który był w frakcji SAFD był również na tamtym discordzie i pomyślał że podrzuci zaproszenie do członka KSF. Po krótce wydarzyło się wszystko w kilka sekund wszedł ktoś z multi konta i po chwili dostałem czarną listę. Co do czego podciągnięto moje odejście jako oszustwo zarządu S.A Fire Department ze względu, iż prawdopodobnie ktoś stwierdził, że robię swój serwer.

Jedyne, co w tym momencie mogę napisać to Przepraszam... Wyrażam ogromną skruchę i chciałbym obiecać, że popełnione czyny się nie powtórzą. Proszę Komisję Spraw Frakcyjnych o drugą szansę - myślę, że każdy na nią zasługuje po długich staraniach. Nie mam zamiaru zmarnować drugiej zapewne tej ostatniej szansy.

Z poważaniem .SzymeK*. Pozdrawiam

Edytowane przez .SzymeK*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Z przykrością informuję, iż drogą wewnętrznego głosowania pośród członków Komisji Spraw Frakcyjnych, Twój wniosek o zdjęcie z czarnej listy zostaje odrzucony. Spróbuj ponownie napisać wniosek za jakiś czas - myślę, że wtedy będziemy mogli już poważniej pomyśleć nad zdjęciem Cię z czarnej listy. 

Powodzenia następnym razem!
Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin